White Widow & Regular Freebies

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Bok bok svi kaj citate....evo polu-update. Mokar sam ko mish. Biljke su ok manje vise. Par slikica kaj sam mogo slikat, ove koje su dalje mi se nije dalo ic, kisa pada, sve je mokro. Valjda su ok.

WW u tegli. Miris se osjeti da to nije normalno. Izgleda da ce ta nekoc jadna bolesna biljcica prerasti ovu drugu WW u zemlji :)


WW u zemlji.


LST u tegli ... neke zice maknute da krene malo u vis. Mislim da necu vise puno dirat.


Jedna grupna. lst i tegla ww


Vanjski lst + topiranje...dosta se rasirila i krenula u visinu...al je nekako tanka i mrsava.


Ona najveca. grane poljubicastile...


I jos dvije na sajtu


Jos ih je par ostalo al mi se nije dalo hodat po kisi, dovoljno sam pokiso iovak. Bude vec slika...samo da ova kisha prestane...vec mi nakurac ide
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
ehh...da mi je netko drugi to reko....rekao bi da sam ljen i da je sve ok u teglama....al sad....mislim da cu ipak u zemlju, vec mi je to proslo 50 puta kroz glavu al nikak se odlucit.
onda sljedeci tjedan ide u zemlju. danas idem na put opet. taman su pistile pokazale :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
sada jesto ok u posudi, al dug je put pred njom, ne vidim ni jedan razlog da pazljivo ne presadis sa celim budenom iz posude, samo spusti u rupu i natrpaj zemljom pa kad budes brao ljuti se na mene ako ne bude valjalo ;)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
ma sta bi se ljutio hhaha...svi znamo da je bolje u zemlji....samo kaj sam ja ljen primit se lopate. ova zemlja tu je uzasna...neka glina/lapor tak da racunam nekih 30ak litara nove zemlje stavit u rupu.
onda sljedeci tjedan u shopping po zemlju i kopanje....fala na motivaciji :D ocito mi je trebalo nogom u guzicu da se pokrenem hehhe
 

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
Meni biljke u posudi u outdooru imaju jedino smisla ako si u nekom kamenjaru gdje ne mozes kopat rupe ili su u pitaru ako je stalno seljakas.Zemlja je uz sunce druga najveca prednost outdoora i steta je to ne iskoristit.+ ako te nema tjedan dva osusit ce se bez zalijevanja ili od vrucine tegle kad sunce pocne pravo rokat i kad je 35 stupnjeva
Nisam mislio samo na tebe Stipe, vidim u foto galeriji i dnevnicima jako puno biljaka u teglama
Sorry za mali off
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Ma sve jasno Bass.....i ja popizdim kad ekipa gura posude u out bez razloga. Al ak se sjecas ta ww u tegli je rodjena bez jednog i pol kotiledona i sva je nikakva bila i nije htjela ni rast ni nista.
http://postimg.org/image/tv960ctzp/ to je ova desna. Pa sam reko ide ona u teglu pa cu je mazit-pazit ako prezivi......i na kraju biljka popizdila i pocela rast brze od svih ostalih koda je na speedu. :D
nikakav off, samo ti tipkaj...tu smo da diskutiramo :) ...ici ce to u zemlju ziher, cim se vratim i cim prestanu ove ebene kishe ;)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Evo poceli problemi....2 biljke manje

Jedna od najvecih biljaka jajan.... laganim pokretom ruke i kljesta lishena zivota da joj vise nikad ne padne na pamet dobit jaja.
Druga pojedena, kora stabiljke ogoljena i sredina skroz prozvakana.....zec ili srna...sta god da je...dabog da dobili proljev i krepali od zelucanih tegoba.
Skoro na svim biljkama nadjeni one vunaste usi. Bijela fluffy gamad. Sutra rucno odstranjivanje one bijele paucine sa biljaka. Nisam bas previse upoznat dal rade dovoljno veliku stetu da kupujem ili radim neke pripravke za ubijanje istih.?

joj sto sam ljut sad :mrtva_banana:
 

Modesty Blaze

Aktivan Član
28.05.2014
97
449
63
34
Ova u saksiji na drugoj slici prava manekenka, ko bombona. Nemoj da proklinješ zekana, barem se dobro najeo :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
stipe nemoj biti ljut hehe sta bi ja trebao onda reci :)

reci mi jel s ovim imas problema?

hbM9jvz.jpg


yYOtMDS.jpg
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
o jeemu hahha....da da stim al nisam gledo ispod listova. samo po stabiljkama vidim to bijelo i te pufaste kukce :D
nisam pratio jel si tretirao to scime ili samo cistio?
al fakat imas toga :D mogo bi to pobrat sve i dat zeni da ti rukavice isplete :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: martinica

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
to je slika od prosle godine..jos ne znam ime kukcu al skidaj to i tretiraj necim, ja radije izbjegavam otrove pa sam ih se rijesio nakon tretmana otopinom cesnjaka i cilija, ti odluci kojim ces nacinom al rijesavaj ih se..na mjestima di je to bijelo mi je krenula plijesan, poz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: martinica and Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
vele "vunasta us" . nije tolko opasna kao takva, al to bijelo su jajasca pa kad se izlegne ta gamad, pocne jest lisce i stabiljku.
morat cu ovaj tjedan neku juhu skuhat da to rjesim....jbga...krenulo me ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: martinica

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Ja svake godine na biljkama imam te paucine da mogu goblene pocet heklat al da kucnem o drvo ove godine jos nisu dosli boje se mina hehe.
Stipe svaka cast na biljkama prave su ljepotice.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: martinica and Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Evo da malo osvjezim temu sa onim mojim famoznim testiranjem klonova.
Znaci radilo se o pokusaju kloniranja sa medom, vrbinom vodom i sa nicime(samo direkt u zemlju)

Moje misljenje je da ak se klonira da se moraju koristit hormoni tj clonex ili slicni preparati jer inace to sve ide pre sporo ili nikako i ispadne totalni pain in ass.

Ova je testirana sa medom


Ova sa vrbinom vodom (cak se pokazao najbolji test, jer je vrh bio najmanji a sad je najveci, a i korijen je veci od ostalih)


Ova jedna najmanje nije bila tretirana. Znaci samo u zemlju i konstantno mocenje. Bilo je jos par komada al sam ih bacio jer su se pocele susit nakon nekog vremena.
Na ove dvije se vidi da im fali svega, zemlja je jako losa i sve je to bilo samo igranje. A nisam gnojio uopce.

Presadjene u mix Florafil ili florahum ili neka floraPi*Mat*.... dve vrste zemlje, koja saka rijecne naplavina i saka konjskih dehidriranih briketa. Zaliveno sa pola doze Rastina.
Neam pojma dal se to vec smije gnojit ili ne...al zaboli me trenutno. Sad da vidimo sta ce se desit...pa ak prezive ovu torturu idu u zemlju.

Jedna zajednicka.


Molim bez previse kritika pogotovo glede zemlje i boje listova...sve vidim, sve mi je jasno....al trenutno nisam u mogucnosti ic trazit normalnu zemlju koja mi ionak treba da presadim WW iz tegle u zemlju. :D Ovo je samo igranje i ucenje usput...koje se mozda pokaze donekle uspjesno. :D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
pa uspeo si, sta kukas ;) videces ih za mesec dana... koliko je trajalo to sve skupa do presadjivanja
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Ma uspjelo je u smislu da nisu krepale. A klonovi su stari kolko i ovaj dnevnik. Znaci 26.05. su cvaknuti i danas su presadjeni. Skoro pa nikakvog pomaka do sada osim ove lijeve na zadnjoj slici...ona se poduplala u visinu ali na svima su listovi smrsavili i skupili se. Ne razumijem se u kloniranje al mislim da to sve ide pre sporo. Al da...sretan sam kaj su jos zive :D ....ko zna mozda stvarno podivljaju u nekom trenutku i pocnu rast.
Jel imas kakav prijedlog da ih ubrzam? Tj....sto da radim sa gnojenjem?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: martinica

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Svaka ti čast Stipe. :respect: :thumb:
Baš uživam čitajući tvoj dnevnik, ma za koju godinu će i holanđani dolaziti kod tebe na naukovanje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: martinica and Stipe
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.