Whitesnake ZG 21.11.2015

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

golub mira

južno od mjesta gdje sjevera nema
27.05.2013
442
2.022
163
rokeri, ovo se ne propušta
danas ubo karte, sretan ko malo prase :rasta:


Jedan od najvećih rock bendova svih vremena, britanski hard’n’heavy bogovi Whitesnake, donose svoju veliku “Purple” turneju u zagrebački KC Dražen Petrović u subotu 21. studenog.

Neumorni Britanci predvođenim Davidom Coverdaleom prisutni su na sceni još od daleke 1978., a uskoro se spremaju na svejtsku turneju kojom će obilježiti glazbu nastalu prije samog oformljenja benda. Naime, 19. svibnja Whitesnake će objaviti “The Purple Album”. Na tom izdanju obradit će pjesme koje je Coverdale pjevao na albumima grupe Deep Purple u razdoblju od 1973. do 1976., a riječ je o pločama “Burn”, “Stormbringer” i “Come Taste The Band”.

’’Ovaj album objavljujem u znak ogromne zahvalnosti prema grupi Deep Purple’’ kategoričan je bio David Coverdale i dodao: ’’Kao što sam nedavno rekao Richieju – vi momci ste me poveli na nevjerojatno glazbeno putovanje koje još uvijek traje i blagoslovljen sam što sam vas imao za učitelje! Jedva čekam otpjevati ove divne pjesme uživo i uplovim s fanovima u Purple magiju!’’

Na pratećoj “Purple” turneji publika će imati prilike čuti velike hitove Deep Purplea poput ”Burn”, ”Stormbringer”, ”Soldier of Fortune” i ”The Gypsy” u izvođenju vokala koji ih je izvodio i u originalima sredinom 70tih. Također, repertoar Whitesnakea u Ciboni bit će popunjen i najvećim uspješnicama Coverdaleovog matičnog benda poput vječnih ”Here I Go Again”, ”Fool For Your Loving”, ”Still Of The Night”, ”Is This Love” i mnogih drugih.
 

wuvuzela

FilozofiÇar BotaniÇar
Banovan
03.12.2013
843
1.021
188
Wonderland
gdje i kako da kupim 2 karte ,ako ima jos raspolozivih ?

i ako ima sanse da se jos nadje neka karta ,moze preporuka nekog smejstaja u ZG za mladi bracni par :D
 

wuvuzela

FilozofiÇar BotaniÇar
Banovan
03.12.2013
843
1.021
188
Wonderland
sve 5 golubU :D

znam guglati ,ali cjenim i kada neko preporuci nesto dobro u gradu koji poznaje...

hvala u svakom slucaju drug