World Cup 2018

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

crnicar

Aktivan Član
10.10.2015
412
1.882
143
A sta to fali Hazardu ?
Nisam ja nista rekao da fali hazardu. Naprotiv obozavam tog lika. Po meni jedino sta mu fali je to sto ne igra za moj Liverpool :D. Mene on vise na messija podsjeca jer ne izvodi nekakve trikove i ne tlaci tu loptu previse, zna gdje zeli s njom doc i sta zeli s njom napravit, uzme i krene, promjeni smjer jednom, dva puta i onda svi trce za njim i zato je on ''pain in the ass''. Dok je kod ronaldinha stvar ta sta on kad uzme loptu i dode pred tebe ti si tu sekundu pred njim a vec sljedecu si 3,4 koraka iza njega i ne znas sta se desilo i da si ne znam kolko brz ili on spor ti njega neces stic.
Drugaciji su to tipovi igraca i tesko ih je usporedivat ali mislim da ce se vecina slozit da je Ronaldinho jedan i jedini tehnicar i dribler. Po meni najvise slicnosti sa njim danas ima Neymar.
 

hejzoni

Aktivan Član
Banovan
25.02.2013
170
590
93
Barcelona
seedstockers.com
Drugaciji su to tipovi igraca i tesko ih je usporedivat ali mislim da ce se vecina slozit da je Ronaldinho jedan i jedini tehnicar i dribler. Po meni najvise slicnosti sa njim danas ima Neymar.
A ja se ne bi bas ni slozio s usporedbom Ronaldinha i Neymara.. Neymara bi usporedio prije sa Hazardom (i on nekad zna gusit loptu bez cilja, driblati jednog igraca 3 puta i sl.) ili Reusom.
Ronaldinho bi rijetko kad radio nepotrebne finte, imao je "vision" i dodavanja kakva Neymar nikad nece imati, te koliko god zapanjuce njegovi potezi izgledali, radio je tocno onoliko koliko treba da se pređe igraca. Neymaru je kod driblinga prvi cilj osramotiti protivnika, a ne ga prijeci. Ronaldinho je uvijek nosio istu frizuru na glavi, te nije morao stavljati špagete na glavu kako bi privlacio paznju. Mislim da nikad vise necemo imati kombinaciju igraca i osobe kao sto je Ronaldinho.

@420Florist E jbg, ne mozes reci da nikad nisi vidio da za Ronaldinhom trce igraci.. Pa covjek bi preko glave prebacio loptu i tako predriblao dvojicu...
Za Ronaldinhom je u vise navrata pola ekipe Reala trcalo, i bio je naravno covjek odluke. Pamte se njegovi odlucujuci slobodnjaci iz nemogucih pozicija, onda onaj udarac picokom iz mjesta protiv Chelsea... On je bio jednostavan, a mađioničar i bojim se da takve više nikad nećemo imati prilike gledati :(
 

crnicar

Aktivan Član
10.10.2015
412
1.882
143
@hejzoni ja sam pricao iskljucivo i samo o tehnici te dvojice. Tu sambu s loptom i nacinu driblanja. Potpisujem ostatak sto si napisao
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
1 fckin 0 OLEEEEEEEEEEE OLEEEEEEEEEEEEE ::listomahanje::::listomahanje::::listomahanje::::listomahanje::::listomahanje::::listomahanje::

MAJKU MU SUDIJSKU NAVALIM, za šta lik dade penal, nedo bog da ga ikad sretnem na ulici ::sex::::sex::::sex::
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.