WW indoor trebam koji savjet, mišljenje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.10.2007
1
0
0
48
BOK SVIMA

Prvi put sam ovdje i potrudio sam se pročitati pravila i nebi htio postavljati notorna,ponavljajuća pitanja.molim za razumijevanje.

Ovo mi je trenutno 4.box i ujedno najuspješniji čini mi se, tek u 3. pokušaju sam uspio dobit kakvre takve rezultate sa K2 biljčicom,bila je OK.

Trenutno je stanje sljedeće: 10 WW kupljenih u NL
150x150x200 box,HPS son-t plus 250 w na 130 cm od vrhova,dobra ventilacija i ultrazvučni ovlaživač.
Nakon germinacije (dva tjedna -tri para listova -15 cm) presadio sam ih u veće lonce i stavio u box na 18/6 HPS svjetla, 65 % vlage,29 C dan-24 C noć.
Trenutno su trećem tjednu vege-faze i čini mi se da napreduju dosta dobro.
Postavio sam slike pa sam se nadao da bi mi neko na osnovu tih slika mogao reći ide li sve kako treba,dali da režem velike listove zbog svjetla u donjim granama,kada da počnem gnojit itd... ako mi neko u par savjeta može i u vezi foruma pomoć bit ću zahvalan
evo slika. 1. dan

7.dan

14.dan



pozdrav
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
meni se cini sve ok....mislim da ih malo puno vodnis,jel su vrhovi doljnih listova dosta smedji...a sta se tice lampe?!?!?!zasto ti je tako daleko???lampu od 250watt hps moz slobodno do 30-40 cm biljke pribliziti..
bregi...ime ili lokacija...fiumE??
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Ja sam sam hps 250w drzao na 20-25cm sa dobrom ventilacijom. Slobodno stavi na 30cm bar. Biljke solidno izgledaju.

Mislim da je vreme da im rezes vrhove... ovim vecim biljkama.
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
samo ću reći bravo klonovi su ti uglavnom kako bi se reklo "uniformed" i izgleda da si to sve fino složio no preporučio bi ti jaču žarulju jer sa ovim nećeš biti zadovoljan sigurno kako da kažem budovi ti neće biti tvrdi odnosno spužvasti jer neće imati dovoljno svjetla . Jedan prijatelj je također radio pet biljki sa 250W i nije to bilo to kako je trebalo biti .
pozz

treba ovo prebaciti u dnevnik pa da se argumentira grow do kraja