White Widow & Regular Freebies

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mumer

Banned
Banovan
12.08.2014
54
44
18
Veliki :respect: :clap: .. bit ce dobra zima.... pohvale tebi i majci ljepo je to iztrimala xD .... jedva cekam vidit ww :dada
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
I mene jako zanima ww.....mene moja "satrala" s trimanjem.....daleko više će ostati za hash, nego za staklenku, nadam se da je tvoja drugačiji fenotip.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe and irieman

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Meni ce biti puno lakse trimat WWs, ali ce biti vise(kolicinski) posto je puno veca od grma.
Onaj grm je bio katastrofa, ubio sam ga sa lst-om i pobaco je miljon popcorna i malih vrhova, a meni je zao bacit bilo sto pa sam svaki milimetar trimao i separirao. (bud, popcorn i trim)
WW ima glavne vrhove i tu i tamo neki popcorn tak da nece bit previse problema, osim zbog kolicine.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jones_Davy

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Ojjj ekipa.
Pripreme za ulje su pocele. Benzin kupljen, sprice kupljene....jbga...rice cooker nemrem nac neki jeftini. Mogu al moram cekat 10 dana dostava.....smislit cemo nesto.
WW se trima polako...ono sto je oluja potrgala...kroz ovaj tjedan i vikend bi trebao skinut obje WW i zakljucit dnevnik ;)
...imao sam hrpu trim lisca od onog Grma pa reko idemo probat zrtvovat 2L benzina i napravit ulje...pa ak nes syebem....nije velka steta.
Znaci 2x namakanje po 3 minute i kuhanje na struju. Rezultat 4,5ml ulja. Jako zadovoljan.....jos sad da mama proba to pa javim :D :D :D

qgpNbjV.jpg
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
je i meni se cini tamno. al mislim da krace od 3min nemrem namakat. mozda sam previse mijesao i stiskao pa izbio klorovil :)
....malo mi je bed probat...neznam sto ocekivat :D hehhe
 

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.117
163
udri stipe,namaži se chekiraj..vidi se zlatno gore sto je dobra boja.
neg zast s benzinom,jer ima kakve razlike od isopropanola.ne osjeti se benga, dobro si skuho dokraja?
i jer planiras i od ww* vulje radit
inace svaka cast;
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Pojeo sam malo sa maslacem...stavio maslac da ocistim rajnglu od ulja :D ...zasad samo smijalica heheh
sa benzinom za ciscenje zato sto kosta 25kn/L a izopropilni 0d 50 do 80kn/L a nema nikakve razlike. Ulje ne smdi uopce, sav benzin ishlapi jedino sto bi bolje to bilo radit na otvorenom jer beznin jako smrdi(pare) i zapaljiviji je od alkohola pa ono, em ti smeta za disat em je puno opasniji od alkohola.

nakon kaj benzin ishlapi, ti dodas par kapi vode i onda jos par minuta kuhas dok se prestane pjenit, tak da je benzin fakat davno ispario ;)

da da od ww isto ulje ;) skoro svu vutru cu u ulje...ostavit cu si par desetaka grama za sebe.
 

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
a kad benzin ispari...ono malo vremena....staneš iznad i udahneš duboko :p miriši prefino
kod mene poskupili na 29 kn/l
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Pridružujem se čestitkama na proizvedenom ulju. :thumb: I ja čeznem za takvim postignućem.
Stipe, može li se od hasha praviti ulje ? Ja bih napravio hash, pa ako se može, onda jednog dana iz krutog u tekuće. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Fala ljudi na cestitkama :)
@Jones....evo CH je sve reko...ti sa benzinom otapas trihome na biljci, a hash je nista drugo nego trihomi na hrpi :) Samo udri po hashu pa poslje ulje ;)

Evo update. Posto je ulje od trimovine ispalo uspjesno(sa malo vise klorofila), danas sam se upustio u pravi poso :p
Biljka Grm. 200g suhog namakano 2 puta po 3 minute uz mijesanje. Kolicina benzina za ciscenje 4.5L. Rezultat 22.5ml ulja.
Slikice

mFUggPm.jpg


Temp sam odrzavao izmedju 90 i 110°C

nvjwpfo.jpg


Cekanje da se prestane pijenit uz dodatak 10ak kapi vode

PbxwolW.jpg


Z3eH7zz.jpg


Rezultat....super cisto ulje

Qp2tQgI.jpg


BPJz1kH.jpg


U ovu manju spricu sam dodao jos 2.5ml viska
Ukupno ulja...200g vrhova + hrpa trimovine = 27ml ulja
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.