White Widow MH+HPS 400W Growbox

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....a jooojjjjjj domacine kakvi topovi:clap:.......svaka ti dala iz bonga prijatelju.......:):bong7bp: trihoni 50% zuti 50% ostali-pravo vrijeme za harvest.......:thumb:

....rep+ i veliki :respect:.....uzivaj u plodovima svog truda i ugodno proljece i ljeto zelim.......:bonappetit::RastaBong::spliff::joint::smoke18::leafblunt:
 
31.03.2011
0
59
0
54
matia je napisao(la):
Domaćine stvarno predivno, REP+
Očeš sušiti u boxu ili imaš nešto drugo?

U kutije sam okacio i odneo na vikendicu, u tamnoj su prostoriji i izbusio sam kutije da imaju promaje malo.U boksu mi je jos jedna biljka i stavicu nove malo da ih spremim za outdoor.

DEDE
Pozz

Bravo.

Imas blizu 300 suvog uzivaj.

PS: nije diler kriv sto mu ti dajes pare j...a ;)
znao sam ja da ce te vi odoka znati koliko je otprilike kolicinski ;) ali i ja sam hteo da napisem da mislim da je oko 300g ali jebiga odredio sam donju granicu a gornja je uvek sto veca to bolja ;)
:banana_rasta:

makisplit
jao domacine trnci su me prošli....rep+ :thumb:

a ovo za dilera sam zavario pošteno...nekad i meni dođe da vrisnem,vecinom stisnem al jbg nekad se i omakne,ljudi smo.....​


Kenny Dalglish
krasno bilje, još bolja hedovina, svaka čast
zamotaj jedan i mani se dilera,tuča, i ljudi s lošom vibrom, s tom hedovinom sad si kralj na vrhu svijeta. Vodimo ljubav a ne rat
uživaj u ljetu :)


Hvala vam svima sto osecam tonalitet brige za mene u vasim tekstovima i zelite da me sacuvate od nevolje ali napisah da ce biti roditeljsko ponizenje ;) posto isti taj diler moze da mi bude dete po godinama...Znaci koja roditeljska i najgore sto moze da mi se desi je da dobijem prijavu za fajt i remecenje javnog reda i mira ;) a to dobijam ceo zivot :) Sad preko zime sam progutao par sranja ali sad ga cekam na penal.Nebrinite vi za mene ;) i nisam samo ja kivan...ima nas par matoraca koji se drzimo zajedno tako da nebinite ;)

Najbolja stvar od svega je ovaj forum i informacije sa njega, bez toga bih dosta teze naucio i shvatio indoor koji je dosta tezi od outdoor-a.
Posebno kao ventil dobro dodje jer za moj box nezna niko od mojih prijatelja i rodbine.Najbolje je da nedelite informacije da gajite biljke u kuci sa nikim!
Ovako na netu Vutra forum se pokazao pouzdan, koliko ja vidim, i hvala vam sto ste me sacuvali ;)
Najlepse je odgajiti svoje biljke (i to da bude kvalitetno) tako da znam sta pusim i netrujem se glupostima.
Da, uzivacu ovom prolecu i sad polako saditi biljke u kukuruzu.Do jeseni necu raditi indoor, ustvari do polovine decembra...

Hvala vam svima na tim repovima :) dok nepocnete rogove da mi nabijate repovi mi ne smetaju :p

Pozdrav ;)
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Svaka ti dala domacine :thumb:...odlican odradjen posao/grow,sada ti ostaje samo da uzivas u plodovima,i docekas jos tu jednu :] .
Uglavnom je*o dilere i ocajan kvalitet ( nema leba bez motike :p )
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
You must spread some Reputation around before giving it to Domacin again.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.