White Widow -Outdoor grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.02.2012
12
0
0
33
Pozdrav,novi sam na forumu i narucio sam 5 sjemenki WW i zapocet cu outdoor uzgoj sajt sam vec nasao sunca ima i sve je super sto se tice mjesta.Zanima me da li bi ste mi mogli pomoci savjetima u kojem vremenu da pocnem sa klijanjem da li ju prvo drzim u casi ili odma izravno na sajt i koja bi bila prava kolicina za gnojenje :) hvala slike ce doci kada pocne grow
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
u kojem vremenu da pocnem sa klijanjem
Odgovoreno u proteklih par dana nekoliko puta, a da si pročitao nešto malo osnovnih vodića, znao kad da kreneš i bez tih odgovora. Imaš vremena, čitaj!
da li ju prvo drzim u casi ili odma izravno na sajt
Nemoj u čaši, malo je to. Bolje odreži bocu od 2l. Isto već piše na pun k mjesta.
koja bi bila prava kolicina za gnojenje
Onoliko koliko piše na ambalaži od gnojiva.
Ajmo, na čitanje! Neću čak ni linkove stavljati, jer si lijenčina.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Marijana1984
23.02.2012
12
0
0
33
hahahahah ma dosta sam citao al neznam jesam shvatio ..znam da je najbolje negdje pocetak 4 mjeseca ali neznam da li puno steti biljci ako ranije stavim

..puno ih stavlja u casu pa zbog toga ..hvala za bocu moze :)

a to nisam znao za gnojivo hvala i ispricavam se :))

P.S sve sam procitao provjeravam ovako da li dobro znam
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Možeš ti ranije, ali ne znam koja je svrha. Indoor je više moje područje, pa ostavljam iskusnijima da te upute.
Za veće posude sam ti rekao, jer ipak barataš sa brendiranim sjemenom, pa nije da ćeš imat dvajst komada za prenosit do sajta. Što ih bolje pripremiš, to će ih više uspjeti. Vjerujem da ti je to i cilj.
Ako znaš nešto, onda lijepo reci, evo ovako sam pročitao, pa da pitam samo jel to dobra info i dal da radim tako. Na ovaj način možeš samo opomenu zaradit za nekorištenje pretrage bezveze, pa si onda na pm spominjemo užu rodbinu što nije baš cool :icon_lol:
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
WW,Ako misliš sad raditi outdoor ispada da neznaš ništa.-Bez zamjerke -
Outdoor se radi krajem 4 mj poćetkom 5 mj kad temp ne padaju ispod 15-16 c stviš biljke na sajt a prije toga ih imaš indoor do 15-20 cm visine,znaći staviš sijeme na klijanje 10,4 ako baš tebi treba datum.
Čaša,boca,tegla kakve ima veze,svejedno je,bitno da nije prozirno i da stane litra zemlje unutra.
Biljke se ne gnjoje prva 3 tjedna odprilike !
Nisi ti frende moj ništa proćitao...ko što ti je zlo rekao ljenćina si.
 
23.02.2012
12
0
0
33
hahah hvala na upozorenju i na ovom savjetu .. istina zelim da sve uspiju , ma citao sam ova vegetacija traje dok se ne prede na rezim 12/12 to je negdje 7 8 mjesec kod nas pocne cvjetati a stvar je u tome ( ispitujem kad da ih stavim out) jer sam procitao da biljka raste dok ne prede u fazu cvjetanja pa sto je duze vani da veca izraste :)) ali sad vidim da i vrijeme nije nesto ali sve u svemu puno ti hvala za savjete :)

evo za kraj me zanimalo dok nepocnem WW je dobra vrsta i dok sam ju pusio i cuo sam dosta prica i ti si rekao zanima me da li bi bilo bolje da ju odma sjeme kad proklija da ju vani stavim da joj smanjim sokove a prekrio bi ju bocom izbusio par rupa da ima prozracnost da nema stetocina sta kazes ili ipak bolje da u bocu pa nek izraste ?

blade hvala puno :) majke mi citao sam dosta ,pa ovo ce mi biti prvi put i znam da je WW indoor biljka ali nemogu doma ..hvala ti na savjetu a i ova temp preko noci mi je veliki problem i eto dns nije bilo 2 h sunca


Edit by zlo&naopako:
Koristi opciju ispravi post!
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Istina je za 12/12 ali vidiš fend vani stvari drugaćije funkcioniraju nego unutra.Uz najbolju volju nemogu ti sve objasniti.Ono što je bitno jest ne staviti premale biljke van,zašto?pa zato da ih ne pojedu puževi,ako padne jaka kiša da ih ne polomi i x drugih razloga.
Znaći trebaš se držati ćinjenica biljke van na sajt kad imaju 15-20 cm visine poćetkom 5 mjeseca (ja svoje stavljam van 15.5).tri tjedna nakon što proklijaju pognjoji ih plantelom list i do sada pa do 5 mj imaš vre,ena apsolutno sve naućiti ono što ti nije jasno pitaj ali ne tako da otvaraš novu temu nego u već postojećem postu koji si ćitao pitaj.
Želim svu sreču.
Naući šta su treninzi
S ćim i kako gnjojiti
Koji su mogući problemi i kako ih izbjeći
Kako presaditi biljke na sajt
Kakvu zemlju koristiti
Koliko ćesto i kako zaljevati
IDD sve imaš na forumu
+ kositi EDIT kod postanja,budi mi dobar
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N
23.02.2012
12
0
0
33
Hvala ti sad si mi razbistrio ove stvari koje sam citao :)) moze moze sve pet ispricavam se ipak na greskama se uci :)) moze pozabavit cu se time :) hvala takoder nadam se da ce moj grow biti upola dobar kao tvoj ono je prekrasno
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Preživio si-zlo&naopako našeg najboljeg moderaora smatraj da si dobio novu priliku na forumu iskoristi je hehehehehe sve5 bro pratiti ću tvoj dnevnik kad zaživi,uzgojit bilje vani je puno laše nego unutra 90%posla obavlja priroda tvoje je onih 10% da obaviš najbolje što možeš i pamet u glavu što se tiće sajta i posjećivanja tog sajta a vodom itd.
 
23.02.2012
12
0
0
33
hahahaha ma cini se zakon lik ..nece se ponoviti ,moze moze nadam se da ces i ti big bud kao sto si rekao :) ma zato sam i zelio out ..sad se odo posvetiti citanju foruma da se ne ponove ove greske i da se spremim bit ce onda sljedeci mjesec update ili mozda vec ovaj da mjesta vidite i sjemenke i pripremu za grow do slusanja :))
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
sta si se napalio na ww trebao si za outdor uzeti neku sativu ako hoces dati brdo rodi,

neces zakasniti sa sadnjom ja sam stavio na klijanje 25.5 pa je biljka bila 1,70cm 10.08
 
23.02.2012
12
0
0
33
sada si razmisljam o Big Band ili o Citrusu ovaj big band ce manji narast ali vise uroda ali i prouzrocuje kasalj sto nije dobro a ovaj citrus mi se nekak cini ok urod solidan dobar za pusit al malo veci naraste
 
23.02.2012
12
0
0
33
sada si razmisljam o Big Band ili o Citrusu ovaj big band ce manji narast ali vise uroda ali i prouzrocuje kasalj sto nije dobro a ovaj citrus mi se nekak cini ok urod solidan dobar za pusit al malo veci naraste
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
nemoj da se zezas i stavljas jos semena na klijanje ako nemas box

stavi ih izmedu 25.04 i 05.05 stavi neke saksije od 2l nek budu 2 nedelje posle presadi da ih puzevi nebi oglabali malene!!!!!