WhiteWidow AF, PC grow, LST, CFL

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

aceofspades

Aktivan Član
10.09.2016
109
316
63
ovdje
@1310 zedna i gladna... 1-1.5l vode traje 3-4 dana, vagnem je kad je suho, preko kg ,kg i pol zgubi znaci da sve posrce... sinoc sam je samo vodom zalio u kojoj je supervit, tako cu i ubuduce, 2x klopa pa jednom samo voda+supervit...neki stari fanovi su se posusili i njih sam cvikno tako da je
sad sve fino prozracno nije onolika guzva vise

jel da nastavim sa svime (root, boost,powerzyme,bloom) ili samo da sa powerzymom i bloomom dalje sopam? fosfor ide pred kraj, il da i njega malo dodam sad?
timer je od sinoc u pogonu...

@Profesor Baltazar ...baci deku preko boxa, sat prije gasenja svjetala, ipak ce ga malo izolirat, mozda uhvatis koji stupanj duze malo... meni je sad manji ulazni vent i na izlaznom je sad manja rupa + neki primitivni lighttrap sto sam slozio i sad se temp krece oko 19 sama bez da si pali cesto grijanje...

vlaga mi je ispod 20%, jel to ok?

stay high...
 

Profesor Baltazar

Aktivan Član
24.06.2016
179
1.699
143
Amsterdam
@1310 zedna i gladna... 1-1.5l vode traje 3-4 dana, vagnem je kad je suho, preko kg ,kg i pol zgubi znaci da sve posrce... sinoc sam je samo vodom zalio u kojoj je supervit, tako cu i ubuduce, 2x klopa pa jednom samo voda+supervit...neki stari fanovi su se posusili i njih sam cvikno tako da je
sad sve fino prozracno nije onolika guzva vise

jel da nastavim sa svime (root, boost,powerzyme,bloom) ili samo da sa powerzymom i bloomom dalje sopam? fosfor ide pred kraj, il da i njega malo dodam sad?
timer je od sinoc u pogonu...

@Profesor Baltazar ...baci deku preko boxa, sat prije gasenja svjetala, ipak ce ga malo izolirat, mozda uhvatis koji stupanj duze malo... meni je sad manji ulazni vent i na izlaznom je sad manja rupa + neki primitivni lighttrap sto sam slozio i sad se temp krece oko 19 sama bez da si pali cesto grijanje...

vlaga mi je ispod 20%, jel to ok?

stay high...
Ne vidim da mi se nesto buni za sad,cak sam upuh vent izvadio i ostavio pasivan upuh(rupu)no temp mi se nije nesto podigla kako sam mislio da hoce! Kod mene je vlaga oko 35-45....Mislim da ti je malo niska ako je na 20 no u cvjetanju je pa je bolje da je niza nego visoka! Pozz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: aceofspades

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Zbog malo zemlje u kojoj raste ovolika biljka će brzo potrositi nutreine, logičnim mi se čini i fosfor upotrebiti ranije u manjim dozama, root do pune visine a poslje kod stresa, mada mislim da manja doza stalno nemre škoditi , sve joj daj:bocni::
dušu i tijelo i boost u granicama normalnog. :joint:
 

aceofspades

Aktivan Član
10.09.2016
109
316
63
ovdje
UPDATE...

54-55 dan... cca 30ti cvjetanja

sve je kak treba.. raste sve kak treba konacno

dobiva punu dozu hesija (boost,bloom,powerzyme,supervit) i pola doze (root,tnt,fosfor) svako zaljevanje.. guta 1.5 l svakih 3 dana

pH vode je 7, nakon bloom-a 6.2 (njega zadnjeg stavim)

temp je prosjek 25° pod lampama 30° (nezz jel tih 30 smeta ovom najvisem vrhu al dobro djeluje, ne zali se :p)
noc je 18-20° odrzavano grijacem

vlaga je 40% na dan zaljevanja i 30-35% inace, noc ne prelazi 45%

nema vise nikakvih znakova da joj nes fali, ne buni se nis

stari (prvi) fanovi su svi skoro pozutili i pootpadali, ocistio sam dno biljke od novih izdanaka i makno 2-3 male i tanke grancice koje nisu nis svjetla
dobivale i vrhcici su djelovali sitno i krzljavo da preusmjeri klopu u velke vrhove

te sam grancice namocio u korex i vodu sa hesi root-om i stavio pod led
zarulju mozda nekom magijom pusti korijen, evo vec 4ti dan tak zive, cak se
i hedic razvija na jednoj... zanimljivo za proucavat

sve u svemu... izvukla se od onih svih šokova i ljepo napreduje, ono sve ju je
usporilo sigurno za 10+ dana tako da ocekujem berbu za cca mjesec i vise dana... mozda i grjesim

stay high...
2016-12-20 20.38.51.jpg 2016-12-20 20.40.10.jpg
 
Poslednja izmena:

Windfucker9000

Aktivan Član
23.08.2015
482
2.065
143
Moja je bila 3-5cm od CFL-ke ( 40W ) na 30C i nije bilo nikakvih problema, samo imaj dobru cirkulaciju zraka :) Super napreduje, bit ce odlicna kada se zdeblja :)
 

aceofspades

Aktivan Član
10.09.2016
109
316
63
ovdje
taman vent puse iznad tog vrha tak da nema brige... kako ide proces debljanja? racunam da ima jos mjesec dana, to bi se sad trebalo pocet debljat ovih dana?
 

Windfucker9000

Aktivan Član
23.08.2015
482
2.065
143
Pa cvjetovi ce ti biti sve veci te se spojiti sa drugima da sve postane jedan veliki vrh :D ide to polako al ide, budes vidio lijepo razliku kada ces raditi sljedeci update za tjedan dana :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: aceofspades

aceofspades

Aktivan Član
10.09.2016
109
316
63
ovdje
ma kuzim foru s spajanjem, al nikad nisam ovako svakodnevno pratio, a kamoli dnevnik vodio... svaki (ne)uspjeli grow dosad sto sam imo po sumarcima i terasama sam pusio maltene ovo sto je sad na slici, taj stupanj razvijenosti, uvjek bi mi biljoza pocela cvjetat u 9tom mj i za mj dana bi bilo ovako nekako pa lose vrijeme i rezi.... dok nisam vutra.org otkrio i dozivio preporod... :clap:::mario::

terase sam kasnije shvatio razlog kasnog cvjetanja opet zahvaljujuci vutra.org ...fakin ulicna rasvjeta, hps lampa od 100-200w na 10metara od biljke, cca ista visina ko terasa... i ode hormon cvjetanja u k... indoor mi se cini kao puno bolja i zanimljivija opcija
growa, novi hobi i ekipa je ovdje :clap::

RESPECT ljudi...

stay high...
 

Windfucker9000

Aktivan Član
23.08.2015
482
2.065
143
Nisam nikad koristion Hesi paket, al kaj nije Bloom njihov glavni NPK proizvod za cvjetanje? Mislim da joj dajes previse hrane ako kod svakog zaljevanja koristis bloom, pa ti mozda zato malo tamnija...A i vidi se da su ti vrhovi listova mrrrvicu spaljeni.
 

aceofspades

Aktivan Član
10.09.2016
109
316
63
ovdje
malo jesu da...icu s pol doze blooma dns... stavljo sam joj i pol doze tnt-a dosad on je krcat dusikom... pozelenila je ovako zadnjih tj dana, prije tog je bila relativno sarena jer nije nis dobivala prvih mj dana osim onog iz zemlje... smanjit cu sve za 1/3 doze od iduceg zaljevanja za par dana... dns ide blagih pol doze blooma sa supervitom...
il cak samo supervit nek pojede ovo sto se nakrcalo... relativno gledajuci u litru i pol vode ide po 3-7ml hemije iz 6 razlicitih boca... to je cca 20 - 30ml gnojiva na 1.5l vode... nijedno drugo gnojivo se nedaje u tom omjeru... treba i ciste tekucine malo...
stay high...
 

Windfucker9000

Aktivan Član
23.08.2015
482
2.065
143
a hesi tablica kaze bas svako zaljevanje da ide bloom ili tipa jednom jedno? svakako smanji ako primjetis da vrhovi pocinju pokazivati vece znakova previse nutrijenta.
 

aceofspades

Aktivan Član
10.09.2016
109
316
63
ovdje
po tablici svako do pred kraj, tj do zadnjeg flusha... standard.. al necmo se drzat ko pijan plota...dobila je litru i pol supervit vode pH korigirane limunom na 6.4 ... malo c vitamina ne skodi :D
7.2 je bio pH vode sa supervitom napravljene 2 dana prije, znaci da mi skace dok stoji voda (oko 7 je kad scuri iz pipe)
za 2-3 dana ide sve po starom bez tnt-a sa 2/3 doze ostalog...

stay high...
 

aceofspades

Aktivan Član
10.09.2016
109
316
63
ovdje
oi ekipa... sve najbolje za blagdane

imam ideju jednu... treba mi savjet nekoga ko je to radio vec...

cito sam malo o supercropingu, i mislio sam ga odradit na najvisem vrhu (to nije glavni vrh biljke, al je vislji dost od ostalih) tako da izniveliram cjelu biljku da moze cijela ic blize lampama

znaci ja bi ustipno taj navislji hed negdi na visini ostalih hedova i slozio mu potporanj pod pravim kutem da izniveliram sve, naci njemu bi slomio unutrasnjost grane nek padne pod 90° i tako da zacijeli... lst na toj grani nemogu radit jer je pretvrda i nemogu
je pigat na toj visini a ako cu micat cjelu granu zaklonicu druge hedove...

jesam li ja malo preambiciozan il bi drzalo vodu to sto sam zamislio?

eo fotka biljoze u boxu i ovaj centralni bi stipno...

2016-12-25 13.23.22.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nostromo

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Samo je lagano savi prema dole,cropaj i zavezi za pot da ti opet ne pobjegne u visinu.Ma nemas beda..samo opusteno.Radio sam to bas dosta puta i nikada problema..jos mi novih vrhova izbilo.Uglavnom..sa tim treningom ces samo pomoci biljci da ti popuni hedove ravnomjerno;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: aceofspades