World Cup 2018

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
I ja kažem, ali iskreno, no offense, ali poslije onog komentara od strane trenera Srpske ekipe poslije poraza od Švicarske, i zaslužno su izgubili..
Simpatija na levelu 0 poslije toga.. nije mu ono trebalo, ali de šta ćeš, uvijek se pronađe budala...
 

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
651
2.817
163
istina, nije on mogao sve sam rijesiti ali imao je par udaraca sa glavom koje je trebao pogodit... ali da, ne moze se jednog igraca okrivit, brazil zasluzeno ide dalje nazalost
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
mene živciralo dodavanje petama
može,al' da si utrpao bar 2 u brazilsku mrežu
onda fintiraj
ovako mi ispadalo,:fuck:
niđe gola al' finti ko' u priči :D
 

Čupčupava

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.07.2012
2.041
15.540
358
Brazil nije problem, oni su favoriti, problem je Švajcarska i 10 lokomotiva na terenu i napadački deo ekipe ne može biti samo Mitrović i smisao igre traženje Mitrovića da mu se doda lopta, sve vreme.. Iz mog laičkog ugla doduše, al' da doprinesem komunikciji i izložim stav, pa me ispravite slobodno.. :)
 

mladji referent

Aktivan Član
06.03.2018
297
1.490
143
36
istina, nije on mogao sve sam rijesiti ali imao je par udaraca sa glavom koje je trebao pogodit... ali da, ne moze se jednog igraca okrivit, brazil zasluzeno ide dalje nazalost
Tri prilike za gol je imao. Na 5-7 metara i on ne moze dati gol. Da njega krivim kao i ostalih 10 manekena. Bolje da su pozabijali 11 balvana na teren imali bi vece sanse da pobedimo.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Brazil nije problem, oni su favoriti, problem je Švajcarska i 10 lokomotiva na terenu i napadački deo ekipe ne može biti samo Mitrović i smisao igre traženje Mitrovića da mu se doda lopta, sve vreme.. Iz mog laičkog ugla doduše, al' da doprinesem komunikciji i izložim stav, pa me ispravite slobodno.. :)

Pa ti si neka svestrana umjetnica :) Sto se tice prvenstva osim mozda jedne ili dve ekipe sve ostale su zasluzeno dje su. Srbija je treca u grupi dje i pripada mozemo se zavaravati sebi govorit sve najljepse ali smo upali u tu trecu poziciju dje nam je i mjesto.
 

mladji referent

Aktivan Član
06.03.2018
297
1.490
143
36
Pa ti si neka svestrana umjetnica :) Sto se tice prvenstva osim mozda jedne ili dve ekipe sve ostale su zasluzeno dje su. Srbija je treca u grupi dje i pripada mozemo se zavaravati sebi govorit sve najljepse ali smo upali u tu trecu poziciju dje nam je i mjesto.
Lepo receno. Tacno smo tamo gde i treba da budemo. Da su pokazali sta drugo bili bi bolje rangirani.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.