White Widow & Regular Freebies

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Evo da i ja otvorim dnevnik....sa malim zakasnjenjem.

Sjeme: 5 Nirvana fem. WW + 10 freebies (gratis)

Freebies proklijale sve do jedne negdje u ozujku, neznam datume, niti cu ih ikad pamtit :)
Klijanje putem ubrusa i vatica na dsl routeru radi konstane topline.
Prije presadjivanja van su bile u improviziranom boxu 4x23-25w cfl + 2x 12w led + fluo.

Zemlja za sajt: kombinacija Cvetal, Plantella Balkonia i Terra Magma
Negje je isla cista, a negdje sam mjesao. Ne sjecam se vise koja biljka je dobila koju zemlju, ali nema apsolutno nikakve razlike.

Gnojenje: Plantella list, Dehidrirani konjski gnoj u briketima pomijesan sa pepelom
Plantellu dobivaju punu dozu svako drugo zaljevanje i svakih par zaljevanja dobiju folijarno.
Neki dan sam pomijesao horse shit i pepel i stavio oko svake biljke i cisto malo prekopao. Sad cemo vidjet kako ce se razvijat dalje.

Voda: Bunar - ph blizu 8 (mjereno sa lakmus papirom koji je sranje) ... tu i tamo sam popravljo sa octom ali mislim da nema smisla, nikakva razlika sa ispravljanjem ili bez, ili kisnica koja je oko 7 ako se ne varam.

Sto se tice WW. Tu nastaju mali problemi. Klijale su na isti nacin kao i freebies, ali nikako da proklijaju, nakon kojih 2 tjedna napokon proklija jedna i par dana nakon nje i druga. Prva je ok zasad, a druga je imala sljepljene i trule kotiledone dok je izlazila van te je ostala prilicno zakrzljala. Ostale 3 nisu proklijale.

Neke od freebies biljaka su imale LST uradjen, neke su topirane, neke lst+topiranje a neke nista.
Jucer je WW dobila topiranje pa sad cekamo sunce da krene.

Sto se tice gamadi...na pocetku mi je nesto jelo listove ali je to rjeseno sa Neopitroidom. Red spider mites takodjer stvarali probleme na pocetku, neopitroid to the rescue. Tu i tamo se nadje neka rupica na listu i tako to...ali smatram da je to normalno za out. Vecih problema sa puzevima i skakavcima jos nema.

Al sam se raspisao. Nadam se da je to to...ak nije...bumo dodali.
A sada slike.

WW ceka jos koji dan da kupim zemlju pa ide na sajt. (ova mala nebu tak skoro)


LST + topiranje mikrofonka grm test :D (neki dan 3 vrha topirana, ostalo sve LST)


Biljke


E sad....Naletio sam na jednu koja izgleda sumnjivo...nije mi jasno u cemu je problem i kak tak rano ako je to to....you be the judge :)



Sutra cu ponovo obic sve po danu, vec je mrak padao pa nisam uspio sve dobro pregledat.

Evo jos jedan moj test. Ukupno 5 vrhova stavljno na pokusaj kloniranja.
Necu previse o tome sada jer ko zna sta ce ispast od toga.
Jedan vrh tretiran sa medom. Znaci klasika 45° rez, rascjep cca 0.5cm, utopljen u med pa u zemlju. (joj zaboravio sam ga slikat, budem sutra)
Drugi sve isto ali bez meda. Jos sam probao 2 vrha u vodu sa brezinim granama. Oba 45° ali samo jedan sa rascjepom na rezu. I peti vrh upiknut samo u zemlju bez icega.....to je ovaj od topirane WW....cisto radi zaebancije...cao bi bacit :D Vec par dana (mislim da oko 5 dana) stoje u zemlji i ove su 3 dana u vodi i jos se nisu pocele susit niti venut...neznam dal to ista znaci ali cekat cemo jos cca tjedan dana.



Isprike na losim slikama, vec je mrak padao pa je fokus dosta los. Bit ce uskoro novih i boljih slika. (neke u ranijoj fazi su u Fotkama sa i bez komentara)
Isprike na poduljem tekstu, i ako sam sto zaboravio.....tipkajte ;)
Hvala na citanju....Stipe over & out :)
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
odlicno stipe, ono ti je jajan al sve ostalo 5 sretan grow

editirao post odma ucinilo mi se ko da sam iz jedne slike vidio dlacice (na drugoj fotki) al sad sam siguran da je jajan..

image.jpg
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
ja znam da jajani prije krenu....al se nisam ni u snu nadao da tak rano. E ak je od 10 komada 1 jajan......kud cu sa tolkom vutrom? :D samo da ne zacopram sad.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vutrica95

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Tarzan je napisao(la):
odlicno stipe, ono ti je jajan al sve ostalo 5 sretan grow

editirao post odma ucinilo mi se ko da sam iz jedne slike vidio dlacice al sad sam siguran da je jajan..
dobro ti se ucinilo...i meni se je ucinilo . Nije to ova koja je jajan. Nisam mogo puno slikat sa blicom a ni gledat previse :)
Sutra po danu cu sve ponovo provjerit...ako stignem. pa cemo vidjet...
Neznam dal je moguce da sam dobio kojeg autosa...posto tih 10 free su random sjeme koje dobijes a ne vele koje ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: martinica

Extra

Aktivan Član
24.08.2013
151
145
43
10
Pratit cu dnevnik jel imas White Widow a ta me biljoza u zadnje vrijeme bas zanima...sretno i pratim ! :icon_wink:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.618
258
sretan grow stipe..,bice mi zadovoljstvo pratiti tvoj dnevnik....samo udri..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
PowerSeed je napisao(la):
maknes jajana i vozis dalje, sretan grow
jel normalno da ovako rano on vec pusti jaja?
ehh jos kad bi mogo nekak sazrijet polen da mogu jednu zenku oprashit..... :)

CilI je napisao(la):
Dobro ti izgleda. Mogu bit lose sjemenke, pa zato problemi sa klijanjem.
nema kaj drugo bit. 10/10 freebies u 2 dana izbacile klicu, a ww jedva 2/5 u 2 tjedna.
stajetuje sad :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud and martinica

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
a tesko je odgovoriti da li je normalno kad ne znas ni koji je dan ni koja je vrsta, cim se tako lepo rascvetala za nju je verovatno normalno ;) mozda je sorta osetljivija na svetlosni rezim (indica dom) pa je potaknuta bila ovim losim vremenom + zasadjena verovatno jos dok su noci bile duze od dana... ako te ne mrzi iskopaj pa preseli ako imas gde, ako bas hoces do polena da dodjes. ne mora da znaci da ce biti jedini jajan, sve zavisi sta su od sorti stavili unutra
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe and sharp

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.565
188
pogledaj po netu - youtube-u ..pokuse sa klijanjem sjemena u blizini zrachenjaod rutera,mobitela i slichno.pa ches vidjeti ..
ma..evo idem ja potrazhit..pa ako nadjem..ubacim..
evo..nisam nasla bas taj usporedni test sto su neki klinci radili..ali..evo i u ovom filmichu se o tome govori.
Research undertaken in Denmark has shown that plants placed too close to Wi-Fi routers have trouble growing :

http://www.youtube.com/watch?v=rK8RMIUKQjQ

evo fotografija rezultata testa :
i txtovi + snimke na tu temu
http://article.wn.com/view/2013/12/17/Wifi_could_be_killing_plants_a_school_experiment_found/

 
  • Sviđa mi se
Reactions: Creyzu and Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
a moguce da im je i to zasmetalo, ali opet onih 10komada je izaslo bez beda van....i na taj nacin sam oduvijek chili sjeme klijao bez problema :)
no nema veze sad....stajetuje, necemo vise na ruteru klijat whatsoever :) hehhe . tnx na linku ;)

@Power: stare su tocno 2 mjeseca sad, bas sam iso gledat u mentorstvo....al da, to kaj velis, ko ce to znat.....nit znamo sortu a i bile su u boxu neko vrijeme pa onda vani....sad na sajtu.
nebudem nista to premjesto, nemam gdje stime a ne isplati mi se riskirat tolko radi polena. ima vremena za oprasivanje, prvo da svladam grow :) na to mijesto cu stavit WW.


hvala vam svima na lijepim zeljama i lajkovima :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
sasvim ok rezon, ima fore za oprasivanje, muski off ww on ;) dva meseca nije malo, racunaj da neke indike procvetaju i na 14~15 sati svetla, kako god ukloni ga
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Bravo Stipe. :thumb: Vidi se da nisi nepripremljen, dapače, vrlo si informiran, i za tebe ne bi trebalo biti nekih većih problema. Ako ih i bude......pa tu je ekipa.. :vutra.org: koja je uvijek spremna pomoći.

Sretan grow kolega.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vutrica95 and Stipe
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.