White Widow & Regular Freebies

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Alan B'stard

Aktivan Član
06.07.2014
76
155
0
41
a nist jbg sry, onda nije za pohvalu ako iz "radisnog podneblja" naseg predivnog balkana :D
Salim se naravno, biljke su perverzija. Stipe zvuci dalmoski, zato sam mislio, pri citanju inace ne hvatam narjecja vec poantu samo.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
E jel ima ko kakvu ideju zakaj se vrhovi okrecu u stranu? znaci ova ww je danas okrenula vrhove suprotno od sunca...znaci ko suncokret je spustila vrhove skoro pod 90° i nece zurit u sunce :D ne cini mi se nista ozbiljno al cisto da pitam posto mi smijesno izgleda....nisam slikao al zamislite suncokret koji se posvadjao sa suncem i okrenuo mu ledja :p

@alan .... ma taj stereotip da su dalmatinci lijeni ne drzi vodu ovdje :D jedino oni moraju kupat rupe sa motikom i dinamitom, teglit galone vode u ruksacima, teglit zemlju po onom krshu i zaljevat cesce nego mi koji smo sjevernije :D
 

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
meni je poznata situacija okretanja od sunca, ali to je onda kad omlohavi od žeđi
ako nije žedna ili strgana, puknuta, obješena ili savinuta drugačije........onda gleda prema suncu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman and Stipe

martinica

Aktivan Član
05.06.2014
111
180
43
stipe@ , možda im je previše sunca...već mjesec dana prži na 35 stupnjeva a kiše nigdje :) :) :) :)
a možda je neka nova sorta koja se zove kontrasuncokretna, da nije to neka iz tvoje genetike ?, pa okreče vrhove kontra sunca ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
@imbra....ova nije zedna niti je mlohava...samo je usmjerila vrhove i svi u istu stranu. ko kad male biljke traze sunce/svijetlo pa se tak okrenu...al ova moja kontra :D
@martinica....neznam bas da joj je previse sunca...tu stalno neka kisa sere...danas je bilo dost sunca al je opet kisa padala i jucer sam ju zalio. da hahhaha moguce da se tak zove :D ova ww je hibrid koji voli mrak.... black widow :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: martinica

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Here's an update.
WW iz tegle presadjena u zemlju....Na Powerov savijet :)
Pistile su krenule...smrdi ko kuga....krece radit svoj posao :) Zalivena i pognojena Rastinom (mislim da je 7-4-4)
Jedino sto me mrvicu zabrinulo je korijen. Uz hrpu bijelih...ima i hrpa boje bijele kave. Neznam dal to bas tak mora bit...inace biljke izgleda super zdravo i vratila je vrhove prema gore.



WW koja je odavno u zemlji...jos malo pa bit visoka ko ja.


LST grm krenuo cvijetat....danas zaliven sa dozom i pol crvene plantelle. Fascinantno koliko je miris drugaciji od ww. Po spaljenoj gumi hahhaha. Zaljevanje svaki dan sa 2L ili svaki drugi sa 4L.


Jedna od oni koje jos nisu pokazale spol


Ova me je vec prerasla. Grane skoro sve ljubicasto crvene.


Evo jos jedne sa sajta...Donji listovi poceli dosta zutit....ne svidja mi se to al ok...vidjet cemo sad nakon gnojenja.


Ova jadna mrshava sva....cudna biljka....al ko joj beje terma...nek raste


Na ovoj krenule pistilice....cura je i to je super....visoka oko 150...malo mrshava


I ona sta su je pojeli, strgali...ko ce ga znat sto su joj radili....zecevi srne stakori dabrovi zirafe....jbga....ostavi cu je pa mozda bude barem nesto od nje


Eto...to je sve od biljaka sta je ostalo...ima jos ona jedna sta ju kropam ko ratnog zlocinca...jbga nisam slikao...vec sam je valjda 5 puta kropao i dalje ona vislja od mene.
Danas su sve osim ww i lst-a dobile dozu Ortoflora (24-12-8 + hrpa mikronutrijenata) .... mozda prestane to zucenje listova.

Misljenja, savijeti, kritike, pokude...sve primam sa stovanjem :D
__________________________________________________________

EDIT: ono sto sam mislio da se zove vunasta us, nije. a mozda i neki zovu to tak neznam vise.
Uglavnom nasao sam da se to zove Metcalfa pruinosa ili Medeći cvrčak ili White Fluffy Jumper
Ono kaj me brine je kaj nemrem nac nekog organskog otrova za tu gamad a sve vise te "paucine" imam po biljkama
Pise samo kemija. Pa me zanima jel ko imao problema stim???????
 

martinica

Aktivan Član
05.06.2014
111
180
43
Ne znam šta če ti iskusniji geoweri savjetovati,???, ali Neopitroid u prahu je za sve bube i bubice odlična stvar. Dobro ih napraši, nemoj štedjeti...i okolo po grmlju i travi isto....da smanjiš populaciju nametnika oko sajta. List ne upija Neopitroid prah i nema problema. :dada
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
ma prashio sam stime al padne kisa na 3min i sve opere. Inace je super stvar al nemam vise. potrosio sam 2 pikse u par dana :D morat cu jos toga kupit. Jedino mi je malo bed prasit stim jer biljke postanu jako upadljive onak bijele :p
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Što se tiče borbe protiv ušiju ekološkim načinom, ima rješenje. Ima insekticida na bazi buhača, ja isprobao kod sebe (dobio mali uzorak za probu) samo što je moj neki homemade, ali kažu da ima i u dućanima pa čak i on-line za nabaviti.
Žute listove možeš slobodno odstraniti, neće se rekuperati, ali za utjehu, izrast će novi. :) ;)
Dobar ti je onaj LST...pravi grmić :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Falket and Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Ajde bas cu pogledat ako ima za kupit ili narucit...jedino kaj me brine je kad taj buhac pise da je protiv usi...a ovo moje su kakti cvrčkovi iliti cvrčci (Medeći Cvrčak) :D barem se tak zovu na hrvatskom.
Sad opet citam i vele da nisu veliki stetocine. a neznam...sutra ak stignem cu obic ponovo i pocupkat zuto lisce i vidjet kolko ima tih bijelih govana i ocistit kolko se da.
Probao sam sa mixom cesnjaka, chilija i duhana....al ne djeluje.

da da lst je super :D nebi nikad reko da se u tak maloj posudi moze razvit tak siroka a sad vec i visoka biljka :D jedino je bed ako zaboravim zalit...vec trece jutro bez zaljevanja se objesi :D
 

martinica

Aktivan Član
05.06.2014
111
180
43
Imaš za kupiti "otrov" šireg spektra...spominju se lisne uši..., a pod grupu lisne uši ti spada 50% svih nametnika koji napadaju mlade zelene biljke. Djeluje skoro trenutno...ne znam kakav je sa upijajučim momentom za lišče. Ukucaj u google, "za lisne uši" i traži. Ima ga svugdje za kupiti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Evo ni tri dana nije proslo a vec se vidi ogromna razlika na klonovima. Cak su i sitne pistilice izasle iz ove prve. Nova zemlja koja izgleda ko nafta se cini pristojna. Znaci presadjeni u tu FloraXYZ zemlju+pognojene. Novi vrhici krenuli, boja listova se popravlja, barem ovi novi izgledaju ok. Sve mi se cini da ce to za 2mj bit super, kak je Power reko :D

 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Ajd da ja osvjezim ovaj jadan dnevnik.
Za sada nema vise jajana...neke jos cekaju prikazanje spola...i tako, nista posebno.
Da ne kenjavim previse...evo slika.

WW #1 ....mirishi sve vise, raste sve brze. jos malo pa ce bit ko ja.


WW #2 ....presadjivanje joj sjelo ko budali shamar


LST .... pije 2L dnevno...danas zaliven sa 6L, jede gnoj ko lud...nista mu ne smeta. skakavci se udomacili u krosnji, ali nisu bas pre zainteresirani za jest listove :)


Mrshavica sa miljon grana...nusprodukt masovnog treniranja i pretjerivanja


Ova najveca...nista za rec. Super se drzi osim sto je cijela obojana. Sjecam se da je OC jednom reko da ta boja znaci da je gladna. Cudno mi je da je jedina takva. Dal da joj pojacam hranu?


Ova isto...raste i stoji i tak to....u hladovini malo al ok


Jos jedna koja je ok


Sa ovom se pak nist ne dogadja...stoji takva kakva je vec tjednima, ne raste ni nista....nakotilo se gamadi po njoj al sta sad....


Ovu jadnicu sam iscupo van....neznam sta joj se desilo. Kolko vidim kod korijena je pojedena. Pocela se susit pred 2 tjedna cca. Zaljevanje, hranjenje nije pomoglo.


I na kraju...klonovi....krenuli rast...ak nastave ovako mozda ih i presadim u zemlju


Sta rec....do sada 3 jajana pocupana. Jedna potrgana i pojedena. Jedna se osusila. Znaci 5 komada manje sveukupno.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
da da :) nisam se nadao da ce igranje ispast ovak :) jos cu ih na kraju u zemlju morat sadit :D
ak nista barem neka kompenzacija....5 mrtvih/iscupanih do sada.....3 klona dosla :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.