www.thegrowshop.nl

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.10.2006
8
5
3
i ja imam slican problem!
ja sam im uplat poslao postom ,jos 11. meseca nikakav odogovor nisam dobio.
Molio bih administratore ovog foruma koji imaju uticaj da gledaju nekako da izadju u susret bar nama koji porucuju sa prostora Balkana
Hvala
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
moj problem je rjesen ...ustvari to nije bio problem.... samo nisam znao kako tocno ide i kuda...blablabla....da malo procitas bis vidio , bez uvrede....

NE BRINI ! i jos ako si uplatu poslao postom...pa ddddddd da ce trebati vise vremena .

ja npr sve uplate radim preko PayPala...prva liga stvar..platis u sekundi i u sljedecoj sekundi oni su uplatu primili :))

samo strpljenja....doci ce sve ...osim ako se ne zagubi kamo...:)) sala ..hihi...
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Hehe palo mi na pamet nešto.....ako več nije bilo govora o tome...moj susjed je inače iz njemačke i dolazi ovdje svakih mjesec-dva....odma mu je kuća blizu moje,dal bi mogo naručit sjemenke na njegovu adresu,platit,i onda kad poštar donese na apencu samo da uzmem iz njegovog sandučića....:icon_lol:
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Na moju se bojim jer ne znam kad će točno doć i dal ću tad bit doma,neko drugi može otvorit poštu pa...
A za njegov sandučić nema problema...hehe
Dal bi mogo to napravit? Il ima nešto neka caka to da moram ime bit od odobe koja živi na toj adresi ili ne....ma to će mi ionako bit zadnja opcija da se dokopam sjemenki,ako mi frend ne uspije nać u damu ono što tražim,napravit ću kompromis pa skoćit do Kopra u Sloveniju...hehe blizu sam,imaju u Kopru jedan grow shop,imaju sjemenke i to,al ima još špica stvari,u biti sve u vezi trave....imaju i majce i hlače od konoplje....što bi špica bilo to nosit....heh...
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
dobro da si pito :))

bio sam sjebo....narucio sam na svoje ime a adresu sam stavio od cure ...krelcina :))

tako da ako drmnes na njegovu adresu moras i njegovo ime staviti !

ali vjerojatno postoji jos koja caka pa ...dok sve ne istarzis nemoj ici nista radti...

ali lakse bi ti bilo kod nekog frenda ili tako nesto...