White widows indoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.08.2017
4
5
3
32
Pozdrav drustvo.Novi sam na forumu. 7 godina bolujem od hronicne bolesti Chron.Imao sam 5 operacija .Lijekove vise ne mogu koristiti jer sam popio kamion lijekova i vise nema efekta.Mislio sam praviti ulje od canabisa ali prvo naravno trebam svoju biljku.Zbavio sam sjemenke white widow.Mislio sam zbaviti i box (inkubator) sa ventilacijom i svom potrebnom opremom .To je nesto ovako https://www.olx.ba/artikal/13139609/grow-box-sator-komplet/ Posto sam pocetnik ako moze par savjeta.Koju zemlju da koristim,koliko treba vode biljka na pocetku,sta znaci ph i kako se moze odrzavati prava,potrebna vrijednost ? Dosta toga sam procitao ali ustvari nista nisam saznao.Zbunjen sam jer nisam nikad ovo radio.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Dobro došao, odlučio se jesi,sjemenke imas, pikni 4 sjemenke u 4 tegle i dobro zalij, lagano dok ne procuri odozdola. tegle na toplo,sunce,prozor. proklijat ce u bilo kakvoj zemlji, uzmi prvu koju najdes da ne gubis vrijeme, male tegle o,3L. :)
Posađeno, imas sad par dana vremena nabaviti neku zemlju koju vidis da ljudi hvale, i velike tegle. Čitao jesi, zuri ti se, ajmo kompa neče nitko drugi započet umjesto tebe.
LED rasvjeta je skupa, HPS 400 W za 4 biljke , komplicirati mozes kasnije iz zabave sa LED rasvjetom ili ako para ima Hans paneli, LED coob od starta.
Kreni sad :thumb: