White Widow & Regular Freebies

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
kisha pada vec 3-4 dana svako malo, nisam mogo cekat vise, korijen je vec 2 kruga napravio. valjda ne smeta ak je pala nakon gnojenja :S
ova jos nije dobila folijarno....inace to radim sa fajtalicom.
btw...ono kakti pravilo da za out moze dupla doza, jel to vrijedi i za folijarno ili samo za zaljevanje?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
pa prakticno kao da nisi gnojio. gnojivo i pesticidi se ne primenjuju za kisnih dana ;) ja ne zalivam folijarno u out-u
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
a moro sam nekako zemlju kompaktirat nakon presadjivanja. nemrem ostavit tak u suhom.....reko taman sunce malo izaslo idem ja to rjesit....i opet kisa. da sam znao da ce padat nebi zaljevao.
nema veze, budem pognojio ponovo kad stane kisa. barem plantella nije skupa :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
stipe
ako moze jedna primjedba.
cini mi se da stalno visis na sajtu..ako ne sadis u svom dvoristu opasan sidom, mogao bi privuc nepotrebnu paznju.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
eh sharp :) dobro primjecujes heheheh

nemam ti ja klasican sajt ono 20km u brdo pa iza trece planine lijevo :D nije ni dvoriste bas. nesmijem otkrit previse detalja :)
ali jedno mogu....sajt mi je blizu i nemre me nitko bas tak lako vidjet.

tnx na brizi :) po tom pitanju sam stvarno oprezan ;)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Ona druga WW jucer presadjena. Jos uvijek jako sporo raste (rodjena bez kotiledona)
Ono sto me zanima, posto se blizi trenutak topiranja, nisam siguran da lit stresirat jos vise ionako vec izteroriziranu biljku ili da cekam da ozdravi ?
image.jpg


Evo i tegle...najveca sto sam imao....ova biljka ce ostat u toj tegli, posto ima traume iz djetinjstva pa cu joj pruzit najbolju kucnu njegu :D
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Evo polu-update

Ova starija WW. (jednom topirana) Zanima me da li ponovo topiram? Ako da, samo nova 2 vrha ili da i gornje i donje tj sve nove vrhove topiram. Kaj vi mislite?


Jedna od ovih drugih. LST + FIM. Kaj vi velite jel mi fim uspio? Dal to tak treba zgledat nakon fima?


E sada....ovaj moj najdrazi grm... dal je ovo ono kaj ja mislim da je????? :)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Joj sretan sam ko malo dete sad :p Tolko truda i vezivanja i ovog i onog.....isplatilo se :)
@power ... znam da si mi reko da bi ti jos jednom ww topirao....pa me zanima dal da topiram samo ova 2 vrha nastala topiranjem ili da i ove dole isto kaj rastu topiram. kaj bi ti napravio da je tvoja?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jolly Joker

Extra

Aktivan Član
24.08.2013
151
145
43
10
Dobro mislis, cura samo takva, sretno dalje s growom i samo pici LST... :icon_wink:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe
17.05.2014
46
13
0
28
stipe je napisao(la):
ja znam da jajani prije krenu....al se nisam ni u snu nadao da tak rano. E ak je od 10 komada 1 jajan......kud cu sa tolkom vutrom? :D samo da ne zacopram sad.
posalji nama nikakav problem ako ti je visak hahahahahhaha :D salim se naravno, Srecan grow buraz!!! :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Evo ljudovi....isprike odma kaj nisam bio nesto aktivan......jbga....domestic problems, love problems i tako dalje. Jbga...kad prekines sa zarucnicom, jedino kaj ti ostane su biljke :sad2:

Znaci slike.
Ona mala WW koja je jedva prezivjela je ocito usla u pubertet i podivljala. Raste ko mutava. Dva puta topirana. Da napomenem, zemlja u koju je presadjena je kombinacija nekog jeftinog humusa za cvijece, zemlje za cvijece, rijecnog mulja i konjskog dehidriranog shita, i ta kombinacija se pokazala nevjerovatno dobra, prakticki podigla polumrtvu biljku.(jednom samo pognojena plantellom)


Druga WW koja je presadjena na sajt i dva puta topirana (jednom ili dva put pognojena plantellom). Pocela je rast nevjerovatno brzo i listovi postali mesnati, shushkavi i ljepljivi zapopipzdit. (Takodjer je imala dodatak mulja i konjskih shit-briketa) .... sad razmisljam dal jos topirati ili ne. Savijeti dobrodosli



Famozni LST grm. Pokazala pistile jos prije par dana. Tu neznam kolko sam napravio dobar posao, jer mislim da sam pretjerao sa svom mogucim treninzima. Visetruki lst, mnogobrojno topiranje i fimanje je rezultiralo guzvom. I sad vise neznam kako da prorijedim djunglu ispod. Dal mogu ono svo lisce koje raste ispod krosnje pocupat??? i prorijedit to sve. Kako da dovedem u red taj djumbus koji sam napravio jer to ce jos rast i rast do pitajboga kolko.


Ajmo sad malo na ove ostale biljke razbacane po sajtovima
Ova je jedna od dosta visokih i ovo zadnje nevrijeme ju je lagana iscupalo/poleglo, nije ju ubilo ali ono, prirodni lst. Dal da ostavim ovako ili da ju vratim nazad u uspravan polozaj?


Jos neke od ostalih..... Znam da se malo teze sve to vidi posto je sve okolo zeleno pa je tesko vidjet samu biljku



Tu se vidi forsiranje lst-a.


A ova biljke je pokazala pistile, ALI.....nesto nije ok snjom, pa vi procijenite sto je to. dal je neka bolest ili neka gamad ili nedostatak nekih nutrijenata



Jedan mali savijet za neke koji kazu da pijesak ne sluzi nicemu. Ovaj mulj iz rijeke/naplavina kojem je vecinski sastav pijesak! Tegla/saksija u kojoj je taj mulj, cuva vlagu 3x duze nego ista velicina tegle u kojoj je klasicna zemlja koju koristimo. Neznam da li grijesim, ali ovo kad sunce upece, taj mulj zadrzava vodu ko blesav, dok iz ciste zemlje voda ispari samo tako.

Eto.....ja bih vam bio jako jako zahvalan ako bi potrosili 5min vaseg vremena da mi pomognete jer nemrem normalno razmisljat vise.
1. Da li ponovo topirati WW (pogotovo ovu koja je na sajtu)
2. Sto napraviti sa ovom koju je vjetar srusio, dal da ju ispravim i zavezem ili da ju ostavim ovak kak je
3. Sto sa ovom zadnjom na kojoj su se pokazale ove tockice po liscu, jer to jos nisam vidio a izgleda mi dosta ozbiljno
4. Sto sa LST grmom, kako da mu dam "zraka", sto smijem cupat a sto ne, mislim da vise necu trenirat, nego bi ju samo htio "ocistit" da nije tolka guzva
5. Ako ste nesto primjetili sto ja nisam, slobodno zaspamajte dnevnik, imate moju punu dozvolu da pisete sto god zelite

Hvala vam svima unaprijed
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
ja bi topirao jos jednom tek tolko da bude jos grmastija ali i nemoras, ovu sto je vjetar polegao bi ispravio, ovo na liscu nemam pojma sta je, "LST grmu" nebi nista radio ostavi ga tako kako je,,kakva guzva pa ne sadis u box nego outdoor :D primjetio sam da su odlicne biljke svaka cast ;) poz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MalaMaca and Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
joj Tarzan prepo si me sa ovom novom slikom....nadam se da nisi kmicu stavio da ti sajt cuva od krtica :)
....kaj se tice grma....pitam zato sto ispod svega ovog gore rastu novi vrhici koji nemogu do svijetlosti i zraka pa samo stagniraju dole. zato sam mislio da ocistim fan listove i tak to da svima dam sansu da disu heheh....bumo vidli.
 

MalaMaca

Aktivan Član
28.05.2014
128
101
0
Ova bolest na listu,bijele tockice,sta nisu to oni mineri ili kako se kaze (leaf miner mislim )...

Vidim da ti se dobro pokazalo ovo peletirano konjsko gnojivo pa me zanima jer ja imam kombinaviju govedjeg,pileceg i konjskog gnojiva isto peletirano,pa jel to ok i kolko stavis na svaku biljku da ne pregori? Jel pobacas po povrsini ili ukopas malo u zemlju jer mi pise na vreci da nije dobro ako dodje u kontakt sa korjenom direkno?
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Gledao sam za te leafminere....i ja ne vidim apsolutni nikakvo zivo bice na listu. Izgleda da se desava sa gornje strane lista i bas je bijelo. Nema licinki, kukakaca, kukuljica, larvi. nicega.

Sto se tice peleta. Ja imam cisto konjsko. tak da za pilece neznam, znam samo da je puno jace nego od shita kopitara tak da budi opreznija stime.
Sve osim WW su dobile cca 5 saka(da prekrije zemlju) tog gnojiva cca 30cm oko biljke i cisto malo prekopano mozda 2cm. znaci prakticki samo povrsinski ostavljeno da kisa i zaljevanje otopi. I nije nista pregorilo ali isto tako mislim da i nije nesto previse ni pomoglo. Neznam. Ali nije na odmet sigurno,

A kad sam presadjivao WW je bilo mijesano sa zemljom i to sam dosta stavio u zemlju.
Ova WW koja je u tegli je dobila nekih 20% tih peleta. (neznam tocno jer sam to sve odokativno bacao u mjesavinu)
WW na sajtu je isto tak odokatvno dobila dosta tih peleta. mozda pola kile...mozda vise...nemam pojma hahah...
....ak pogledas slike WW...vidis da izgledaju super zdravo i nije se nista desilo sa korjenom (i mene je brinulo posto vele ako korijen dotakne pelet da ce bit sranja, al...sve ok ;) )
inace je to sporo-otapajuce gnojivo pa vjerovatno zato niti nema brige toliko

za pernate brikete fakat neam blage veze niti bi ikada to koristio. konjski peleti sa kombinacijom zelene plantelle u vege fazi je savrsena i jeftina kombinacija ;)

doziranje neznam iz razloga sto na deklaraciji pisu mjere za velike povrsine....tipa 10kg po hektaru i te spike :D tak da je sve ovo improvizacija.

e da....uz te pelete je dobila i jedno 5 shaka pepela (ova ww koja je na sajtu)
...ak ce te zanimat mogu ti rec i proizvodjaca tih peleta pa da si kupis.....fakat nije puno....nekih 40ak kn nekih 10-20kg neam pojma....vrecha cijela :D...to nemres potrosit ni za 10 outdoor-ova, mos i susjedu kuruzu pognojit
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MalaMaca

Sherman

Aktivan Član
12.08.2011
120
113
43
79
Biljke ti izgledaju super, ovakve točkice se i meni znaju pojaviti, ništa strašno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.