WW reg. + domaja CFL 80/180

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.302
258
Pozdrav drugari,
evo otvaram novi dnevnik. Trenutno zivim na dvije lokacije (sjever - jug) i bit ce mi otezano na vrijeme radit update ali trudit cu se koliko god mi obaveze budu dopustale :)

Box: 50 dubina, 27 sirina, 70 visina
Rasvjeta: CFL 80/180w
Hladjenje/vent.: ispuh pc vent. 90mm/12v, pasivan usis, dva pc vent. za mjesanje i hladjenje 80mm/5-12v
Pot: 3.5l i na tome cu i ostat
Zemlja: Florabella zuta
Gnojivo: Plantella zelena i crvena
Dodaci: od perlita sam odustao definitivno i vracam se na ono sta mi je pouzdano radilo, glinene kuglice i spuzva (sjeckana na komadice)
Sjeme: WW regular, nije original pakiranje :rolleyes: - stavljene preksinoc na klijanje, jedna proklijala, drugu sam zajedno sa casom nonsalantno odnio u sudoper na pranje i tako... uletit ce domaja ili nesto.
:razvaljen:::crazyd: :fuck:

Kako se dnevnik bez slika ne vazi... Sretno i veselo :D

ww1.jpg ww2.jpg ww3.jpg ww4.jpg ww5.jpg ww6.jpg ww7.jpg ww8.jpg ww9.jpg ww10.jpg
 

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.302
258
@Stipe nije samo na dnu, mjesavina je kroz cijeli pot, kroz fotke sam i htio prikazat kako ga punim cijelog (valjda nisam u tome uspio :D )

@amneziaHaze pa logika mi govori sljedece; spuzve su mi mali dzepovi sa vodom/zrakom - oboje neophodno za dobar razvoj korijena, evo pogledaj... sad sam okinuo par fotki od proslog growa. Pot je isti 3.5l, mjesavina ista, debela bila ko kaziprst, korijen bas fino razvijen... jedina je razlika sta ovaj grow ide Plantella, a prijasnji je bio odradjen sa Hesijem.

s0.jpg s1.jpg
 

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.302
258
@1310 fi je 90mm. Na 9v je besuman, a na 12v je skoro besuman. Box mi je ispod radnog stola - ne smeta mi ni njamanje :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Hehe. podstolni. Ti su izazov, eksperimentiram sa svakim novim uzgojem, modeli od kartonske kutije, bez venta odradi vegu pod cfl do 100w, iako najbolje mi se pokazao Powerov sistem bez boksa, lampa i zastita za sofer-sajbu:D
 

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.302
258
WW je iznikla medjutim... ovojnica je zapela, pri pokusaju da je skinem (napravio sam to do sad barem 30 puta) kotiledoni su se odvojili od biljcice... Ma neka zona sumraka me pere dva tri mjeseca vec. Htio sam rascupat box i zahitit ga kroz zatvoreni prozor... ali ono, nemogu, navukao sam se na growanje :) Uboa sam 4 domaje direkt u pot pa cu vidit... Mozda sam pozurio skinut ovojnicu - bitno da drugima na forumu govorim da sacekaju dan/dva i da ce sve bit dobro :fuck:

uPickuMaterinuVise.jpg