White Widow RQS - 188W LED - Organic - Soil - by Đorđe

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.661
13.860
358
Ma svi ti ventici su tu negdje kvalitetom, stavi neka puse kad stane zamjeni ili investiras u nekakav skuplji ne neuzno bolji pa mozda izdrzi duze, ja sam stavio dva artic coolinga i zadovoljan nit se cuju nit nis, nit ih palim:D
 

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
651
2.817
163
morat cu, vidit cu koje su marke kod frenda pa zamjenit, dok su svi puhali biljka je bas lijepo plesala, doduse i sad mrda guzovima ali volim imat viska ventova nego manje!
e honda ove artic mislim da imam u kompu i nema nikakvih problema s njima, ako uspijem naci uzet cu!
hvala vam obojici :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63 and h0nda

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
651
2.817
163
vozdra narode, dan broj 53
cvjetanje dan broj 9
pocela se pumpat lagano. lollipop napravio nakon prvog dana cvjetanja. hrana ide svaki put na 2 l vode, svakih 5 dana, jednom full doza (bloom, topmax, heaven, alg-a-mic, grow) a jednom pola (bloom, topmax i heaven). temp padne min 18 max 30 vlaga se popne na 60 i padne na 40. zamijenio nekoliko zarulja, skoro iste specifikacije kao i V-Tac, sad je svjetlo u punom pogonu. uskoro dolaze PC ventovi i onda ce ventilacija biti na max
I
I.jpg
II
II.jpg
III
III.jpg
IV
IIII.jpg
V
IIIII.jpg
To bi bilo sve, budite mi dobro!
Vaš Đorđe
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Bravo Djordje, odlično to izgleda. Lolipop odraden taman u periodu predviđenom za to i skinuto taman koliko treba. Odlično, jako mi se dopada biljka. Zdrava, lijepa sa dobrom frizurom:) Kasnije , ako procjenis da treba lako odradis drugu fazu lolija.
 

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
651
2.817
163
hvala momci, medjutim evo sta sam nasao sinoc
20181231_211102.jpg 20181231_211214.jpg
pitanje je- koji je sljedeci korak? pitao sam u onoj temi za pomoc od iskusnijih i kolega preporucuje da je skinem, i takodjer sam vidio po netu da ljudi pisu da je najbolje uklonit biljku i gotovo. ali s ozbirom da su se vec poceli lijepo formirat cvjetovi, zao mi je sad baciti, ima li ikakve sanse da zavrsi grow bez nekih vecih posljedica?
edit: Sretna Nova Godina vama a i svima na forumu i okolo :)
 

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
651
2.817
163
hvala puno, onda cu tako i napraviti. veceras kad se upali svjetlo, uzimam povecalo u ruke, skare i akcija. vazektomija samo takva.
jos samo jedno pitanje mentore, jel moguce da pocnu rasti jajca ispod cvjetova, sinoc sam uklonio ovih 4-5 muda sto sam uspio vidit bez povecala ali ako rastu ispod cvjetova ili negdje di ih je tesko za uociti, onda mi jednostavno ne ginu sjemenke na kraju growa? znaci bit ce i u hedovima sjemenja?
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Potrudi se maknuti sve, postoji mogućnost da baci koje jajce iz forme cvjeta, ali i to se da primjetiti. Sve u svemu, koja menka u vrhu ne znaci katastrofu, ako dobro počistitiš no isto tako pitanje je u kojoj mjeri Ce mjeri ona nastaviti bacati jaja i bude li više bacala. To budes vidio uskoro. Zapravo, zadatak ti je svesti na sto manji broj jajci, bas zbog tih menki na kraju growa Itd. Ja osobno, bacim ali iz razloga sto uvijek pored njih stoje Jos 3 biljke pa da ne napravi pizdariju. Sve u svemu, ako imaš volje zajebavati se hermy genetikom, ne gine vazektomija po potrebi.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Đorđe Logić

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
651
2.817
163
hvala mentore, sad znam sto mi je ciniti :) iskreno ne brine me pokoja sjemenka, nego samo da ne zaustavi rast cvijeta i da pocne radjat samo sjemenke. toga me najvise strah.
@irieman izvinjavam se kolega, trebao sam detaljnije opisat situaciju ili makar linkat na dnevnik, ali lijepo me oblio hladni znoj kad sam vidio ova jajca, onda sam to uslikao odmah i upitao pomoc jer nisam znao sta da radim pa sam brzinski sve to uploadao. hvala za savjete i potporu! :)
 
15.04.2017
364
1.060
143
Od stresa pohermila? :zvizd:
Mozda... je zato bolje loli raditi u nekoliko navrata. Ili ne puno skinuti od jednom. Uraditi npr 2 puta u razmaku od 7-10 dana ili svaki dan po 1,2 ili 3 lista dok ne budes zadovoljan... A ni svaka biljka ne reaguje isto na stres. I zato je bolje manje rizikovati i nježno se ponasati prema njoj pa se one lakse nose sa stresom ::volimj::
Nek je sretno do kraja i da jaja postanu prošlost a ljepljivi cvjetovi buducnost :spliff:
 

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
651
2.817
163
istina, previse stresa. ali sumnjam da je zbog lolija @California Sunshinee i prije sam radio tako, pa biljke su bile ok. maloprije sam skinuo 3-4 komada i pregledao cijelu biljku opet, i zasad nema nijednog. ali strah me, ipak ih nije toliko lako za uocit, neke sam jedva uspio vidit pa onda racunam da ce mi pokoje jajce promaknut.
a krivac nije loli, otkad sam prebacio na cvjetanje, svjetlo radi na full pa se i temp digla, mozda je isla i preko 30 a ja to nisam vidio. vjerojatno je tu vise cimbenika, mojom krivnjom, koji su uzrokovali stres i na kraju pohermila. jbg sad se samo mogu nadat da mi nece totalno zeznut grow. hvala na podrsci :)