''White Widow VS Kaya Gold''

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
ma kašljem brate, a kurja se od 8 mjeseca. kašljem da mi se želudac digne.
nemoš potegnuti kako spada,
hvala @Lunnamoon
Djede, jebg odošmo u hašišare.
moram i ja to prostudirat šta od toga napraviti, sad će i drugi harwest srećom
 
  • Sviđa mi se
Reactions: amrildooo

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Bome dosta ti odnese buđ :confused:, šteta. Ja se i dalje trudim odstranjivati sve na vrijeme, a ova kiša i tmurni dani nastavljaju. Gusjenica je sve više, baš precizno buše hedove, a i neki mali rozi crvići ih buše dok god ne uđu u stabljiku. Razumjem gamad, to je jedino sočno i voćno što je ostalo na životu, pa zašto ne. Da sam ja crv ili gusjenica vjerovatno bi i ja ko oni, samo udri po hedovima :D. Još dočekam vikend i to je to, nema smisla više.
Nemojte pušit tu buđ, ahhh :eek:, još navući neku gljivičnu infekciju na pluća, a i gadno je da tjera na riganje. Iskoristit to za ulje, ili neku vrstu hašiša samo da nije dry haš, sve ostalo će ubiti spore plijesni pa je s te strane sigurno za konzumaciju.
Samo udri djede, ništa nije za baciti, od svega se da nešta izvući ;) .
 

amrildooo

Đed
Poznanik Foruma
29.12.2013
394
1.738
143
79
Sumarak
Drustvo, hvala vam svima na svemu. Napravio sam od plijesnivog hasis ono led i gravitacija. Igro se malo kako je ludi postao u videu, upaljac i manji komad vrti hehe, sad imam malo onog crnog, malo sivog haha. :sadbanana:

Lijepo je sad za pusit nema kaslja, a juce ispusio pljesniv vrh sad me bas grlo jb. Zao mi jbg sto ode 100g, ionako udovice mi nisu bas neke kolicine dale, pa tih 100g jos vise boli hehe...

, a Joke nije meni izgledalo da ima toliko plijesni, skinem ww stavim na susenje nisam dobro pregledao, a ono sve head s polja fin kad ga otvoris sve truhlo i tako mi ode malo vise jbg i to vec na susenju, nadam se da je sad gotovo s plijesni... Sretno Vutroo ;)
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
mene zanima kad si hash pravio i ubacio trim unutra jesi li ti kroz mrežicu trim provuko ili si pustio da se i on slegne na dno jer mi mnogo taj hash izgleda ko da nije provucen kroz mrežu? inace bude malo svjetliji

ja buđave hedove u alkohol pa ulje skuham tjesim se da buđ umre u alkoholu i kuhanju nisam imao problema sa konzumacijom ulja.

nije bas white widow za out kod nas.pred kraj sezone cesto buđ uhvati valjda radi gustih hedova i njene genetike ko ce znati
 

amrildooo

Đed
Poznanik Foruma
29.12.2013
394
1.738
143
79
Sumarak
Nista mrezica, pustim da se slegne, u tanjir na radijator i to je to, upaljacem spalim to trunje, ima na strani prije video, samo covjek na plinskoj boci to radi, od ludog post i bude super :D

I da ovdje se sad primjeti razlika izmedju hasa i hedovine, has od ww, znatno jaci od zelja... I po meni je omjer 100g suhog =10g hasha... et pozz
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
gledao sam video al ono izgleda pocinje u pola posla.nisam jos cuo da se listovi u prasinu prave pa se hash pravi od njih.
mene inace glava rastura kada lisće pušim(2 puta i nikad vise)

standardna praksa za buble hash je stavis sve u kantu sa ledom mjesas razbijas i onda kroz mrežicu profiltriras
 

amrildooo

Đed
Poznanik Foruma
29.12.2013
394
1.738
143
79
Sumarak
Update: 160ti dan

Pozdrav vutrasi, evo zadnji update, u nedjelju skidam i ove dvije Kaye. Ne znam sad da li bi mi bilo pametno ovu jednu jos ostavit, nista se nije napunila, kao da je tek krenila, stoji dugo tako :(

Sto se tice cvjetanja, deblja ja mislim da je 8 sedmica sad, a za manju mslm da je oko 6, ma da nisam siguran, pogubio sam se u tom cvjetanju. Evo slika gdje se bas vidi razlika izmedju te dvije Kaye, nisam slikao biljke cijele, zato sto mi je nes u zadnje vrijeme sumnjivo oko sajta, evo sad sam nasao neke tragove koji nisu bili i tako... Evo jos malo slicica... Skinio malo s jedne, malo s druge, pa da probam na silu da vidim sljakal sta ova mala i kakva je velika.


20161021_164456.jpg 20161021_164406.jpg 20161021_164534.jpg 20161021_164559.jpg 20161021_164623.jpg

Eto to je to, cujemo se za koji dan kad ono ostalo popakujem u teglice, i probam, ipak je ovo bila lijepa sezona, i mislim da ce bit ovdje vuve dovoljno do iduceg harvesta... Pozz od djede

:spliff::razvaljen::




 

amrildooo

Đed
Poznanik Foruma
29.12.2013
394
1.738
143
79
Sumarak
Gotovo...

Pozz raja, ovaj put donosim pricu za filma, ostale meni jos ove dvije biljke, dolazim ja, prilazim sajtu, covjek i zena s traktorom dosli po drva. Nema veze izadjem popijem pivo, idem prema biljkama, poceo na licu mjesta trimat, kad odjednom aww aww aww, jbt lovacki ker, cujem pucaju lovci, ja se sjebo, bum kraj mene i biljaka zec, ugleda mene, okreni se nazad, nestade, odjednom ker vidim, mrda se zivica, ubi laje, ja se povucem od biljaka nazad u sumu, od straha da me lovci ne nafataju, kad jbt pred mene iskoci zec opet za njim lisica, cuko za njima, znaci ne vjerujem, ganjao sam ih okolo gadjao kamenjem nekih 5min, ali nece od mene da odu, tacno ko na filmu ecem pri dnu i bjez kroz sumu, biljke u gepek... jos ne vjerujem sta mi se izdesava... :sadbanana::bocni::


Jednu Kayu sam mislio ostavit jos neke 2 sedmice, ali lovci ovo ono, tu taj ker, da je ko ne bi vidio skinem sve, tako da ne padnem zbog gluposti.... Evo zadnjih slika iz 2016og outa:

20161023_164337.jpg 20161023_164402.jpg :eek::eek::eek:


Evo i skromni uslovi susenja, nesto po podu sto je bilo udovice bilo pocelo budjat, one deblje pokaco gore, uglavnom citav tavan je pun: :oops::oops:

20161023_182015.jpg

Dragi vutrasi, zavrsi se i ova sezona, jos jedna uspjesna. Tacno sam sad malo odahnio, pred kraj me uvjek paranoja tuce, a i ove zivotinje lude :S

Uglavnom dragi vutrasi, hvala svima koji su pratili ovaj dnevnik, dodjem vam duzan slike jos fino otrimanog, popakovanog i neki smoke report legne, probao sam vec, al nek malo slegne, da steknem jaci neki dojam, pa vam opisem sebe u ovim herbarima, uglavnom zadovoljan sam.


:banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta:


Hvala svima koji su pratili dnevnik, hvala svima na savjetima i druzenjima....




Neko tiho ulicom pjevusi, tuga mu se osjeca u dusi, ista tuga u meni se javlja :razvaljen:::djede:


Ode djedo jos jednu za zakucavanja hahah :makaze::makaze::makaze::gled::gled::ajnstajn::ajnstajn::idea::idea::ljubav::ljubav:
 

_ziggi_

Aktivan Član
15.05.2016
176
1.149
143
hahahah posteno si me nasmijao sa ovim zecom i kerom i lijom hahaa. Jebenoo izledaju ovi hedovi svaka cast. Btw. ja nebi susio bas na podu, probaj u neku kartonsku kutiju i unutra mrezu za prozor il tak nesto. al ugl super biljoze :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: amrildooo

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
Dobro si uradio, tu scenu koju si opisao i meni se može desiti,
Moje selo je sad lovna zona, mater im. Mada je ljeti lovostaj dolaze oni i ljeti, krivolovci, policajci malo dođu da puškaraju.
Par budala se žalilo vlasniku da divlje svinje uništavaju ljetinu sad, masno debeli lik, sa terencem ko moja kuća. (bez guma će ostat garant). ima izgovor da i van sezone "pomaže narodu".
Idu mu dodatno na živce, kad mi stanu doslovno uz prozor loviti. Jednom sam izletio van, spucala me paranoja, lik je repetiro pućku meni ispred prozora.
Spucalo me petnest ptsp-iova. A sajt mi bio iza kuće.
Pitam ih oće li mi u dnevni boravak ući, ima u fližideru mesa.
Kao ovo, ono. nisu znali.
Debeli šef, lovi iz džipa. taj gdje može autom tuda i ide.
Uglavnom dido moj dragi, sad si miran, zima pa polako glockaš plodove svoga rada.... i moja će zimnica još malo