WW & C99 hps150w Čudovišta iz ormara by Freak

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Closet freak

Aktivan Član
03.04.2013
188
177
43
e sada dragi moji mislim da je vrijeme za smoke report. Poćet ću prvo s c99 jer za ww nemam puno za reći :p

c99
Ovako, nakon sušenja miris je isti kao kod žive biljke, ali nakon kjuranja, miris se totalno promjeni i neprepoznatljiv je, neznam kako bi ga opisao. S okusom nisam baš zadovoljan, ali on postaje sve bolji s vremenom u tegli ;) Rad je doista zanimljiv, udara više u glavu nego u tijelo. Dolazi polako i osječa se nakon 10 min, prvo lagani stoned i zbunjenost, a onda nakon 20 min smjeh, kreativna ramišljanja, umisliš si da si neki genijalac, hAHha. Super je i za sjedenje na kavi, a i za šetnju. Kad legneš neče ti se dati dići, a kad se digneš neće ti se dati više ležati, zanimljivo dostaXD kad sam zapalio navečer nakon 1 sat već sam bio u dubokom snu, a u jutro dobiš nešto sitno energije, ali ti je glava mutna :p znaći dobra je za jutro, a i za navečer, ali nikako prije posla, hahaha. Super je za neka druženja s prijateljima...

ww
Nemam puno toga reći za nju. jer sam češće pušio c99 i mislim da mi nije ispala onakva kakva je trebala biti...
Miris je prije i poslije kjuranja dosta sličan prvoj biljci, a okus je dosta bolji i sočniji ;) ww je sorta koju je dobro pušit kad si sam i prije spavanja kad imaš potrebu opustit mišiće. Stoned dolazi dosta brzo i tjera te u krpe ( bar mene). Super je za smirit živce i tjelo, te se malo nasmijat sam sebi, hehe ;)

to bi bilo to od mene, nadam se da ste zadovoljni ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.