White widow grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
sve je to super i sve pet ali moj dnevnik uzgoja nije mjesto o kojem bi se trebalo pisati o tome jel White widow strain koji je za indoor ili outdoor ili copy paste tvoj mail seedbank-u ili obratno mislim ne razumjem jel ti znaš čitati ... naslov kaže dnevnik uzgoja koji se slobodno može prokomentirati no ako imaš nešto svoje onda otvori svoj dnevnik pa piši koliko želiš .
Pročitaj Pravilnik foruma !
 
26.06.2007
2
0
1
37
stojim ti, prijatelju moj rado na raspolazenju i uveravam te da su moje namere najcistije, namere koje izvinjiva radoznalost. kada procitah na tvojoj temi nesto sto ne mogoh prihvatiti kao istinu vec kao kakvu najobicniju dezinformaciju nadjoh za duznost da to ispravim te se posluzih onim sto mi stajese na raspolaganju i gde drugo da obznanim nego gde je laz udarila klicu.
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
da ja prekinem ovo....
ovo je dnevnik uzgoja i neka tema teče u tom pravcu.... nemojte se prepucavati ko je veči znalac,prepisivati sa drugih linkova,...
ako imate sa nam podeliti svoje iskustvo koje bi članovima pripomoglo ka boljem uzgoju onda je to dobrodšlo sve ostalo je bezpredmetno opšte razpravljati

ww je radjen-najprimerniji za nutrašnji uzgoj-može se naravno, kao sve vrste odraditi vani
imam i ja na balkonu inačer kad več pričate-največa opsanost dolazi od plesni u koliko je vreme dosta kišovito-to isto važi za nutrašnji uzgoj..neke vrste su vise podvržene tome zato se u zadnoj fazi preporučuje vlažnost oko 40-50% inačer je ww dost aosetljiva sorta opčenito!!!
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
Molim da se ovi postovi prije obrišu jer tu im nije mjesto .

Ovako na temi updejta je Vege Box znači razvoj majke White Widow i klonova iste :)

ovako evo cijeli Box sa tatom ljevo mamom desno i dva klona iza njih :)



Majka koju razvijam već ima male klonove no nije to još to ;)


Mama i obezglavljeni Tata WW koji se muči sa malom posudom ,budem to sredio nemam snage više trčim mjerim ovo ono sve štimam ubijam se i eto male-a nikako da uzmem vremena preselit a šta ćeš :)



I dva klona na koja mislim ispucat svoj sljedeći grow sa dužom vegetacijom i teglama od 30 litara . odozgo pogled :)



I pogled sa boka :)




Toliko za sad iz Vege box-a :) pozz
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24






upravo na sušenju očekujem oko 50 do 60 g :icon_lol: i to isključivo za svoje potrebe . pitajte i uživajte u mojem posljednjem dnevniku .

pozz svim aktivnim korisnicima Vutra foruma a oni dobro znaju tko su ;)
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Prelepo je gledati ove slike :D

A sto poslednji dnevnik ? Valjda poslednji unos u dnevnik?
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
Evo malo za sladokusce :costumed-smiley-027



Ovo je samo za moju Huanu :kiss:



bit će još slika za kraj
 

Pampers

Aktivan Član
23.03.2007
267
16
0
38
Fuck me... Hed od 29g... sav zelenkasto, crvenkasto kristalan... To je hed za pobijede
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Jest suho ako ne i presuho jebote onolika cvjetina "samo" 29 grama .Ustvari šta ja znam sad koliko mu je gust,nabijen hed ispao ako je dosta zračan onda i nemora bit da je presuho.Masu cvjeta ovisi o vlazi ,nabijenosti cvjeta uglavnom,pa debljina grančica svašta nešto.

Dosta lijepo izgleda ,možda još i bolje u stvarnosti slika je dosta mutna.Svaka čast !
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
kola je slikana kad je skinuta sa visećeg položaja nakon oko 5-6 dana sušenja pod skoro isdealnim uvjetima , na dodir kako bi se ono reklo crispy :icon_lol: . poslje slikanja sljedio je curing od dva dana i bile su taman suhe i smolaste koliko trebaju biti za onaj prvi dobar dim a sad sljedi curing do kraja no vidjet ćemo koliko će potrajati :rofl:
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
Bilo je malo i više no morao sam par grana otrgnuti za seasplash :icon_lol:

No mislim da je čist pristojan urod po biljci oko 70 g je ok :costumed-smiley-027



i još sativasta mislim također jaka samo što je pufasti vrh nije spužva kao ova dobra genetika

bit će i od nje nekih 40 do 50 g , nije ni to za bacit što bi se reklo
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Mini smoke report :
----------------------

Miris : Quality Fruity - intenzivan

Okus : Dosta blag okus, ne osjeca se bas jako, osjeti se da je neka kvaliteta... ugodno za pusit.

Rad: Opravdanih 20% u opisu sorte, totalni Stoned + Buzz all around, treba stavit jako malo onda je ugodan dim !

Sve ukupno : Svidja mi se ova varijacija White widow i sigurno bi ju sadio da imam prilike, prvi WW koji sam probao u zivotu i definitivno je sorta dobila prolaz kod mene !!!! mada se vise palim na low thc % 13 i nize.......
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
Moram se složiti sa tobom doomer... pogotovo oko količine koja ide u pljugu... definitivno ne valja ako je previše, meni je trebalo 2,5 sata da dođem k sebi... a onda sam se zeznuo i zapalio još jednu :mrtva_banana:

Pa još jednom... svaka čast Stoner, odličan grow!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vutrauser

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
hvala dečki na komentarima :icon_lol: kada ovo čitam moram priznati da je totalni egotrip ovako nešto. i kažeš zeznuo si se sa drugom pljkugicom xexexeexeee
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
Morala je i draga degustirat... poslije sam ju praktički morao prenjet do kreveta :icon_lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.