White Widow & Regular Freebies

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Samo opušteno kolega. Bit će to "zer šen"

Ako možeš. probaj nabaviti hydrogel za one ww koje još nisi presadio. Osobno ti preporučam. Meni se pokazao kao "prava stvar".
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Nisam bas pri lovi trenutno a i mislim da mi bas i ne treba.....na toj lokaciji imam problem sa viskom vode i kishe :D
a i ako dodje susha.... bunar je blizu i nije problem zalit ;)
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Hydrogel ti košta cca, 10 eur za kilo. Ja sam upotrijebio cca 350 gr. za 200 lit zemlje, tako da to i nije neka investicija, ali kako hoćeš.

Sjetit ćeš se ovog posta negdje 01.-15.08. kada budu pile puuuno vode, a tebi se baš i ne ide na sajt svaka dva-tri dana,
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
heeh stipe moj dok to dode s ebaya,, pa isplativije na njuskalu kupit a ne ovako cekat sto godina a i stavljas ga kad presadujes, znaci onda cijeli proces trpi hhaha :D


ako je ovako kako dolje pise onda ni ne vidim smisao hidrogela :)

stipe je napisao(la):
bunar je blizu i nije problem zalit ;)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
ma mislio sam ebay cisto zato kaj mogu manje pakovanje kupovat. (3oz= $3.80)
ALI......tak i tak moram zalit ostalih 9 (ili kolko ce vec ispast zenskih) .... onda je glupo sad davat 100kn za jednu biljku a morat cu proc sa kanistrom pored nje, tak da cu i nju zalit kad i ostale :D


btw: mali update. pregledane sve biljke danas. jedan jajan likvidiran. ostale su za sada sigurne.
na svim biljkama napravljeno topiranje(one koje nisu imale)....na nekima jos jedno.
na jednoj biljci napravljen fim cisto iz znatizelje da vidimo kaj ce se desit. na onom lst grmu takodjer dodatno topiranje i jedan vrh fim.
sutra-preksutra neke biljke ceka lst....postale su pre visoke pa cemo spojit ugodno sa korisnim.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Mali update...par slika po danu.

WW topirana, nek se malo oporavi pa ide u zemlju. Makar sam dobio 25L teglu....pa si nekak razmisljam da ju mozda u to stavim i radim LST+topiranje. Kaj vi mislite? Na sajt samo topiranje ili 25L?


Najdraza biljka ujedno i najveca i to puno. Kako i zasto je tolko veca od svih ostalih....neam pojma. Topiran samo vrh. Neznam dal da topiram i bocne manje grane?


Par biljaka ima dosta svijetle listove. Prepostavljam da je od puno kise i vlage. Ova je najgora. I na "zubima" je boja dosta drugacija. Any idea?



Fim i topiranje ....nadam se da sam dobro odradio fim.



Moja draga LST kanta .... dobila dodatna topiranja, al mislim da je bilo dosta...zadavit cu ovo kaj je ispod...


Albino skakavac


Pokusaji kloniranja na okupu. Ova veca premjestena iz vrbine vode u zemlju i zalivena stom vodom. Ja fakat neam pojma kaj radim nit kak to mora izgledat, al jos se nist nije osusilo, pa nek stoji.


Macro shumska jagoda na sajtu :D

 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
to je fim od prije 3 dana. vec je naraslo. po uputama sam gledo da ide sto nize da zahvatim sve nove izdanke.
Fala...next time idem jos nize. ;)

a kaj velis na ovu biljku gore ? nakon ovih kisa je posvijetlila i ovi "zubi" na skoro svakom listu su jos svijetliji ili su se poceli susiti. (treci dan bez sunca, i kisa pada)
Izgleda mi kao nedostatak dusika.......jucer su sve biljke dobile dozu Plantelle folijarno. Ili je to zbog vode i nedostatka sunce.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
a moguce je i to, da. imaju konjskih briketa al ocito nije dovoljno....a dok je ovak mokro nemrem zaljevat plantellom.
ma sve bu super samo da sunce upici :)

brijem da cu kosilicu donjet na sajt i pokosit sve da maknem ovu gamad :D
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
nemoj me drzat za rijec ali ja mislim da je ipak biljka naletila na kamen i s njega vuce visak necega. znaci manjka tu ovom slucaju ne bi smjelo biti,posto kazes da je pognojena.
ja bi nju doslovno prepolovio, odmah ispod zice koja ju drzi. krenut ce se razvijat u krosnju,automatski i korijen ce krenut u sirinu i ukoliko kamen nije prevelik,zaobici ce ga.
eh sad , u teoriji zvuci sjajno ali.....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Kamen nije sigurno ;) Ne pitaj kako znam, ali znam :D

Jedini problem koji bi mogao biti je sto ova zemlja ovdje ima puno gline/lapora pa se korijen muci probit to....ali, kak to da ostale biljke nemaju te probleme, isti je teren.
Pognojena je sa 4-5 shaka tih briketa, al neznam dal je to dovoljno posto je to ipak sporo raspadajuce gnojivo za velike povrsine i nemogu odgonetnut kolko je ok za jednu biljku, posto su mjere u kilama po hektaru.

Preostaje mi jedino cekat sunce i toplo vrijeme pa kad se osusi sve zalit sa plantellom i nadat se najboljem. ili ako ce i dalje bit problemi, otkopat ju i premjestit 20m dalje ;)
Ovo za rezanje biljke mi je malo riskantno jer donji djelovi biljke dosta lose prolaze zbog gamadi i visoke trave, tak da mi je zao rezat jedini kolkotolko zdravi dio biljke :D

Al da....dobar savijet ;)
 

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.620
258
a mozda je jednostavno takva,ima neki problem sama sa sobom i to je to,tu ponekad jednostavno nema pomoci...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
WW danas presadjena na sajt :) Prvi put zalivena sa dozom i pol plantelle.

image.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.