World of warcraft na ubuntu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
Evo ga napokon uspio sam instalirati nakon 3 dana jebanja radi sa nekim manjim greshicama do sad ali raaadi !!!

vrtim naime ubuntu 8.10 najnoviji i pokrecem ga naravno sa wine-om verzija 1.1.10 i radi

proces instaliranja je relativno jednostavan no kasnije su za mene došle tek muke jer ga vrtim na laptopu koji ima integriranu grafičku karticu intelovu
znači prvo se prekopiraju svi cd-i u jedan direktorij na disku
instalira se wine sudo apt-get install wine
kad se to odradi onda imate wine i taj dir u kojem je sve e onda fino pokrećete wine /direktorij u kojem se nalazi sve /installer.exe

kad se to odradi ponovite isto sa ostalim ekspanzijama i naravno josh sa interneta povuchete bar par gb novih patcheva i kad ste to napravili onda ulazite u wine-ov imaginarni disk c i nalazite WoW dirketorij u program fajlsima i tamo se nalazi WTF direktorij u kojem se nalazi config.wtf u kojem će te trebati dodati par linija da bi vam uopće stvar i radila jer linux si bash i nije dobar sa Directx-om pa cete morati postaviti opengl u tih par redaka što će te nadodati pejstati u taj fajl .

nakon što ste to sve obavili odete fino na padajući meni SYSTEM pa Preferences pa Appereance i isključite sve efekte i kad ste to obavili onda ste spremni za pokretanje ...

sa : wine "path do wow.exe"

i to je to :D najebao se ali radi :) i to sa laptopom hehehe tako da uživajte ljudi ....

stao sam na DIablo 2 i sad nakon par godina nastavljam ....
 
20.12.2008
5
1
0
50
huh sretno !!! nakon dvije i pol godine igranja skinuo sam se s te ovisnosti
i moram priznat da mi sad nimalo ne fali a najednom imam više vremena
za ovu drugu ovisnost
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Mislim da nisi ubrao poantu, instalirao je WOW na laptop sa integriranom grafičkom, pogonjen ubuntuom.
Samo to je svojevrstan uspjeh, igra više manje. :icon_smile: