WW & C99 hps150w Čudovišta iz ormara by Freak

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Closet freak

Aktivan Član
03.04.2013
188
177
43
U 68. smo danu cvjetanja..Čovjeće ovo nikako da završi, WW ima već 90% mliječnih trihoma, a c99 još uvjek isto kao i prije tjedan dana, jako sporo sazrijeva, a pisalo je da je gotova za 56 dana, treba očito 3 tjedna duže...Strpljenje je na vrhuncu već sada. :bale Miris na c99 je slatkast i podsjeća na ananas, a ww također ima vočni miris, ali pomalo gorkast. Na ww sam slučajno otkino jedan manji vrhić, tako da će bit proba kad se osuši ;)

Evo vam i par slikica, mada biljke ne izgledaju ništa drugaćije od zadnjeg update-a

 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
obično se cvjetanje računa od vremena kad biljka zaista i procvjeta, dakle od pojave pistila. Ovo što ti računaš je vrijeme pod 12/12 režimom - to je ta razlika. Oduzmi 10-tak dana i doći češ do brojke 58 što je puno realnije stvarnoj situaciji

A i ovo što power gore reče, sve do ove godine sam uzgajao pod 150-ticom i češće nego rjeđe su mi growovi trajali po 70+ dana 12/12 režima

no sikiriki, sve to ide u rok službe. A biljke da i sutra skineš nebi se razočarao, tako da svaki dan što duže su na životu gledaj kao neki plus. A sad dal češ je skinuti za 5 ili 10 dana i nije toliko bitno, to su već finese kakav dim želiš i koliko strpljenja imaš. Ustvari ovaj vrhić WW-a koji češ popušiti će ti dati najbolji odgovor koliko još ...

:thumb: :thumb:
 

Closet freak

Aktivan Član
03.04.2013
188
177
43
Pistili su se javili već drugi dan nakon prebacivanja ;)

Ostavit ću ih još minimalno tjedan dana, a onda ću vidjet kolko još. Ovaj vrhić sam probao jućer mokrog i u maloj količini. High dolazi prvo u glavu, a nakon 1 minuta odlazi u tijelo, stoned lagani..U glavi si logično, ali i s mukom odgovaram na zagonetke koje mi mozak postavlja,haha, Smijeha je bilo jako malo nažalost, a hodati nisam probao, jer sam bio na krevetu cijelo vrijeme. Uplifting se najjaće osječa nakon 20 minuta i ne traje dugo. Nije mi to još to, fali joj potencije da udari kako treba. Zbog toga se bojim ranije skinut....Mislim da bi ju najbolje bilo zapalit na nekom pikniku u prirodi, kad si okružen dosadnim ljudima.
 

vetar

drug član od 2008
26.05.2014
138
122
43
zaebi ti sto oni pisu, ko sto rece Power oni rade u najboljim uslovima a
i cesto to nije tacno, vec otrprilike...
WW sam dimio, ovu Sindi bi rado zapalio, dugujes smoke report :)
uzivaj u dimu!
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
Closet freak je napisao(la):
Pistili su se javili već drugi dan nakon prebacivanja ;)
a dobro, tvoj grow valjda ti znaš najbolje,

Ja sam svoj zaključak donio iz fotki koje si okačio 29.03 u 10-tom danu 12/12, npr ova http://imgur.com/4yqrwmE . Ta biljka ne izgleda da cvjeta 9 dana, nikako. Prije 2-3 dana maksimalno ako i toliko.

No nije ni bitno , sori na spamu. Dobar ti je grow, još malo i uživancija
 

Closet freak

Aktivan Član
03.04.2013
188
177
43
Na toj slici se baš ne vide pistili, ali bilo ih je...Da, da još malo :D Skidam ih ovaj tjedan, tj. u četvrtak idu u mrak. C99 sad već ima nekih 10% smeđih trihoma, poneki su nekako crni, hmmm, a poneki mi izgledaju još prozirno. Ma ima tu svega ;)
 

Closet freak

Aktivan Član
03.04.2013
188
177
43
Nakon 23 dana vegetacije, 77 dana cvijetanja i 3 dana mraka, biljke su pale pod nož :) Ukopna visina im je bila nekih 40, 45 cm...Za trim mi je bilo potrebno skoro 2 sata, pogotovo c99 je bilo pravo mućenje, a budove kao što ima ww još nisam vidio. Tvrdi su da nekome možeš glavu razbit, haha.. Glavni hed teži 56 grama, ali nažalost mokar :p

Sušim ih u boxuu kojem je trenutna temperatura 25c, a vlaga je dosta visoka, 80%. U sobi je vlaga isto visoka, a nemogu malo prozračit trenutno jer se još dosta osjeća miris, kroz noć ću to obavit ;) U boxu (sušilici :nana: ) radi samo upuh i ispuh, i stavio sam jedan vent na pod da mješa malo. Za kojih 2-3 tjedna sljedi smoke report, jer ih mislim sušit sporo nekih 2 tjedna, pa ih tek toliko skjurat za vas ;) :snupi:

Evo slikica malo od danas:D
zajednička, otrimane su polovično prije stavljanja u mrak​
c99​
WW​
Slike su loše, al šta ćemo..
Slobodno napišete neke pohvale i zapažanja, nemojte se sramit,haha ;)
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Primjedba: ove skare za trimat su ti za k...c, sigurno si ih kod kineza ubo. :rofl: :respect: za biljke..
edit: :lml_spam: te shkare su za(sori, jace je od mene heheheh) http://www.youtube.com/watch?v=uzkeHkQAE68
 

Closet freak

Aktivan Član
03.04.2013
188
177
43
hahaha nisam, stigle su iz zagreba s opremom za grow, nekih 15kn, činile su mi se baš super, mada stvarno nisu nešto ;) tnx..
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
ma koja dva tjedna suho je to za 8 dana haha...ali malo u teglice ovo,ono...da se useceri :)
Nije bas dobra ta vlaga ...brzo to rijesi da nebi bilo nismo znali.
Niska vlaga ,prozracno i malo niza od sobne..mislim na temp.to je dobitna kombinacija ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mičurin

Closet freak

Aktivan Član
03.04.2013
188
177
43
Jaooo šarp, sad svaki put kad pogledan škare zabolit će me ........., morat ću ih bacit :D

Jack- iskreno niti ja nisam mislio da će uspjeti, ali eto, hedovi su se stvorili od nekud :p

OC- Sad sam neki dan prizračio malo i vlaga je ujutro bila prije nego sam upalio ventove 65% zatim se oko podneva digla na malo ispod 70% vjerojatno jer su hedovi počeli brže hlapit ;)

Vrhove koliko ću got sušit svejedno ću ih skjurat bar 7 dana prije reporta. pozdrav svima ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: martinica and sharp
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.