WW i Jack Herer, GHS, 250W HPS by Raconja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Raconja

Aktivan Član
24.01.2016
465
1.918
143
Pozdrav ljudovi evo mene ispočetka.
Setup kao i prošli puta, doduše još uvijek zauzet al u njemu smo za koji dan.
BOX: growbox komplet 60x60x160
RASVJETA: HPS 250W + cooltube
VENTOVI: Ispuh: turbina 280 m2/h na CT-u
Upuh: jedan fi 125 pri dnu za noć, a po danu pasivan
Mješanje: mali PC vent ispod CT-a i u planu još jedan niže u cvetanju
ZEMLJA: Florabella (žuta)
SJEME: White Widow - Green Hose Seeds
Jack Herer - Green House seeds
VODA: Iz pipe odstajala 20-ak min bez korekcije
PRIPREMA: zemlja pomješana sa perlitom omjer 11/2 (15l) i na dno glinene kuglice cca 2l
HRANA: BioBizz BioGrow i BioBloom
Sjeme sinoć 12.10. stavljeno na klijanje među WC papir i čekamo na prozoru. S njima je i Royal Dwarf al on će u malom vege boxu kao neki test, šta ću kad volim testiranje;). A bit će i posebni dnevnik jer ipak idu posebno;).
Na kraju šta reći, info od seed banke za koji dan i nadam se dobromu.
Ostajte mi dobri i veseli:thumb: IMAG0252.jpg
 

Prilozi

  • IMAG0253.jpg
    IMAG0253.jpg
    210,1 KB · Pregleda: 17
  • IMAG0255.jpg
    IMAG0255.jpg
    205 KB · Pregleda: 17

Raconja

Aktivan Član
24.01.2016
465
1.918
143
Potruditi ću se nabaviti i ostatak, al ja to nekako dodajem svaki grow komponenta više. To mi je opet nekakva vrsta testa da koliko toliko vidim razlike a i tako mi ispadne svaki put bolje pa veselju nikad kraja;).
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
A nema to bas smisla nekoga. Zamisli visekomponentno gnojivo kao jedno gnojivo koje je rastavljeno na djelove, tako da mozes vise ili manje ovoga ili onoga dat, ovisno o fazi rasta. To kao da se ti hranis samo ugljikohidratima, dok masti i bjelancevine ne. ....a da ne pricamo o vitaminima, mineralima, enzimima itd.
Netko je zavrsio fakultet da napravi takvo gnojivo i izracuna to sve. Imas tablicu od BB i nabavi sve komponente. Root onaj pogotovo da pogura start.
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.226
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Sretno. Uguraj druze jos topmax i bit ce to i vise nego ok. Grow,bloom i t. max. Cine osnovu ostalo je sminka, ak imas para super bi bilo i root ubacit no owo trojstvo je osnovno sto se hrane tice...stimulatori su drugi par cipela i dalo bi se o tome pricat . Najbolje je ko sto Stips veli imat cjelu paletu... Svi segmenti subosigurani...da ne duljim...GL
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Raconja

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Ne želim sad proturječit našem veličanstvenom dvojcu growera :D :respect: i također sam mišljenja da je svakako dobro imat cijelu paletu, al kad se pogleda npr. advanced nutrients paleta koji su kao broj 1 u svijetu, kupiš auto za njihov cijeli komplet :D , a opet postoji ta lucas formula koja se sastoji samo od 3 najosnovnija njihova proizvoda i koja većini funkcionira odlično. Možda Raconja nađe novu lucas formulu za biobizz proizvode :D ;) Sretno!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Raconja

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Sve je to ok sto pricas. Samo je stvar sto ti imas izbor sto ces koristiti. Postoje vrhunska jednokomponentna gnojiva koja su jeftinija i od biobizza i od an-a. GHS PF preciznije :) Ako se netko odluci na neko gnojivo, onda je glupo da ne koristi komplet.
....daleko od toga da se grow ne moze odradit samo sa bloom...ili samo sa plantellom... ali cemu to radit :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: truare and Raconja

Raconja

Aktivan Član
24.01.2016
465
1.918
143
Ma bit će svega samo mi treba vremena, al da ne kukam ja malo na šalu. A sad da se pojasnim. Prije skoro 2 god. kad sam počeo počeo sam sa Biotabs starter kitom. Godinu dana se sam borio, čitao čuda i od brendiranog sjemena dobivao po 20 g. Od silne borbe sam poludio i zimus reko idemo ispočetka jedno po jedno. Registrirao se na forum i kroz dnevnike i pokoji razgovor naučio čuda(za mene) ali sve nekakvim redom. Kod mene to mora na moj način il se sve poje..;).
Ljudovi hvala vam puno jer stečeno znanje na ovom forumu je neprocjenjivo.
Eto koliko se... sad su me i prestigli sa još komentara:spliff:.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: deraxor

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Biotabs starter kitom.
Dobro,tu si bio na pocetku medutim stojim kako su Tabsi jedno od jednostavnijih gnojiva i rade posao.Ali kao sto kazes,treba eksperimentirati.Imam misljenje kao Stipe kako treba sve ukomponirati i lud sam kada mi nesto fali.Inace sam probao jednu biljku gnojiti samo sa jednom komponentom(orgatrex),a druge sa cijelim setom i osjeti se razlika u urodu,kvaliteti dima.
Zelim sretno i kao uvijek pratim:):thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Raconja

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
ja još nisam ni stigo da prostudiram gnjojenje.:fuck:
nego star sam sam i nemoćan, pa nemogu saditi stobom, ali poslušaj moj savjet cezare;
Nastoj da ti grow uspije! :djede:
sretno druže.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri and Raconja