White Widow RQS - 188W LED - Organic - Soil - by Đorđe

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
651
2.817
163
@bigeskalibur @blaske @gica-prasica @vladomar @jopezg veliko vam hvala ekipa, prođite na joint kad ste u gradu :D
@PowerSeed ako moze stavi ovu sa trihomima iz zadnjeg update-a (bilokoju) ali nije ni ova trenutna losa. i puno hvala za podrsku :)
@Jednomsemora hvala ti, iskreno nisam se odlucio, razmisljao sam 'bubble hash' ako uspijem nabaviti one mikronske vreće, i usput pitanje za svih - koliko mi treba minimalno tih mikronskih vreća za napraviti hash? cijene tih vreća i nisu bas niske...
@likfrik odmorit cu par dana i vec razmisljam o sljedecoj, treba uzet zemlju, ocistit malo, poboljsat svjetlo - ubrzo ubrzo, jedva cekam :D
@Saul Goodman hahaha pretpostavljam da je to upućeno meni zbog Chelsea? bit cemo sljedece godine, polako, sad gledam iz uzitka :D hvala kolega za podrsku
i da ne zaboravim, hvala svima koji su pratili, komentirali, pomagali i posebna zahvala mentoru @Zelenko63 i svima na :vutra:
 

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
651
2.817
163
vozdra narode, evo da i ovaj dnevnik zavrsimo kako treba. ispricavam se na preeedugom cekanju ali posao jbg... nego da mi krenemo.
20190224_201959.jpg
SMOKE REPORT
::listomahanje::
okus: borovina, sumski, malo slatkasto-vocni
efekt: prvi udari su head-high a nakon toga body-stoned, svaka sljedeca samo jos vise stisne za kauc, npr. prva koju sam zapalio me okrenula momentalno, isao sam na imdb.com i u njihovu trazilicu upisao "imdb" eto toliko o tome
doduse, efekt ne traje dugo, svega sat i po-dva a odlicna stvar je da kad se probudim ne osjecam nikakve bolove, mucninu, glavobolju ni nista. nema do organica :)
20190305_214052.jpg
sveukupno je ispalo 55g s tim da mi se ona jedna grana polomila i tu sam izgubio 10ak g, i jos uz to mi je jedna grana pohermila ali na kraju nijedne sjemenke nije bilo, ma ja sam pre-zadovoljan sa ovim growom a sad se iscekuje sljedeci :)
korijen je mogao biti bolji, ali i to je ok s obzirom da je bila poprilicno kratka vegetacija
20190302_193651.jpg
20190224_202808.jpg
20190224_202908.jpg
20190305_202629.jpg
od onog trima sa zadnjeg posta sam napravio bubble-hash na svoj neki nacin; prvo sam pustio da se trim osusi, nekih 10ak dana; zatim sam ga stavio u 125-mikronsku vrecu i u to dodao led; dobro izlupao za kuhacom i dodao otprilike 1l vode; i onda sam samo pretakao iz jedne posude u drugu koristeci tu mikronsku vrecu kao filter; jedno sat i po-dva sam to pretakao minimum; onda sam pustio da se sve to slegne, iscrpio vode koliko sam mogao i evo jos cekam da se osusi
mokri has.jpg
eto ga ljudi moji zadnji update u ovom dnevniku, vidimo se u sljedecem - goodbye & stay high!
:rolleyes: