WW Auto i JH Auto [250MH/HPS] LST i Supertopiranje by @Tajsam

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Čestitam na završenom growu, šteta što nisi malo češće update-ove radio, ovako mi se dnevnik čini malo kratak. Slijedeći put malo više informacija izbaci, nemoj biti tako škrt i sebičan :grrr:
Haha šalim se malo, meni je uvijek toplo oko srca kad vidim da netko uspješno završi grow. :thumb:
 
14.08.2015
32
90
18
35
Jedno vreme nisam mogao da updejtujem posle sam se vratio i radio update na nekih 10 ak dana, i ono nisam imao sta puno da kazem osim da sam zalivao :) Sve je islo po ps u :)

Uf i meni da znas :)
 
14.08.2015
32
90
18
35
@1310
Nije jos suva grana, msm ne puca onako, ja jedva cekam da je stavim u teglu :)

Kada se iskurja kako valja bice i pravi smoke report iako je ja vec sad i gazim i stvano je sve sto sam trazio ali da sacekamo pravu stvar :)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310
14.08.2015
32
90
18
35
Da zavrsim ovaj dnevnik kako valja.
Prvo hvala na pomoci forumasima, bez sugestija i saveta bi bilo jako tesko, posebno hvala @CilI na mentorstvu.
Uvek samo voleo u dnevnicima kada neko napise koliko suvog je dobijno na kraju pa je red i na mene :)
WW=80g suvog
JH=120g suvog

Sve u svemu ja sam prezadovoljan sa prvim growom.
Sto se tice smoke reporta sad tek mogu da dam pravu ocenu kako je iskurjano

White widow
Imao sam prilike da pusim ovu biljku pre nekoliko godina i to je bio razlog zasto je isla prva u box.
Miris prejak odlican, ukus blag, jako me pozitivno radi vec kod prvog dima osetim kroz ruke i noge kako puca, posle drugog krece smejanje i pricanje neprestano. Prava rec za ovu sortu je po meni POZITIVNA vutra, posle smejanja i pricanja zabodem ali nekako lepo, nije ono da mi je lose ili da mislim kako sam zabo, vec skroz lepo i posle nekog vremena ako krene prica odmah se ukljucim kao da je sve ok. Voznja traje jedno 2 sata i onda postepeno popusta. Naravno apetit level 100.

Jack Herrer
Slican rad kao WW ali malo blazi nekako mi je za neku dnevnu varijantu, napolju il iza setnju, tera me na pricu i kao neko djuskanje tesko mi je to opisati, tipa u klubu bi mi legla idealno, sve u svemu odlicna vutra iako blagu prednost dajem prednost dajem WW.

Jos jednom hvala svim vutrasima, drugi grow zapocet sa istom opremom. Ovaj put unutar Blue Amnesia Auto i Swiss Cheese Auto.

Hvala svima jos jednom
Peace :cool23:
 
06.08.2015
23
3
3
41
Da zavrsim ovaj dnevnik kako valja.
Prvo hvala na pomoci forumasima, bez sugestija i saveta bi bilo jako tesko, posebno hvala @CilI na mentorstvu.
Uvek samo voleo u dnevnicima kada neko napise koliko suvog je dobijno na kraju pa je red i na mene :)
WW=80g suvog
JH=120g suvog

Sve u svemu ja sam prezadovoljan sa prvim growom.
Sto se tice smoke reporta sad tek mogu da dam pravu ocenu kako je iskurjano

White widow
Imao sam prilike da pusim ovu biljku pre nekoliko godina i to je bio razlog zasto je isla prva u box.
Miris prejak odlican, ukus blag, jako me pozitivno radi vec kod prvog dima osetim kroz ruke i noge kako puca, posle drugog krece smejanje i pricanje neprestano. Prava rec za ovu sortu je po meni POZITIVNA vutra, posle smejanja i pricanja zabodem ali nekako lepo, nije ono da mi je lose ili da mislim kako sam zabo, vec skroz lepo i posle nekog vremena ako krene prica odmah se ukljucim kao da je sve ok. Voznja traje jedno 2 sata i onda postepeno popusta. Naravno apetit level 100.

Jack Herrer
Slican rad kao WW ali malo blazi nekako mi je za neku dnevnu varijantu, napolju il iza setnju, tera me na pricu i kao neko djuskanje tesko mi je to opisati, tipa u klubu bi mi legla idealno, sve u svemu odlicna vutra iako blagu prednost dajem prednost dajem WW.

Jos jednom hvala svim vutrasima, drugi grow zapocet sa istom opremom. Ovaj put unutar Blue Amnesia Auto i Swiss Cheese Auto.

Hvala svima jos jednom
Peace :cool23:
Sve pohvale. Zna
 
  • Sviđa mi se
Reactions: tajsam
17.03.2016
7
2
3
34
Prelepo,svaka cast :) Planiram prvi grow i hteo sam bas da stavim WW auto ,pa me interesuje koliko je zahtevna,da li si imao ikakvih neprilika? Pozz:spliff:
 
17.03.2016
7
2
3
34
Tripujem se posto mi je prvi put da ne sjebem nesto pa da sve propande onda cu otici u ***** psihicki :D Porucujem danas :) Hvala!!

Je l se secas mozda koji proizvodjac semena je bio taj WW? izvinjavam se ako sam dosadan :)