White Widow & Regular Freebies

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Svima hvala na lajkovima i komentarima :) Evo ja i majka jos trimamo heheh

Stoner starMo je napisao(la):
Haha kakvo je ovo lupanje, anger management? :p Čestitke na završenom growu, barem kad je ova biljka u pitanju ;)
Moro sam docarat kolko je korijenja i kolko se to nabilo sve hahha :D ....

JackDaniels je napisao(la):
Pala je prva, čestitke!!
Izvukao si iz te tegle 120% ,ko zna ,zna
Tnx Jack....je...i ja mislim da sam izvuko blizu maksimuma iz tegle :) al ...nikad vise :D to je mucenje hahah

Sativa Diva je napisao(la):
video je prejak! :)))))))

a ruka ti je presexy ;)

čestitam i uživaaj!
tnxxx
ruka mi je presexy??? :D ovo jos nisam cuo hihihi...al fala....cek da tek nogu vidis hahaha
:kiss:
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Sushenje je sluzbeno krenulo :) Nije bas najbolje otrimano....
GWBSd2P.jpg


B91gSs8.jpg


Tu su popcorns i oni mali vrhici...
3r0Tdl3.jpg


A tu su trimovina i oni sitni pupoljci....ima i lisca nesto...nisam mogo bas sve separirat :D Od ovoga cu probat napravit hash...da vidimo oce li uspjet. Nista se ne baca :D
6AynpeG.jpg
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Bravo Stipe. :thumb:
Uspio si ono što si želio, i vjerujem da ti je pao veliki kamen sa srca. Nije bilo lako, i ko kaže neš ti....laže. Pogotovo ove godine.....meni je daleko lakše bilo uzgojiti u boxu, nego na otvorenome, pa ću dobro razmisliti kada i kako napraviti slijedeći outdoor,
Šušara je perfektna. Suha, čista...malo zauzima prostora. I ja bih mogao nešto slično napraviti. Super ideja, okrenuto sušilo. :thumb: :thumb:
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Fala Tamara, fala Stoner, fala Jones :)

Uspio sam barem sto se tice ove iz tegle (samo sam nju obrao) :) Jos su ostale 2xWW i ona mrshavica za koju mislim da ni necu brat. Jadnica je tek sad pocla cvjetat :p
Ja cu se morat iskusat u indooru...samo da out zavrsim prvo :) Ako je lakse kao sto svi kazu....onda ce bit milina samo takva za growat :) hehhe

Ma razmisljao sam di i kako to posusit...tavan je super ali previse je vlage i ko zna kada bi se to posusilo...ili da jos neka plijesan ne dodje...na sushenju. Tako da sam ugledao sushilicu za vesh...reko mama....nes susit vesh sljedecih nekoliko dana :D ....cak i nije okrenuto...stoji to dobro, ali ove reshetke se inace isprave pa se tamo vesh stavi....al nebi stalo to na vesmasinu da sam otvorio krila, pa sam onda ovako :D ....princip-snadji se druze hehehe
...sad ce i tvoje uskoro pa da vidimo trimanje i sushejne :)
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Svi kažu da je in grow lakši istina,ali meni je osobno out bio puno lakši nego in.Niti brige oko ph,gnojenje kolko staviš staviš,čak skoro da nisam niti zaljevala.Jedino te napasti što grickaju su problem.Ali takva je valjda godina bila pa zato...Nego kakve su prognoze koliko ćeš dobiti nakraju?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
...ma nikakav spam :) ovo je moj kutak foruma i malo je liberalniji :D
@tamara & Imbra: sve ima svoje prednosti i nedostatke. ova godina je bila uzasna. sa ovim sad znanjem mislim da necu imat previse problema u indooru. Nema gamadi i nametnika toliko, sve je na dohvat ruke, sunce ja palim, kisu ja proizvodim itd :) malo pripazit oko ph, temp, vlaga...i sve je ok. ....barem sam ja tako zamislio hahah vidjet cemo. A kolko cu dobit...neam blage veze. Ovak na oko nemrem procijenit. Nije mi tolko niti bitno, al znam da sam dobio prilicno puno obzirom da je raslo u tegli.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Grm se jos susi u kupaoni....polako ali sigurno :)
...vrijeme je lijepo, udovice uzivaju....jos malo... trihomi tu i tamo koji amber...pretezno mlijecni. Necu brzat dok mogu ostavit.
Neznam sto da radim sa mrshavicom. Tek procvjetala...ili da ju poscjecem ili da ostavim kolko god mogu pa makar i po mrazu pa kaj dobijem-dobijem. ak nist barem za maslac.
...klonovi se jos puno pomalo...nista posebno od njih...nek stoje :)

WW#1
fyVKkrK.jpg


nNR2LkU.jpg


WW#2
j40sGKA.jpg


Mrsh-ava
2afePGA.jpg


F2JxwjJ.jpg


Klonovi (2x od grma)
fFXY8kw.jpg


Trim trim trimanje
qyQmyph.jpg
 

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
bice da je mrsavica neki haze garant, vidim kako se tema zove, ko zna sta je u tim regular freebies, bas me zanima kakva ce ispast, a ako bude gotova do 11 mjeseca bit ce i plijesni sigurno, a tko zna koliko ce plijesni biti a mozda ne bude nimalo daj Boze, jos bolje za tebe, ali kako god da ispadne interesantan je dnevnik za pratit, sretno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Cappy

Aktivan Član
31.07.2013
194
405
63
Ja bi sa obzirom na to kupio neki fungicid i sad poprskao i lagano onda isprace se hemija dok ona se udeblja .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.