World Of Tanks - Raj za stonere

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
Pozdrav ljudi!

Ne znam da li neko ovdje od naših forumaša igra World Of Tanks.

Znaci dugo vremena igram igrice navaren, štaviše, ne mogu igrat igrice normalan...nije mi zonfa...

Za one koji nisu upućeni, rusi su napravili igricu uz pomoc njemaca... tema tenkovi, drugi svjetski rat (Tigar, Patton, T34 slavni ruski tenk i bruka tenkova), nije browser igra vec naprotiv igra je prelijepa graficki i u svakom drugom segmentu.

Pocinje se sa 3 prva tenka (ruski,americki,njemacki)... igra nastoji biti historijski tačna, te kroz Tech Tree mozete pratiti kako su u suštini tenkovi bili izrađivani kako bi pobijedili protivnickog tenka.

Borba se dešava random kad se klika Battle, gaming system tada bira 30 igraca, 15vs15... i zatim pocinje krkljanac, svaku noc na EU serveru bude oko 75.000 igraca i po 1100 borbi u toku.

To je random, zatim postoji team platoon gdje max 3 igraca mogu ici u random borbe, zatim team company gdje se bira tim ljudi sa kojom se zapocinju odredjene tier borbe.

Zatim ono najbitnije u igrici, sto trenutno malo koja igra na svijetu ima... a to je CLAN WARs za gold... znaci mozete kupiti gold u igrici lovom, naravno... za premium, ali drugi nacin na koji tvoj klan moze zaraditi gold je to da se drzi sto vise teritorija - drzave koje donose dnevni income u goldu.

Klanovi najvise koriste Team Speak, software za komunikaciju radi lakseg komandovanja tenkovima.

War Gaming ih je kupio te se ocekuje jako dobar gaming engine!

Nebih da reklamiram ali posjetite World of Tanks , skinite igru 2,6gb... registrujte se i javite se da šutamo navareni :)

Let's Roll... tako kaze svaki put kad pocinje borba lol
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
ljudi OT... ovdje je prica iskljucivo za WOT!

eh sad da nebih nekog uvrijedio, klinci ja sam COD od prvog do zadnjeg vise toliko igrao da mi je muka... i nikako COD nije za vutru, ja kad se navarim, poslije 2 sata sutanja sa slusalicama, ustanem i osjecam se tako umorno i PSIHICKI LUD!!!!!

ja imam 4-5-6-7 original evo ih stoje na polici od onog dana kad sam krenuo WOT! zato molim vas suzdrzite se vasih estrogenih komentara :)

vi koji niste probali WOT, nemojte molim vas pricati da je krkljanac COD jer niste ni probali ovaj sistem igre... strateski, artiljerija, komadant, opusteno, U KOJOJ IGRICI MOZETE VARITI tj. drzati u jednoj ruci buxnu a drugom gadjate artiljerijom... cod my ass...

Hajde javite mi se online u igrici nick Ruxan

Ja komandujem klanom EXILES, drzimo 6 teritorija... klan je multi nacionalni... traze svi ljudi dobre volje :)

MetalManiac, javi se ingame ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Delpiero

Dr.Chronic

Aktivan Član
24.01.2012
157
18
28
vidim da nema posta sto je netko napisao da igra cod mw3 .. nemrem se sjetit ko je to napisao i reko mi da mu se javim da zna di se prodaje jeftino na nekoj stranici cd key-evi.. mozete obrisat ovaj moj post kad mi se javi ko je to napisao ako nije problem:thumb:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Evo ti karton za spamanje bez brisanja. Ako vidiš da nema posta onda znači da je spam obrisan a ti opet i još tražiš da se briše za tobom. Jedva čekamo da brišemo za nekim, moš misliti.
Bez offtopica.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
ili jako puno igrati i truditi se...

sve je dobro dok ne dođeš do mediuma i heavy tenkova 8 ili više klase, onda je to samo gubljenje para ako ne preživiš...
 

Vu ing.

Aktivan Član
09.03.2012
191
229
43
E je*iga sad i ja moram da skinem! Inace strategije obozavam a vidim da je i ova dobra pa cim skinem vidimo se tamo.
 

Vu ing.

Aktivan Član
09.03.2012
191
229
43
Igra je zarazna skroz! Samo me mnogo ubijaju majku im agresorsku:icon_lol:. Ali skupicu ja pare za nove tenkice. Inace uspeo sam da kupim i namontiram na tenk top koji nikog ne moze da ubije :D
 

SmokeyThePot

Aktivan Član
18.01.2008
140
35
0
50
hahaha tek sam sad vidio ovaj post.. iako sam napisao vec u temi što igrate navareni !

Igrao sam i World of Tanks pa puko i prodo account da skupim još para za box :D !..(imo cijeli Njemacki tier Maus , E-100, E-50 , Ferdu i pantheru igra je prejebena pogotovo za igrat i bit nadimljen !... ogromne mape u prirodi ... grafika jebena .. stojiš i čekaš u grmu da netko proviri :D

Izašao je i World of Warplanes beta to ce bit brutalno!... Sječam se prije u battlefield 1942 .. nadimljeni ko šunke letat okolo avionom !... Letiš u glavi i još u avionu :) wiiiii