World Cup 2018

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Ja sam pogodio da ce bit 4:2 ali ocekivao sam da cemo igrat sa pivaricem. U biti samo bez strinica da 10 nasih igra, mislim da bi nam lakse bilo. Onaj faul za prvi gol je toliko ocito bila gluma. Ne kuzim cemu taj var sluzi ako ovo prolazi. Mandzin autogol peh. Krenuli smo odlicno. Bas sam mislio da cemo ih satrat ali rebicu nije islo. Slabo se kuzio sa vrsaljkom kojem isto nije islo. Ni mandzukic se nije bas kuzio s njima, a lijevo stinic koji ne zna ubacit da mu zivot ovisi. Umor je sigurno velik faktor bio. Francuzi su odlicni. Zasluzili su, ali moglo nam se mrvu bolje poklopit.
 

Zodra

Smells like weed spirit
07.05.2015
819
9.439
233
Čestitke komšije na osvojenom srebru!Glavu gore, ne tugujte jer bi se 99% sveta menjalo sa vama za to drugo mesto!
Inače lični utisak je da francuzi nisu bili bolji!Nesrećni autogol i slučajna ruka u šesnaestercu za vas je odlučilo meč.Lako je moglo biti 2:2 pa bi onda sve bilo drugačije!
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Ma igrali smo najbolju utakmicu do sada... Svaka lopta je bila tocna, sve smo im uzeli lopte. Njihovi najbolji igraci su izgledali gore nego nigerija... I zato boli kad vidis da se bolje rodit bez qrca nego bez srece, jer ako imas srece ce ti i on narast.
Poluvrijeme imali jedan sut prema golu, a dva gola... Ali kad ne ide, ne ide... Tuzno. Ispada da su nas ubili ali stvarno splet okolnosti, koje su nas natjerale da se otvorimo za dodatna dva gola... Krađa ... Zasluzili su pobijediti zbog srca... Nisu mogli prici po terena i dva puta, dva gola... Tuzno... Tako smo mogli protiv islanda dobit deset golova... A jbg tesko podnosim poraz
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Još nisam došao sebi poslije poraza sinoć, ne pitajte me ništa, odo dalje mahmurati.. :kafa: što je najgore, nije HRV izgubila jer je Francuska TOLIKO dobra, kontao sam da će 2-2 biti, i da će ih hrvati ukupoati, al koja nesreća jebote, trema/nervoza, šta reći, jba, ipak pored poraza, meni su HR bolji, ima tu poneki dobar igrač francuza, ali daj kako su došli do finala uopće... nisi od njih ništa živo čuo, i od jednom u finalu ono.. provukli se ko tripse..
 

.i.

Radioaktivan Član
03.05.2018
1.486
7.999
258
bunar
www.vutra.org
toliko Francuze volimo da smo im poklonili zlato, stvarno smo jaki, kužim ja naše, malo je 90 min, čovik se ni ne zagrije kako treba, recept je bio već iskušan, primiš gol iz slobodnjaka pa izjednačiš pa produžeci, pa penali, ali hebat ga, počela kiša pa ovo ono da ne kisnemo aj vi budite prvi ovaj put....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.