White widow grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
Ukratko

Evo počeo je drugi grow uzeo sam novu vrstu kako i sam naslov kaže.U ovom dnevniku uzgoja evidentirati će se svaka promjena.Pratit će se dva box-a kako rade uporedo jer se pridružio i clone-box.

tu priča počinje :

CLONEBOX : 45x20x30 cm

RASVJETA CLONE BOX-a : Štedna žarulja 55w, 6400k + jedna od 15w također 6400k

REFLEKTIVNI MATERIJAL : Obična alu. folija

VENTILACIJA BOX-a : Ventilator aksijalni 120mm

VRSTA :
The white widow marijuana strain is the strongest weed in the world. It sets the standard for white strains. This legend was born in the 1990's. They grow tall with delicate arms. White widow marijuana buds have so much THC on them that it is hard to see the bud at all. The white widow marijuana high is extreme and the taste divine. White widow marijuana seeds have won more Cannabis Cups than any before. On the top of all dutch coffeeshop menu's (mostly the most expensive!) is white widow marijuana seeds and white widow marijuana strains. The buzz is powerful and energetic, yet social.
Indoor White Widow Marijuana
Type : Indica / sativa mix
Yield : up to 250 gram / square meter
Height : 50-80 cm
Climate : indoor
Flowering period 8/9 wk's


Slike vegetacija :









EDIT :

Evo treći dan od klijanja i već naborani listići , slika je ujutro i navečer :



 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Lipo, lipo ;)
Nego, čije je sime? Mislin od kojeg seedbanka?
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
Sjeme je od BDS

EDIT : Neznam dal smijem reklamirat banke sjemena
 
18.04.2007
4
0
0
38
Nema Widowa do White Widowa, predobar dim moram ponovit jos koji put...

Javljaj svaki detalj u detalje, posebno me zanima kako bas ta sorta ponasa u svom putu da postane zrela zena;)))
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
Pampers ovo bi ja klasificirao pod običan najobičniji :signs040: sorry ali ljepe jesu i sve ali se tu još nema šta komentirati jer su stvarno kao i svaka druga :)
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
Evo još tri slike , biljke stvarno napreduju danas su malo podignute više prema štednim žaruljama ovo im je 4 dan od germinacije :







Mogu samo napomenuti da je germinacija ili klijanje bila u jiffy-ima i sada je bez ikakvog stresa na znak prvog korjena koji je izašao iz jiffy-a a izašli su skoro svi u isto vrijeme, sve su biljke presađene u mini teglice sa odgovarajućim supstratom pomješanim sa stiroporom. Temperatura je oko 24 tako da je ok što se tiče vlažnosti uopće se ne brinem jer su na hrpi mokrih krpa i obloženi skroz a ventilacija je i više nego dovoljna.
Toliko za sad i pozz svim aktivnim članovima vutre :wave:


EDIT 22.04.2007:

Prebacio ih u veliki boks sada im je 6. dan života :) bit će još puno :watchplant:



 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
Moram reći da sam puno zadovoljniji sa Hps rasvjetom nego sa štednim žaruljama bez obzira na temperaturu koja je definitivno skočila . Biljke su na nekih 100 cm od Reflektora i malo ću ih približit no da malo ojačaju . Izgledaju sve dobro, za sad su sve otprilike tu negdje sa rastom.
Ukratko pašem im Son-t Agro 400 W :)
Krenuo sam sa 5 sjemenki, germination je bio 100 % no sad me baš zanima female to male ratio, bilo kako bilo probat ćemo upotpunit box sa klonovima koji će doduše malo kasnit ali bože moj.usput to je jedan od jako dobrih tipova za početnika odmah deca klonirajte radi većeg postoka žena :) da ne serem previše evo još dve slike :





Sedmi je dan i počinju drugi par naboranih listova ukratko zadovoljan :icon_lol:


EDIT : 8. je dan foto updejt :)





 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
Koji je 9. čini mi se dan vegetacije na drugi par naboranih listića ide još 4 mala naborana listića znači fino napreduju no sad me malo brine imam jednu koja je malo jača i svjetlo zelene je boje dok su druge malo tamnije a evo i priloženone fotke :







eto to je to za sad vidjet ćemo ako će to biti možda :balls: no nadam se da nije tako jer je riječ o quality seed-u i što se tiče stresa zasad ga sigurno nije bilo.Moram reći da su biljke razvile već jako dobro svoj korjenski sistem jer mi korjenje navire iz ovih miini teglica koje su otprilike 0.4 litre i to za 9 dana. Uskoro idu u finalnu poziciju tegle od 15 L i tamo ostaju do kraja :icon_lol: . No raditi će se i klonovi zato sam i priredio clone-box tako da se female to male omjer mora popraviti :=).
Pozdrav svim aktivnim korisnicima Vutra.org :wave:
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
Biljke pokazuju na oko vidljiv rast 10 je dan od klijanja :







jedna je malo uvila list no raste ona i normalno prati ostale što je potencijalni razlog toga neznam moram pogledat . Razmišljao sam o tome da sam ju prezalio no mislim da ta ideja otpada.
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Sve je to uredno, prva dva para listova znaju čudno izgledat dok se ne _uhodaju_.
Mislim da nemaš razloga za brigu.
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Super su, što jest, jest :icon_wink: . Kolko san vidija WW raste ko prava cura:icon_lol:
Ali LST-iraj ih šta prije, postaće mala čudovišta :sun2:
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
evo prerasle su one male posude i podhitno su trebale u velike tegle u kojima će i ostati do kraja :







evo to je to sad malo prilagođavanja na novo okruženje i onda će vjerojatno krenuti dalje :icon_lol: no sad me mući jedan veliki ptoblem a to je temperatura u boxu jer je moj reflektor fiksan i onda dižem i spuštam policu na kojoj stoje tegle i sad mi ventilatori koji upuhuju zrak su ispod te police na kojoj su tegle tako da hladni zrak ni ne dolazi do biljki , samo gornji ventovi izvlače zrak van. imam još dva pomoćna no nerješavaju problem
morat ćemo brzo nešto smisliti :icon_mad:
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
14. Dan od klijanja
Jednostavno se nije moglo morao sam spustiti ploču na kojoj su tegle ispod intake ventova i spustio sam temperaturu na krajnjih 32 no skoči katkad

na jednoj su požutili donji listovi na pola mislim da je nedostatak npk u pitanju no nadam se da će biti sve u redu





 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
15 dan od klijanja .

Jedna zaostaje zdravo izgleda no jednostavno je stala obzirom na druge koje su več četvrti kat. a ona je 3 kat. no valjda će bit sve ok

Prvo 4


I 5. onda jer ne stanu mi sve u kadar :)
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
e sada je 20. dan od samog klijanja i napredak je očit no mislim da imam jednog phenotype uljeza no nema veze :icon_lol:

Rekao bi da ju muči preveliki ph





Evo jedan dodatak :)





Tako to otprilike izgleda kod mene u 20 danu :bis:
Za sada još bez prihrane jer po meni nema potrebe zemlja je kupovna i u sebi ima već gnojiva tako da nema potrebe.Biljke polako ulaze u u vegetativnu fazu, ovdje stvar postaje zanimljiva :)
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
evo posto sam malo ljen a i slike su losije dok ne nabavim fotic morat ce filmic kratki :)




 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Ona viša bi lako mogla bit mudonja:eek:hno:
Nadan se da falijen...
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
stari to ti ne znači ništa može biti neka predobra ženka tako da to će se tek vidjeti kad ih prebacim na 12/12 režim .može bit opet i neki phenotype
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Stoner je napisao(la):
stari to ti ne znači ništa može biti neka predobra ženka tako da to će se tek vidjeti kad ih prebacim na 12/12 režim .može bit opet i neki phenotype

Ma je slažen se, ali u 99% slučajeva, te "veče od ostalih" u veg fazi, na kraju bi ispale muškići. Ko se opeće i na ladno puše...:sick:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.