Wutromet- Plavuše vs Kraljice, glavni sudac "Grom"

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Pozdrav Wutroljupke i Wutroljupci, doslo j vrije za jos jedan up.

DAN 31
Temperatura i vlaga u boxu su ok. (termohygrometar mi se nesto uhebo pa sam odlucio nastavit bez njega)

Blue Dream 1- Od zadnji puta zalijana je dva puta,
Prvi puta sa 1,5l (17.02) obicne vode
Drugi puta(danas) sa 2l vode + 0.5ml B.G i 1,5ml R.J
Po liscu se vidi napredak, što prepisujem mellasi, najvise se izduzila, odlicno je prihvatila trening i srečom nije bilo
nikakvih lomova. Skinuo sam joj nekoliko "tigrastih" listica koji su na startu bili najgori tigrasti listici.jpg
Čekamo par dana pa cemo vidit kako je prihvatila četvrtinu doze hrane.

evo slika prije rastezanja
BlueDreamP1-3(1).jpg BlueDreamP1-3(2).jpg

Nakon rastezanja izgleda ovako
BlueDream1-3(3).jpg BlueDream1-3(2).jpg BlueDream1-3(1).jpg

Blue Dream 2- Od zadnji puta zaljevana je dva puta
Prvi puta (17.02) sa 1.5l obicne vode
Drugi puta ( danas) sa 2l vode+0.5ml B.G i 1,5ml R.J
Nju danas nisam dirao. ali sam je prije 3 dana malo prizemljio i sad je je dosta gusta, cekam jos koji dan pa cu i nju jos rastegnut. Ionako je vec debelo van ruba tegle

BlueDream2-3(1).jpg BlueDreamP2-3(1).jpg BlueDreamP2-3(2).jpg

Chronic Thunder- Od zadnji puta zaljevan je dva puta
Prvi puta (17.02) sa 1,5l obicne vode
Drugi puta( danas) sa 2l vode +0,5ml B.G i 1,5ml R.J
Super je poraso u visinu i nakon toga danas odlicno prihvatio rastezanje

Prije rastezanja
ChronicThunderP-3(2).jpg ChronicThunderP-3.jpg
Poslje rastezanja
ChronicThunder-3(1).jpg ChronicThunder-3(2).jpg


Royal Caramell- DAN 22
Od zadnji puta zaljevana je jednom sa 1.5l obicne vode
dosta je porasla od zadnji puta al je i dalje gusta, vrhovi lisca su joj poprimili zutu boju ko da je pregnojena, a jos je nisam ni nahranio pije samo vodu. Moj zakljucak je da joj je composana isto prejaka. jer sam zadnji puta imao isti problem u
plantelinoj zemlji. Neka tako dalje nastavi rasti i ja cu biti zadovoljan
caramela-3.jpg caramela(4)-3.jpg caramela(3)-3.jpg caramela(2)-3.jpg


Special Queen 1 DAN 13
Presadio sam je (17.02) u 15l teglu za sad ide super osim jednog listica malo je drugciji od drugih
Zalijao sam je sa 1.5l vode
Danas izgleda ovako

specialQueen1-3 (1).jpg specialQueen1-3 (2).jpg specijalka.jpg

Special Queen 2 DAN 13
Presadio sam je (17.02) u 15l teglu super joj ide za sada
Zalio sam je sa 1.5l obicne vode
Danas izgleda ovako specialQueen2-3 (1).jpg


Special Queen3 DAN 11
Ona je jos uvjek u 0.5l teglici. kupio sam krivu composanu a nikako uhvatit vremena da je odem zamjenit.
Kroz koji dan cu je presadit
danas je zalivena sa 1dcl vode i par kapi R.J
specialQueen3-3 (2).jpg specialQueen3-3 (1).jpg


PainkillerXL DAN 16
Presaden je 15.02 u 15l teglu
Od presadivanja jos nije bio zaljevan, prije 3 dana smo pceli s treningom super ga prihvaca.
Medutim ostao je sam, onaj drugi je zavrsio u smecu jer se sav nekako ispigao i odlucio sam ga bacit
painkillerXL-3.jpg painkillerXL-3(2).jpg
sve.jpg


Evo dragi moji bilo bi to sve za ovaj update, :vutra::rolleyes::respect::joint2::rasta:




 

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Pozdrav wutroljupke i wutroljupci evo nas na jos jednom updateu

DAN 39.
U u ringu se svasta nesto desava, spojio sam sam i drugu hps 600W na Cool Tube, kad sam sve spojio:whato:: morao sam vent za ispuh stavit na drugu brzinu, medutim, na izlazu ispuha je bio jako glasan 62 db. Malo preglasno za susjede, sljedeci dan sam kupio zvucnoizoliranu cijev sad je ta razina buke svedena na ugodnih 39 db :skot:::mario:::))

Temperatura u boxu i dalje ok mada ne mjerim pa se ne zamaram s time


Blue Dream 1- Zalijevam je svaka dva dana, naime ne moze popit vise od 2 litre vec na 1.5 l propisa i svako drugo zaljevanje ide pola doze Bio Grow
Rastezemo se jos uvjek, krosnja je trenutno 80x75,
Imamo jos oko 12 dana vegetacije
slike su od jucer
BlueDream1_4(1).jpg BlueDream1_4(2).jpg BlueDream1_4(3).jpg


Blue Dream 2- Zaljevam je ko i prethodnu, Krosnja je trenutno 70x70, skinuo sam joj par fan listova radi lakseg zaljevanja
Evo i slika
BlueDream2_4(3).jpg BlueDream2_4(2).jpg BlueDream2_4.jpg


Chronic Thunder- Zaljevam je ko i prethodne dvije, ljepo se rastezemo i krosnja je 75x75
Evo i slika
ChronicThunder_4.jpg ChronicThunder_4(2).jpg


PainKiller XL- DAN 24
Od zadnji puta zalio sam je sa 1.5l vode i 0,5ml root juice
Ona je samo na LST tehnici rastezanja, za sad sam zadovoljan njenim napretkom
evo i slika
PainKillerXL_4(1).jpg PainKillerXL_4(2).jpg PainKillerXL_4(3).jpg


Royal Caramel- DAN 30
Od zadnji puta zaljevana je dva puta. Jednom obicnom vodom a drugi puta sa root juice
Vrhovi listica su i dalje na vrhovima zuti, al sve u svemo napreduje ljepo i ljepo se siri. ona je isto samo na LST
evo i slika
caramela(2)_4.jpg caramela_4.jpg


Special Queen1- DAN 21
Sa treningom sam krenuo 24.02. Rstegnuo sam je i usput topirao
Zaljevana je bila danas sa 1l vode i 2ml root juice. ta sad sam zadovoljan njenim napretkom,
dobro je podnjela :makaze:rezuckanje, ceka je jos jedno topiranje Po mojoj procjenijos oko 12 dana i spremna je za cvjetanje
evo i slika
SpecialQueen1_4(3).jpg SpecialQueen1_4(2).jpg SpecialQueen1_4(1).jpg
Special Queen 2-
DAN 21
Sa treningom i zaljevanjem je isto ko i s prethodnom kraljicom, zadovoljan sam njenim napretkom
evo slika
SpecialQueen2_4(2).jpg SpecialQueen2_4(1).jpg

Special Queen 3-
DAN 19
Presadio sam je 23.2 u 18 litara teglu. zalio sam je sa 1,5 l obicne vode
Topirao sam je 25.2 odlicno podnosi taj stres i za sad ljepo napreduje
SpecialQueen3_4(3).jpg SpecialQueen3_4(2).jpg SpecialQueen3_4(1).jpg



izringa_4.jpg izringa2_4.jpg

imao sam nekoliko musica (fungus gnats) rijesio sam ih se za sad sa neem prahom. ako se vrate :mad::udarac:neem ulje je spremno


To je sve za ovaj upp.Budite mi veseli i debeli i :razvaljen:: do sljedeceg tipkanja. Dim s vama :rasta::vutra:
 

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Mislis da bi pomoglo? do sad sam imao neki ko home made prigusivac, dvije velike kutije, kroz njih cijev za ispuh i zatrpao sve sa spuzvastim jastucima i kutije zatvorio. i stvarno jaaako buci na izlazu. Al eto rijesio sam problem sa kupljenom cijevi 5m za 30 eurica. cuje se manje nego vent od klime na 3. brzini. Tako da sam sa 39 db oko boxa extra zadovoljan;), mislim cak da je ta buka za nekih 3-4 db manja ako vent od klime stavim na 2. brzinu, nisam jos tako testirao. ::listomahanje::
 

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Pozdrav Wutroljupke:rolleyes:i Wutroljupci:vutra:
Sljedi update


DAN 47
DAN 2 NA 12/12
Prije dva dana prebacio:whato:: sam na rezim cvjetanja, popunio se prostor pa reko ajmo na cvjetanje

Blue Dream1- Zaljevam je svaka dva dana sa po 2.5l, jednom voda jednom B.G, puna doza.
Jucer je bila zajevana sa 1/3 doze B.B i 1/3 doze T.M. za sad se ne buni na takav rezim hranjenja
05.03 napravio sam joj loolipop.

BlueDream#1(1).jpg BlueDream#1(5).jpg BlueDream#1(6).jpg BlueDream#1(7).jpg BlueDream#1(8).jpg

Blue Dream 2- Zaljevam je istim rezimom ko i prethodnicu samo sto ona pije po 2l svaka dva dana
03.03 je dobila dodatan obruc na teglu da se lakse rasteze i napravio sam joj lolipop
BlueDream#2.jpg BlueDream#2(4).jpg BlueDream#2(3).jpg BlueDream#2(2).jpg BlueDream#2(5).jpg


Chronic Thunder- Zaljevam ga ko prethodnice on isto pije 2.5l svaka 2 dana
05.03 napravio sam mu lolipop i jos malo dotego, nisam imao bas vremena za slozit dodatni obruc(dobro bi doso)
ChronicThunder(2).jpg ChronicThunder(4).jpg ChronicThunder.jpg ChronicThunder(3).jpg ChronicThunder(5).jpg


Royal Caramell
DAN 38 DAN 2 NA 12/12
Zaljevam je sal 1.5l tekucine svaka dva dana i svaki drugi put je dobia pola doze B.G
Jucer je zalijana sa trecinom doze B.B i trecinom doze T.M
Za sad joj sve prija osim sto su joj od pocetka vrhovi lisca zuti
06.03 dobila je lolipop

RoyalCaramel(1).jpg RoyalCaramel(3).jpg RoyalCaramel(4).jpg RoyalCaramel(2).jpg RoyalCaramel(5).jpg

Painkiller XL DAN 32 DAN 2 NA 12/12
zaljevan je bio 2 puta svaki puta sa po 1.5l i jednom sa punom dozom B.G
osim laganog LST nisam mu nista dirao
PainkillerXL(2).jpg PainkillerXL.jpg PainkillerXL(3).jpg



Special Queen 1- DAN 29 DAN 2 NA 12/12
Zaljevana je bila dva puta jednom sa punom dozom root juice pije po 1l na zaljevanju
lagano se rastegla i prebacio sam na cvjetanje pa kako bude bit ce
SpecialQueen#1(5).jpg SpecialQueen#1.jpg SpecialQueen#1(2).jpg SpecialQueen#1(4).jpg SpecialQueen#1(3).jpg


Special Queen 2- DAN 29 DAN 2 NA 12/12
Zaljevana je bila ko i prethodnica, ljepo se rastegla i mozemo na cvjetanje
SpecialQueen#2(1).jpg SpecialQueen#2(2).jpg SpecialQueen#2(3).jpg SpecialQueen#2(4).jpg

Special Queen 3- DAN 27 DAN 2 NA 12/12
Zaljevana je ko prethodnice. vidi se na njoj da je mladja dva dana jos se nije tako razrasla al doc ce ona do njih
SpecialQueen#3(1).jpg SpecialQueen#3(2).jpg SpecialQueen#3(3).jpg


Za sad je sve super htio bi povecat dozu tekucine da ih barem zaljevam svaka 3 dana. neznam kako to postic. A i vjerojatno ce sad u cvjetanju krenut nesto vise piti. Cini mi se da im za sad sve odgovara.

I za kraj nek je DIM s vama:razvaljen:::rasta: budite i dalje tako veseli do sljedeceg tipkannja ::listomahanje:::respect::sun2::let::vutra:

sve.jpg sv.jpg

 

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Neznam jel mi se čini ili je do moba al kao da su nagruvane dušika..ili je tamnolista sorta :eek:
Edit :Al i neka su, zaliha za streć
A i zatamnjen ekran na mobu bio pa se još jače činilo da je tamno lišće haha odma reko N ::ludak::
Bit će ovo bomba
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.Smooke_Allot

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Pozdrav Wutroljupke i Wutroljupci i svima na :rolleyes::vutra:
Sljedi jos jedan update

DAN 53 DAN 8 NA 12/12

Blue Dream 1- Zaljevana je bila 3 putasa 3l vode od toga samo jednom gnojivom i to pola doze B.G pola doze B.B i pola doze T.M
Morao sam je jos rastegnut jer otisla dosta u vis. mislim da za sad ide jako dobro. Jucer krenule pistile
BlueDream1(10).jpg BlueDream1(2).jpg BlueDream1(3).jpg BlueDream1(4).jpg BlueDream1(6).jpg



Blue Dream 2- zaljevana je bla 3 puta po 2.5l vode sa gnojivom sam isao ko i kod ove iznad. Sad kad sam gledo slike vidim da je jos gladna pa cu
sljedece zaljevanje pojacat hranu. Jucer krenule pistile
BlueDream2(1).jpg BlueDream2(3).jpg BlueDream2(4).jpg BlueDream2(5).jpg BlueDream2(6).jpg


Chronic Thunder- zaljevan je ko i ove gore dva puta je popio 2.5l tekucine a jucer je popio 3l sa hranom
Za njega nemam bas mjesta za u sirinu pa je sada najvisi u boxu jucer krenule pistile
ChronicThunder(1).jpg ChronicThunder(2).jpg ChronicThunder(3).jpg ChronicThunder(5).jpg ChronicThunder(7).jpg



Royal Caramel- DAN 45 DAN 8 NA 12/12
Zaljevana je bila 3 puta zadnji puta sa hranom i zadnji puta je popila 2l a dva puta prije po 1,5l
ona je 2 dan u cvatu pistile poizbijale od svud
RoyalCaramell(1).jpg RoyalCaramell(3).jpg RoyalCaramell(4).jpg RoyalCaramell(5).jpg



Painkiller XL- DAN 38 DAN 8 NA 12/12
Zaljevan je bio dva puta sa po 1.5 l vode zadnji puta je dobio hranu ko i prethodne
Prije 3 dana je dobio lagani lolipop
PainkillerXL(1).jpg PainkillerXL(2).jpg PainkillerXL(4).jpg PainkillerXL(5).jpg PainkillerXL(3).jpg PainkillerXL(6).jpg



Special Queen 1- DAN 35 DAN 8 NA 12/12
Zaljevana je bila dva puta svaki puta sa po 1l tekucine zadnji puta je dobila hrane ko i ostale
za koji dan cu joj napravit neki lagani loli danas krenule pistile
SpecialQueen1(1).jpg SpecialQueen1(4).jpg SpecialQueen1(3).jpg SpecialQueen1(2).jpg
Special Queen 2- zaljevana je ko i prethodna neki loli cu joj odradit za koji dan danas krenule pistile
SpecialQueen2(1).jpg SpecialQueen2(2).jpg SpecialQueen2(3).jpg SpecialQueen2(4).jpg
Special Queen3- Dva dana je mlada i vidi se razlika, al sve tri idu dobro kad se zbroje vrhovih svih triju ispadnu puno manje od jedne dremerice
Zaljevana je ko i prethodne
SpecialQueen3(1).jpg SpecialQueen3(2).jpg SpecialQueen3(3).jpg SpecialQueen3(4).jpg


bilo bi to sve za ovaj pu do sljedeceg puta DIM s Vama ::lulamira::::listomahanje:::respect::rasta:;):let::sun2::cool23::vutra:

sve (1).jpg sve (2).jpg


 

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Pozdrav ekipo. evo da nesto zabiljezimo u ovaj dnevnik

DAN 60 Dan 15 na 12/12
Biljke ljepo napreduju, vise manje su sve su krenule u cvatnju 6-8 dana od prebacivanja. jedino Painkiller on je tek krenuo s pistilama dok ostale vec fino proizvode cvjetove. Vece piju izmedu 1.5-2l dnevno.
Od zadnji puta su hranjene bez preskakanja i jos su gladne:banana123:
Caramelu sam jedno hranjenje preskocio B.G i vec se vidi razlika kako joj fali malo dusika
I jos jedan podatak da zabiljezimo, zaljevam ih preko tanjurica od tegle, a zadnjih pola litre odozgo: Razlog toga je taj da kako god da sam sporo zaljevao nakon 1,5 l bi propisale a ovako popiju izmedu 2,5-4l
Slike su od jucer

Blue Dream 1- bas je mrcina 9. dan od kad je krenuo u cvat
Blue Dream1(1).jpg Blue Dream1(2).jpg Blue Dream1(3).jpg Blue Dream1(5).jpg Blue Dream1(11).jpg
Blue Dream 2- od njega imam samo 3 slike,(zaboravio ga vise puta sliknut) on je isto 9 dana u cvatu, zadnje zaljevanje je dobio troduplu dozu B.G i jos mu fali, sljedeci puta cu jos pojacat B.G :banana123:
Blue Dream2(1).jpg Blue Dream2(2).jpg Blue Dream2(3).jpg



Chronic Thunder- odlichan strech i pobjego mi je u vis jer vise nisam imao mjesta da ga jos razvucem, croping sam malo zakasnio jer su grane dosta očvrsnule njih sam uspio malo cropnut. Sve u svemu zadovoljan sam njime isto moze dosta pojest, tako da i njemu sljedeci put ide isto pjacana doza- on je isto 9 dana u cvatu
Chronic Thunder(1).jpg Chronic Thunder(2).jpg Chronic Thunder(3).jpg Chronic Thunder(4).jpg Chronic Thunder(45.jpg

Royal Caramel- Najranije je krenula cvijetati i sad ima duplo razvijenije cvijetice od ostalih. u cvatu je 11 dana
Royal Caramel(6).jpg Royal Caramel(3).jpg Royal Caramel(5).jpg Royal Caramel(2).jpg Royal Caramel(1).jpg


PainkillerXL- Raste bez problema, sa cvjetanjem je krenuo prije 2 dana. jede normalno, ne preskacem hranu ni jedno zaljevanje
PainkillerXL(4).jpg PainkillerXL(5).jpg PainkillerXL(3).jpg PainkillerXL(1).jpg PainkillerXL(2).jpg


Special Queen 1- fino rastu, jos uvjek dominiraju svojom zelenom bojom. ona je 7. dan u cvatu i bas ljepo i brzo proizvodi cvijetice. ona i njene kolegice papaju po pola doze i svako drugo zaljevanje dodajem i B.G piju izmedu 0.7-1l po danu zaljevam ih svaki drugi dan
Special Queen1(1).jpg Special Queen1(5).jpg Special Queen1(2).jpg Special Queen1(4).jpg Special Queen1(3).jpg
Special Queen 2- raste bez problema ona je isto 7 dana u cvatu
Special Queen2(6).jpg Special Queen2(5).jpg Special Queen2(4).jpg Special Queen2(3).jpg Special Queen2(2).jpg
Special Queen 3- najmladja u boxu al se neda, odlicno idu cvijetici, iako zaostaje 1 dan s cvatnjom od svojih kolegica. Sve u svemu popunile su praznine izmedu velikih biljoza ( jedna slika je sama nekako izmjenila boju:eek: pojima nemam kako, al je forica)
Special Queen3(2).jpg Special Queen3(1).jpg Special Queen3(5).jpg Special Queen3(4).jpg Special Queen3(3).jpg


Uspio sam ih sve dobit na istu visinu osim Chronic-a on malo odskace u visinu nekih 20 centi, nista strasno. Miris je dosta intenzivan, trenutno me posebno impresionira miris Painkiller-a, jedva cekam da sazrije :rasta:
Do sljedeceg puta Zivi i zdravi bili a posebno dobro nachilirani:razvaljen:::respect::vutra::rolleyes:
sve.jpg sve2.jpg
 

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Guraj dalje, bit će veselo ::banjahanje::
A nije ti previsoko stupni vent? Kaj ga ne staviš da ih "šiša"?

nije previsoko, pod takim kutem je da njise do malo vise od pola boxa jer kad je ravno da ih "šiša" onda jedva njise do polovice boxa, a sa drug strane ih isto tako njise taki vent kojeg sam izvadio iz klime, samo sto je kraci i deblji ::banjahanje::;)
 

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
wozdra wutroljupke i wutroljupci,:rolleyes::vutra:
evo naslo se vremena za upp

DAN 68 DAN 23 NA 12/12
Evo nas u 4. tjednu od flipa. Prosli tjedan sam ove vece hranio sa duplim, pa sa troduplim dozama Grow-a:banana123:. konacno im se vraca prava zelena boja. Ovaj tjedan cu ih pomno popratit da vidim kolko ce im jos growa trebat. Mislim da je strech konacno stao, Cronic je dobio brutalan loli jer ima najmrsavije cvjetove(pravi manekensmiley9934)
Slikane su jucer


Blue Dream 1- zadnje hranjenje:banana123: je bilo jucer dobila je 12ml/l B.G. 3ml/lB.B i 3ml/l T.M. Fino se poceo opet zelenit, mislim da sam ih trebao prije pocet hranit sa B.G, al sve je to jedna skola. Učimo dok smo zivi.
Blue Dream1(1).jpg Blue Dream1(2).jpg Blue Dream1(4).jpg Blue Dream1(6).jpg Blue Dream1(7).jpg
Blue Dream2- zadnje hranjenje je bilo danas sa istim dozama ko i prethodnica, vrhovi se bas ljepo formiraju
BlueDream2(1).jpg BlueDream2(3).jpg BlueDream2(7).jpg BlueDream2(8).jpg BlueDream2(9).jpg


Chronic Thunder- jucer je dobio brutalan loli, nadam se da mu nije previse stresa proizvelo, odmah nakon je nahranjen sa dozama ko i Plavuse, razlog lolia je bio taj jer je imao jako puno tih malih cvjetica, pa reko ajmo to svest na minimum:makaze: pa da dobijem prave topove od njega. Vidit cemo kako ce dalje ic, isto je krenuo vracat zelenu boju
ChronicThunder(1).jpg ChronicThunder(2).jpg ChronicThunder(3).jpg ChronicThunder(4).jpg ChronicThunder(6).jpg


Royal caramel- Ljepo se puni ima najljepse cvjetove u boxu, mislim da cu njoj morat pojacati dozu Grow-a, sad je hranim svako zaljevanje sa 4ml/l B.G 3ml/l B.B i 3ml/l T.M slike nisu bas neshto potrudit cu se sljedeci put bolje oko njih :D
RoyalCaramel(1).jpg RoyalCaramel(2).jpg RoyalCaramel(3).jpg RoyalCaramel(4).jpg RoyalCaramel(5).jpg


PainkillerXL- odlicno razvija cvjece, jedan vrh ima mutaciju trolista i mog rec da je ta sad predivan, hranim ga isto ko i prethodnicu caramelu
PainkillerXL(1).jpg PainkillerXL(2).jpg PainkillerXL(3).jpg PainkillerXL(4).jpg PainkillerXL(5).jpg


Special Queen1- eto za njih mogu samo rec da su svarno posebne, hranim ih dozama ko i prethodne, do sad svako zaljevanje a ovaj tjedan cu svako drugo. dominiraju sa tamnozelenom bojom i cvjetici su bas posebno chupavi, cak su i pistilice deblje nego kod ostalih.....
SQ1(2).jpg SQ1(4).jpg SQ1(5).jpg SQ1(7).jpg SQ1(8).jpg
Special Queen2
SQ2(1).jpg SQ2(3).jpg SQ2(5).jpg SQ2(7).jpg SQ2(8).jpg

Special Queen3-
SQ3(1).jpg SQ3(2).jpg SQ3(3).jpg

Eto dosli smo i do kraja jer je taman ostalo mjesta za slike iz ringa
Do sljedeceg slusanja budite mi veseli i nadimljeni :wave::joint2::razvaljen::::listomahanje:::sun2::respect::vutra:
ekipa1.jpg ekipa2.jpg