WW i Vitamin D

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.12.2015
53
246
33
Evo moj prvi post kod tebe :D jer ovo sto si sa biljom uradio je stvarno nenormalno dobro!Sve pohvale!!! :clap::moje su taman na pola cvatnje(ww i bb auto) i mislim da su krenule istim putem ka i tvoje.Cak na jednoj od dvije biljke imam i poluploid-mislim da se tako zove...izgleda ka da su dvije grane slipljenje jedna uz drugu i rastu ogromna dva vrha iz jedne grane....nesto stvarno hebeno :banana_rasta:. jedva cekam jos tih 30dana da proleti pa :razvaljen:: inace ovo mi je prvi grow i nakon pune dve god citanja i ucenja sam se okurazio i krenio....malene su prezadovoljne...svaki dan im se prica i milki(kako kaze rukfaš) :spliff:

Još jednom svaka ti cast na ovoj brutali :clap:::clap:::clap::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Haha mutant, čuvaj i pazi! Pogledaj moj prvi dnevnik, ( kubični i kvadratni metri + 3 kom.) ista mutacija, fotke možeš okaciti u galeriju s komentarima, nek se vidi raskoš! Pohvala za grow, @ketty, i dobro došao, a ovo čudo će zanimati većinu foruma u galeriju s njom!
 

pipac1986

Aktivan Član
24.04.2015
240
407
63
37
Japanac sad sam tek vidio da si priveo kraju! Čestitam stari,mala izgleda ko 100 maraka:D:clap::! Uživaj u dimu zaslužio si!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310