WW reg. + domaja CFL 80/180

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.302
258
Pozdrav drustvo,
malena vise nije bas malena, porasla je malo. :)
Dobila je malo vise Plantelle nego joj treba pa su neki listici pozutili, ali nista prestrasno... Temperatura je stabilna i ne prelazi 29, vlaga je oko 45-50%... Trebam pocet spustat dvije srednje grane da ih ujednacim i to je to za sada :)

I naravno par fotki... (Astral mod On)

ww1.jpg ww2.jpg ww3.jpg

Stojte mi dobro i veselo :D
 

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.302
258
Hi drugari, evo doslo vrijeme za mali update. :)
Temperature me ovih dana kolju... oko 30/32, vlaga je ok, oko 45%. Malo je ostala izgorena od dusika ali drzi se. Tri puta je dobila po dvije litre vode, a jucer je dobila malo hrane, 4ml na dvije litre vode. Mali pot se dosta brzo susi na ovim vrucinama. ... e da savio sam dvije srednje grane, sad je livelirana. Cvjetici su se poceli lagano formirat i to je to. Par fotki da ne ostanem duzan. (astral mode On)

ww1.jpg ww2.jpg ww3.jpg ww4.jpg

Stojte mi dobro i veselo :D
 

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.302
258
Hola drugari,
vrijeme je za mali update. Temperatura i dalje kolje, cak i vise nego prthodnih dana tako da je u boxu oko 30/31, a to mi nije drago. Vlaga je oko 45%. Dobila je dosta vode, pije ko luda, svaka dva dana otprilike, pot se susi nevjerovatno brzo. Dobila je jednom i pola doze Plantelle, ali mislim da joj bas i ne godi ovo gnojivo... ali sta je tu je - morat ce izdrzat sa Plantellom do kraja. Par donjih listova je bilo pozutilo, to sam sve oskario. To je za sada to.
#astralModOn

w1.jpg w2.jpg w3.jpg w4.jpg

Stojte mi dobro i veselo :D
 
Poslednja izmena:

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.302
258
Dat cu joj malo dusika sljedece zalivanje pa cu vidit, nisam siguran cega joj fali ali vidi se da nije bas prezadovoljna :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.302
258
Hola drustvo,
evo malene, drži se dosta dobro s obzirom da je astralni uzgoj :D
Temp u boxu je oko 28, vlaga 30%. Dobila je par zalivanja i malo Plantelle. Pot se suši vrlo brzo, tako da je zaljevanje svaki drugi/treci dan. Ima malo žutog lišća, to trebam počistit. Headiči su mali, da ne kazem premali.... Trebam odradit flush.

w1.jpg w2.jpg

Stojte mi dobro i veselo :D
 

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.302
258
Sad je oko 60 dana od nicanja... flush joj ide pod obavezno kako sam i naveo u postu iznad :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Chan

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.302
258
#astral Mod On
Uf... evo update od nerazvijene...
Neznam sta bi uopče napisao... Zaljevam je svako 3 dana, dobije hranu uredno ali cvijet se jednostavno nije razvio kako treba. Trenutno je stara oko 75 dana. Ostavit ću je još desetak dana kad sam ovoliko čekao pa ide pod nož. Nema od toga ništa ali eto... Temp. u boxu je oko 27, a vlaga je 35%. Žali bože struje. :(

w1.jpg w2.jpg w3.jpg

Stojte mi dobro i veselo :)
 

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.302
258
#Astral Mod On

Bog društvo,
evo malena danas broji 82. dan života. Šta da velim, bližimo se kraju... čak se malo i zadebljala :D.
Još ću malo pričekat do skidanja, nije još to zrelo, mislim si jedno 7 do 10 dana, pa flush i eto. Temperatura je u boxu skroz ok - 27, vlaga je dosta velika, 77/78. Ventilacija stalno radi, valjda će bit ok. Kiša stalno pada ali na to ne mogu utjecat. Svako drugo zaljevanje dobije malo Plantelle. Žutog i trulog lišća ima sve više tako da je stalno čistim, ne stalno, više na mahove :D Eto da ne duljim...

w1.jpg w2.jpg w3.jpg

Stojte mi dobro i veselo :D
 

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.302
258
Pozdrav drugarice i drugari,
evo još jedan dnevnik se završio. Nisam mjerio koliki je urod ali mi se čini oko 40/50. Enivej dosta toga sam naučio u vezi automatika tako da ću bit pametniji za sljedeći grow. Na kraju i nije ispalo tako loše.
Smoke reporta neće bit tako da možemo u završene :)

w1.jpg w2.jpg w3.jpg

Stojte mi dobro i veselo :D