WhiteWidow iskusni?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
16.10.2009
11
0
0
28
Zanima me ko ovde ima najbolje iskustvo sa WW da mi pomogne posto nemogu da slusam njih hiljadu?
 

Falcon

Aktivan Član
09.09.2010
229
29
0
45
Bok...evo ja cu ti reci svoje misljenje.....original je kod Mr.Nice seed-a...odnosno od Shantia....tako da ako zelis pravi original iz 90-tih godina onda ti je to cilj...a ako hoces trenutno dobru ww.slusaj samo one koji su je ove godine sadili i njihove rezultate....jer sve sto ce ti netko reci da je imo hebenu ww.od recimo neke seed company koju je sadio prije kojih par godina ne treba znaciti da je i sad dobra...ja ju trenutno imam u tegli i od najomrazenije tvrtke sam ju kupio(sto se tice ww,)..slutite vec..da GHS-a i bas me zanimaju cjelokupni rezultati od cijelog paketica...tako da cu onda tek znati kakva je genetika,uzeo sam ju od njih iz ciste radoznalosti da vidim sta nude!..nadam se da sam ti bar malo pomogo...sretno u odabiru!
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Meni je White Widow bezveze; totalno nefunkcionalni high i parafinski generički miris i okus... Rađe uzmi neku voćnu poput Bubblegum , Blueberry, Sweet Tooth... imho
boz :sun2:

P.S. Falcon kaže dobro - original White Widow je od Shantija (Mr. Nice) i zove se Black Widow.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.