Wutromet- Plavuše vs Kraljice, glavni sudac "Grom"

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mountain king

Aktivan Član
26.03.2018
71
258
53
38
Au šumarak!!! izgledaju... :) :) planiram isto biobizz i melasu vidim da je cepas od pocetka, koliko je cesto stavljas? pratim s uzivanjem!!! :banana_rasta: plavuse moj sledeci grow i jos i ista hrana domudnoooo :popcorn::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.Smooke_Allot

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Pozdrav wutroljupke:rolleyes: i wutroljupci:vutra:

Evo jos jedan upp
DAN74 DAN29 NA 12/12

U ringu je za sad sve ok, osim Chronic-a, posto je mrsav i visok jedva sam pohvatao i stabilizirao grane cvjetovi mu najlosije izgledaju sve su nesto mrsavi. Sad u zadnja dva dana su se vrhovi lagano krenuli jacati ali od dole prema gore, donji vhrići su jaci nego oni pri samom vrhu.
valjda ce se krenut malo jace punito_O
Prestao sam ih tovit sa B.G. Ljepo su se zazelenile, mislim da cu im sljedece zaljevanje dat mellase pa cu vidit dal ce se stanje na Chronic-u poboljsati.

Blue Dream1- Zadnja dva zaljevanje je bez B.G, u nesto vise od dva tjedna bio je prozdrljiv i :banana123:pojeo je 117ml Bio Grow-a... Bitno da se opet fino zazelenila. Predzadnje zaljevanje dao sam mu 3ml/l B.B i 2ml/l T.M, medutim malko mu je bilo previse pa ce od sad nadalje B.B dobivat samo jednom tjedno. i dalje pije izmedu 2.5l-3l svaki drugi dan. Vrhovi se ljepo popunjavaju, ali nije to to. vidit cemo u nastavku
BlueDream1(2).jpg BlueDream1(1).jpg BlueDream1(3).jpg BlueDream1(6).jpg BlueDream1(9).jpg
Blue Dream2- Nakon pojedenih 126ml B.G mislim da joj je dosta. B.B je dobila jucer 2ml/l i za sad dobro podnosi. Vrhovi predvino pumpaju. neka samo tako nastavi.
BlueDream2(1).jpg BlueDream2(2).jpg BlueDream2(3).jpg BlueDream2(4).jpg BlueDream2(6).jpg


Chronic Thunder- Sa Hranjenjem je isto ko i sa prthodnicom. njega vise ne vadim van boxa jer je jako nespretan za nosit, iso je na sve strane al nekako sam ga uspio ukrotit:udarac:, vrhovi sitni:rofl:....
ChronicThunder(2).jpg ChronicThunder(3).jpg ChronicThunder(4).jpg ChronicThunder(7).jpg ChronicThunder(6).jpg




Royal Caramel- Trenutno ima najljepse i najvece cvjetove u boxu i najljepse miriši. od hrane zadnji puta je dobila 2ml/l B.B i 2ml T.M
jednom tjedno ce dobivat B.B a svako zaljevanje T.M
RoyalCaramel(1).jpg RoyalCaramel(4).jpg RoyalCaramel(5).jpg RoyalCaramel(2).jpg RoyalCaramel(3).jpg


PainkillerXL- za njega samo rijeci pohvale, na vrijeme sam ga poceo hranit sa growom pa nije onakve doze Grow-a trebao. al i njemu cu ga izbacit iz prehrane, i dalje ce se hranit ko i ostale
PainkillerXL(1).jpg PainkillerXL(2).jpg PainkillerXL(3).jpg PainkillerXL(5).jpg PainkillerXL(6).jpg


Special Queen1- jos uvjek su fino zelene, grow su dobivale jednom tjedno po 4ml/l injima cu ga izbacit iz prehrane i dalje hrana ko i ostale
ljepo razvija vrhove i predobro mirise
SpecialQueen1(1).jpg SpecialQueen1(2).jpg SpecialQueen1(3).jpg SpecialQueen1(4).jpg SpecialQueen1(5).jpg

Special Queen2- s njom je sve ko i sa prethodnicom
SpecialQueen2(4).jpg SpecialQueen2(3).jpg SpecialQueen2(2).jpg SpecialQueen2(1).jpg
Special Queen3- isto ko i njene sestre samo sto je najveca od njih i ima najveci intrenodni razmak
SpecialQueen3(4).jpg SpecialQueen3(1).jpg SpecialQueen3(3).jpg


eto nas na kraju
ekipa(2).jpg ekipa(1).jpg


Pozdrav od ekipe iz ringa:wave:
Budite mi i dalje Zdravi Veseli I :razvaljen:::rasta::respect::rolleyes::vutra:
 

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Pozdrav ekipo.
samo da zabiljezim ponesto
Danas sam raspustio sve zice sa Blue Dream1
Razlog- zauzima dosta mjesta a vrhovi se bas jako slabo pune. Vrhovi me izgedom podsjecaju na caramelu iz proslog grova, duplo tanje vrhove je dala od ostalih, Pa reko bolje da druge imaju nesto vise mjesta
raspusten1i.jpg raspusten2i.jpg raspusteni.jpg
 

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Pozdrav ekipo.
Dogodile se neke promjene na Royal Caramel, naime prije 5 sati zalio sam je sam 2ml/B.B i 3ml/l T.M Popila je 2l i to jedva jer sam je isao probat zalit odozgo i nakon sto sam joj 20 min zaljevao sa litrom propisala je, za pola sata sam joj isto tako dao jos litru mislim da mi je bolje da je prvo zalijem 1l iz tanjurica i 1 l odgore,, tako cu sljedeci put. Ali prvo moramo detktirati problem.
E sad na na nekoliko listica sam primjetio neke smede fleke po listovima i to na sredini lista.
Dal je to mozda od viska kalija?
caramela problem1.jpg caramela problem2.jpg caramela problem3.jpg caramela problem4.jpg
 

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Pozdrav Wutroljupke i Wutroljupci
Evo da napravimo redovan upp

DAN81 DAN36 NA 12/12

Ovaj tjedan je bio dosta naporan
07.i 08.04 sve su dobile pola Žličice mellase na litru vode. Tad sam zamijetio da je u tanjuricu plivalo dosta symphlid-a, odmah sam skuhao duhan za borbu:udarac: protiv njih. Sljedece jutro razrijedio sam caj od duhana, na litru caja sam dodao 2l vode i nalio u tanjuric svakoj oko 0.3l za dva dana sam ponovio i sad ih nema:let:Dakle ovu rundu sam dobio i nadam se da ih vise necu vidjeti
Sa Royal Caramel imam neki problem i ne mogu ga detektirat sta bi to bilo. u postu prije sam sve opisao da se sad ne ponavjam. Bilo bi super kad bi naletio netko tko zna sta bi to bilo i što mogu napraviti po pitanju toga:bocni::

Temperatura u boxu mislim da je u granici normale jedino mislim da im je vlaga dosta visoka posto je vec nekoliko dana vanjska vlaga preko 70%, morat cu nabavit neki termohigrometar da i to provjerim.
ajmo mi na cure ::volimj::

Blue Dream1- Njezino debljanje ide puzevim korakom u 5 dana se moze vidit lagani napredak al daleko je to do vrhova kako bi trebali izgledati, Jučer je bila zalivena sa 3ml/l T.M i 3ml/l R.J root sam stavio da im malo popravim mikrosvijet u zemlji, nakon onih nametnika
Konacno moze van boxa na slikanje:rofl:
BlueDream1(2).jpg BlueDream1(3).jpg BlueDream1(5).jpg BlueDream1(7).jpg
Blue Dream2- E to je poso:D predivno izgleda:drull:, vrhovi se ljepo pune za razliku od ove goreeyessss:. Zaljevanje joj ide veceras sa B.B i T.M Nazalost ogranicen sam samo sa 5 slika po biljci a od ove su vrhovi bas predivni
BlueDream2(1).jpg BlueDream2(2).jpg BlueDream2(4).jpg BlueDream2(5).jpg BlueDream2(9).jpg


Chronic Thunder- E on je u banani, prepun je foxića. On je i jedini bio sa vecim postotkom indice i ne zeli me bas. e sad jel to do genetike il sto pojima nemam:(:zvezda:: Od 5 sjemnkica samo je jedan uspio i on je pun foxica. Ako nista drugo bit ce dobrog ulja od njega
ChronicThunder(2).jpg ChronicThunder(3).jpg ChronicThunder(4).jpg ChronicThunder(8).jpg


Royal Caramel-Osim onih fleka na liscu za nju nemam primjedbi, ljepo se puni, vrhovi su bas nabijeni i fino zašečereni. Nadam se da joj to na liscu nije neki veliki problem. Ima jos neka 3 tjedna do kraja
RoyalCaramel(1).jpg RoyalCaramel(2).jpg RoyalCaramel(3).jpg RoyalCaramel(4).jpg RoyalCaramel(6).jpg


PainKillerXl- Bit ce to jedna odlicna CBD-uša, danas joj oko 25 dana kako cvjeta Odlicno se pune vrhovi koji su prepuni trichomima. to mi je ujedno i prva CBD biljka koja je fotoperiodna, i jedva cekam da je :spliff:
PainKillerXL(1).jpg PainKillerXL(2).jpg PainKillerXL(9).jpg PainKillerXL(8).jpg PainKillerXL(7).jpg




Special Queen1- Ljepo se puni i nemam nikakvih primjedbi osim sto sam ima mogao i neki jaci looli bacit. i ovako ce one bit odlicne
SpecialQueen1(7).jpg SpecialQueen1(6).jpg SpecialQueen1(3).jpg SpecialQueen1(4).jpg SpecialQueen1(2).jpg
Special Queen2- ljepa ko i predhodna, a i predivno mirišu
SpecialQueen2(1).jpg SpecialQueen2(9).jpg SpecialQueen2(5).jpg SpecialQueen2(6).jpg SpecialQueen2(7).jpg
Special Queen3- ljepa ko i prethodne samo sto se ona više strechala malo je i kasnila koji dan sa cvatom ali sa cvjetovima ne zaostaje predivno se pune sve 3
SpecialQueen3(3).jpg SpecialQueen3(1).jpg SpecialQueen3(2).jpg SpecialQueen3(4).jpg SpecialQueen3(6).jpg


I evo nas na kraju jos jednog update-a
Za sad sam i vise nego zadovoljan, od njih 8, šest ce ih bit uspjesno,::volimj:: Za Chronica sam vrlo vjerojatno ja kriv jer sam mu dosta kasno radio looli pa je od stresa otiso malo na stranu foxića:p neka je da i ja malo vidim kakva je to mutacija:D a Blue Dream njemu bi prepisao da je taka genetika zato ce drugi bit za prste polizati:drull::let:

Ostanite mi Veseli, Zdravi i nadimljeni :respect::rolleyes::vutra:
:sun2:
ekipa1(2).jpg ekipa2(2).jpg
 

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
pozdrav ekipo. ev da se malo javimo
Naime danas je 40. dan od flipa:whato:: a carameli se vec nazire kraj
Jucer krenem gledati trichome i vec ima smeđih, nisam siguran u kojem postotku ali na svakom vrhu ih mogu nači, milki trichoma ima oko 70% ima i kristalnih ali dosta manje. jos koji dan i osusit ce se od flusha pa cu joj bubnut mellasu i kroz desetak dana :makaze:
Ovo mi je stvarno chudno kako tako brzo
evo i slika
Sun Apr 15 21-02-06.jpg Sun Apr 15 21-03-38.jpg Sun Apr 15 21-04-03.jpg Sun Apr 15 21-04-23.jpg Sun Apr 15 21-05-10.jpg Sun Apr 15 21-05-14.jpg Sun Apr 15 21-05-19.jpg Sun Apr 15 21-06-14.jpg Sun Apr 15 21-06-58.jpg Sun Apr 15 21-07-07.jpg