WW i Jack Herer, GHS, 250W HPS by Raconja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Raconja

Aktivan Član
24.01.2016
465
1.918
143
Evo onda da se potrudim:).
Jedna uz čaj za buđenje. Oko polovice lagano kreće opuštanje tijela koje se pojačava do ustajanja. Prvih pola sata se malo igra sa koncentracijom al ništa previše, više me tjera da se provjeravam, da nisam šta zaboravio. Idućih sat vremena je opušteno uz odličnu koncentraciju, volju i kreativnost. I za kraj nekih pola sata opet pojačana opuštenost i lagani umor, pa i lagani gubitak volje, ali uz odličnu koncentraciju.
Prva poslije posla(8 h u pokretu). E tu kako dolazim do kraja pljuge tako me veže za stolac i idući sat je izražen umor. Koncentracija i kreativnost odlični ali volje za aktivnosti nema. Nakon toga sata sve kao ujutro vozi baš kako treba. Do spavanja prođe još koja pljuga, pa i zaspem ko beba. E i još cijelo vrijeme taj neki osjećaj dječije hihotavosti, ono svako malo ti je nešto smiješno.
Nadam se da će nekome biti od koristi ova pričica, al eto bar sam se potrudio za kolegu;).
Ostajte mi dobri i veseli.:thumb:
 

Raconja

Aktivan Član
24.01.2016
465
1.918
143
51. dan Jack Herer
Zadnjih dana je malo i vidim, al nadam se dovoljno a i ide na bolje to sa vremenom. Temperatura i vlaga i dalje na istim vrijednostima, jučer dobila samo vodu cca 4,5 l. Malo sam i gledao kroz oko i zaključak je bio da danas padne proba. Sutra će biti vremena pa bacim i slike iz oka. A proba, šta da kažem kad sam odmah sje.. i produžio noć za sat. Ide slika(sutra još) IMAG1775.jpg i ostajte mi dobri i veseli:thumb:.
 

Raconja

Aktivan Član
24.01.2016
465
1.918
143
Evo i slika iz oka. image-0-02-05-bbb3e448d6e414806cd15c6da008d4581f4ddb86928126012bca8cf68b585616-V.jpg image-0-02-05-b2b6bc6cef18f8e8e1d05f56987f12c0aa54494daa5e3221737f744af11cb36b-V.jpg
Odluka je pala da ostane još dan u mrak, taman je i zemlja suha, pa ide berba. Proba je bila vrhunska i baš je bomba. Kad te oplete za 10-ak min idućih 10 je odmor za cijelo biće. Radi dobrih 2,5 sata i nakon tog odmora pokazuje se na svim poljima. Za primjer jučer sam poslije posla pa pljuge još prebacao paletu peleta bez nekog umora dok nisam sjeo uz čaj. Onda se vraća pošteno pa iduća lijepi za kauč. Mozak cijelo vrijeme brz i precizan a kao da radi na leru, bez opterećenja. I još san, ma mrtav čovjek za 5 min u ležećem položaju, a buđenje bez problema, odmoran i onako zadovoljan, da ne kažem pun elana. Uz sve i kreativnost čudesna, mogu da se... :D:razvaljen::. Eto sve rečeno javim se poslije :makaze:.
Ostajte mi dobri i veseli:thumb:.
 

Raconja

Aktivan Član
24.01.2016
465
1.918
143
Jučer bio :makaze:,al trajao do danas.
Ukratko JH se pokazala odlično, bez nekih problema koje bi naglasio. Lagana za grow, klopala po tablici jedino u prva 2 tjedna cvjetanja mrvicu više. Niža temperatura tegle joj nije smetala bar nisam primjetio što je bio slučaj kod WW. Ostaju samo slike.
Prije berbe
IMAG1789.jpg
Veliki vrhovi
IMAG1791.jpg
I ostatak donekle potriman
IMAG1793.jpg
Ukupno 415 g mokrog, što kad padne na cca 140 spremam u tegle.
Raport sam napisao jučer, a mirise ne spominjem jer mi to osjetilo ne radi najbolje:(. Ak ne zaboravim javim se i nakon 2 mj tegle. Skoro i ovo zaboravim, oplodnja je uspjela i bit će 10ak sjemenki pa da vidimo;).
Za kraj HVALA svima koji su pratili i pomagali putem, veliki :respect: i ostajte mi dobri i veseli:thumb: do iduće ture.
Dnevnik može u završene.