White Widow - prvi grow :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.11.2013
18
40
0
36
Ružičasti oblak br. 25
Dakle... :)


Box 120x120x200

HPS 600w

outake je 120 mm kupaonski vent ( planira se uzet turbinski vent 185 m³/h, 125mm sa odgovarajućim filterom)

intake pasivni za sada


Sjeme: original WW feminizirani

Zemlja: Florabella blumenerde + cca 10% stiropora, glinene kuglice na dnu ( jučer pripremljena, 70 l zemlje je utrošeno, bude dovoljno za 10 biljki?)

Gnojiva: BIOBIZZ Grow, Bloom i Root Juice


Toliko o setup-u, nego ajmo savjet: sjemenke su bile 24 sata u vodi na +30 u mračnom i onda prebačene na maramicu, dakle danas je 3. dan. Dvije su jako a dvije malo proklijale, ostale se nisu ni otvorile još ( vidi zadnju sliku :D ) , pa sad-dal stavit odmah u zemlju ove 4 ili mogu čekati ovako dok ostale ne živnu? I dal je ove nezainteresirane sjemenke moguće malo pogurati nekako? :D Eto toliko, efo fotke:











jučer:


danas:




:vb_wave:
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
sretno, lep setup! nego cije su semenke, koji breeder?
ove 2 menke bolje stavi u zemlju moze da ti se klica osusi i da shebes nesto,
nije ti tesko ajd sad na posao :)
 
02.11.2013
18
40
0
36
Ružičasti oblak br. 25
Tako nam rođo grower predložio... :/ Šta ti predlažeš?

I što se tiče stavljanja u zemlju, ima li određeno doba ''dana'' ili može bilo kad, svjetlo je naštimano od 18-12, preko noći im je ''dan'', jeftina struja jbg xD


Btw, ovaj grow je za ulje ako ima ikakve veze...
 

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
523
5.128
233
imaš moj dnevnik sa zajendičkim posudama pa pogledaj,izgledaju mi identične kao moje :) Iako je bolje u pojedinačnim,stavi pregrade ipak,savjetujem ti iz iskustva.Sretno.
 

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
523
5.128
233
Ne proučavaj nego pogledaj,ali ipak napravi pregrade,ja sam eksperimentirao.hehe ali znam da je prinos veći ako je u pojedinačnim posudama jer onda svaka biljka se hrani za sebe,a ovako se zapetlja korijen i veće biljke kradu hranu manjima kuzis.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lala88

jurca

Aktivan Član
20.05.2012
115
169
43
36
za početak lijepa oprema :)
čim ti sjemenka proklija, možeš ju stavit u posudu, nemoj puno zalijevati u početku, da nebi istrunila klica, svakih 4 dana malo vode.
nije mi jasno čemu te velike posude, što ćeš kad poraastu .. a bilo bi dobro i trenirati.
koja ti je temperatura u prostoriji? dali griješ tavan?
 

Gagiba

Aktivan Član
Lala vrca od entuzijazma!! Kao brucoši na prvim predavanjima!!! :D

Izabrali ste (pišem u množini jer se i ti tako potpisuješ) poprilično zahtevnu sortu za uzgajanje. Moj vam je predlog da pod obavezno nabavite pH merač jer može biti grdnijih problema ako ne obratite pažnju na vodu! Lično sam proverio!! ;)
 

Turf.

Aktivan Član
15.09.2013
177
198
43
32
Los Angeles,Compton.
Sretan grow
watchplant.gif