Windows XP Service Pack 3

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
elou...


Evo mi prika reka da je nabavia crackiran SP 3 i ja ga naravski mislim instalirat

Je li zna neko koliko je dobar ovaj Pack,ima li bugova i isplati li se uopće instalirat ga?

Neko ga već ima...?
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Skužaj šta ovo ubacujen u temu al je slično.
Jel ko probao Service pack 1 za Vistu,jeli išta bolje nego prije?
 

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
KaraJack je napisao(la):
Kanikte se Pack 3, on je najgori od sviju !!

Daaaaj počet ću plakat...hitno mi triba rebuild windowsa...
a to mi je jedino šta mogu nabavit...
zbog čega misliš da je sranje,isti problemi kao kod viste ili?
 

KaraJack

Aktivan Član
Da, u pack 3 imaš toliko spy comandi čim browser otvoriš i surfaš šalje info tvog pc, ne samo to nego i standardni msn i windows media player stime potiču deblokiranje blokadi da salju info o tebi. IP, licencija u biti posalje cijeli tvoj cash koji je jako sitan da bi se utvrdilo dali imaš licenciju.

Preporučujem ti BlackXP, RetestrakXP ili DragonXP. Hebiga moraš ipak skinut dok se more jer su počeli torrente čistit !!

Ali pogledaj pod offtopic, tao sam stavio UseNext Free Licenciju za 14 Dana pa udri dok moreš..
 

KaraJack

Aktivan Član
Da to su patchevi koji su jako zajebani, čak ako se poslije instalacije u regedit šta radi izaziva show u sistemu, tako da je to bullshit koji više ne možeš vratit unatrag i sistem nanovo postavit...

Sve ima svoju caku i vezu, dite naveo sam ti Xp-eov koji ti mogu pomoć za stabilan sistem bez đinđi minđi ako me razumiš...
 

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
uf to mi sve izgleda ko da ću opet nešto sjebat na kompu....

znači bilo bi mi naj nabavit SP2 krekiran i obnovit ga,onako vulgaris...

Stari fala ti na trudu...
 

KaraJack

Aktivan Član
SP2 krekiran hmm da i ne, jer gle nisam neki High Developer ali buraz mi je neki k.rac radio na tome, bo moram ga čuknut po vugli da mi da neke stvari dofura jer sam izgubio 2 diska u zadnja 3mj. :((

Skini si blackXP, ili daj PM pa ti pošaljem jer je to DVD od 4.2 GB imaš dosta toga šta ti neće trebat jer dosta fajlova su progigi :D
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
ja sam također čuo od jednog dobrog frenda da je pack3 teško sranje
uglavnom zbog razloga koje je jack naveo
 

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
KaraJack je napisao(la):
SP2 krekiran hmm da i ne, jer gle nisam neki High Developer ali buraz mi je neki k.rac radio na tome, bo moram ga čuknut po vugli da mi da neke stvari dofura jer sam izgubio 2 diska u zadnja 3mj. :((

Skini si blackXP, ili daj PM pa ti pošaljem jer je to DVD od 4.2 GB imaš dosta toga šta ti neće trebat jer dosta fajlova su progigi :D

kontaktirat ću te onda ovih dana kad se dočepam flata kod prike...

fala i živijo
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ja bih samo dodao da, kako na kojim konf. što se tiče XP-ovog SP3, npr: na PIII intelovoj, radi i sve super (mada su sve patchevi koje sam već imao instalirane) dok na ovom drugom laptop-u (Toshiba Satellite Pro 2.66ghz, 512ram-a.... čim instaliram ga, prvi reset gotov sistem, ono bukvalno gotov, nema više nikakve šanse da se uđe u XP, dođe taman do "User Names" i resetuje ga, i tako stalno... ništa nije pomoglo, čak ni vraćanje ona opcija na F8, ama bukvalno ništa, ni Safe mode... ništa...
Jedino što mi je ostalo, to je ponovo reinstalacija XP-a komplet, srećom važne stvari na D particiji, tako da nisam izgubio ništa... elem, kasnije kad je završio OS, update je odmah počeo da skida Update za XP, i pri gašenju, instalira ono.... tako da je jednom bilo 140-tak tako nešto.....)
I skonto sam da su noviji patch-evi nego što ima SP3...

Opet na trećem desktop komp-u, (intelova konf. proc. core due 1.8, 1gb ram-a, i gigabyte-ova matična) instalira normalno, i sve normalno radi, iako odmah prvi reset počne skidati nove patch-eve tj. update odradi... OVo govorim, kad tek instaliram OS na njega, (XP SP2) i prilikom instaliranja drajvera instaliram i SP3.... i OPET traži prvo (to sam se sad sjetio) Windows Installer 3.1 (za Live MSN)... et' znači nema ni WI 3.1 niti Windows update Agent 5.48 (koji je neophodan za intalaciju MSN-a) tako da opet odradi update i pošto mu skinem GENUINE, on mi skine odmah i IE7-cu i Media Player 11, iako imam to sve posebno pa ako nekom treba
Znači:
Media Player 11 + skida GENUINE, tako da rega instalira sve i codec-e
onda IE7 (ili ako neko hoće 8 beta) takođe rega skine... mada ja ga ne koristim, koristim Mozillu 3.01 i Winamp Professional 5.54, tako da ne koristim IE niti MP
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Ne znam kako imate živaca ... preporučam linux.
bb4.gif
 

iDEATH

Aktivan Član
04.05.2008
64
0
0
36
joj da linux ali kada neko zna terminal i zna da podesi preko terminala.
btw
probao sam sp3 i mogu reci da na nekim racunarima radi ok ali na vecini pravi probleme oko drajvera.
zato prvo sp2,drajveri,programi pa onda tek sp3
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Evo ortak odneo hard na reinstal vindousa,i u servisu mu stavili SP3...
Posle par dana ortak zove da mu reinstaliram i ubacim sp2...
Puno bagova ceka u sp3...onemogucen mu je bio Search...zezao ga dr watson...itd...
Inace,ako neko zna kako da se resim one napasti od drwtsn koja non stop visi u daily procesima,neka javi...

Lu