www.thegrowshop.nl

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
Evo nadam se na je netko imao iskustava slicnih da mi malo pripomogne u rjesavanju ovog slucaja .
Naime, od The Growshop sam narucio robu 4.12.2007 . Sve sam to fino platio odmah drugi dan . Plation sam online preko PayPala...btw...ovo je zakon stvar za placanje narudzbi !
Taj isti dan sam dobio obavijest na mail da je moj paket poslan i da ce stici za 7-12 dana !
problem je da taj paket nije jos dan danas stigao ! u meduvremenu sam im poslo brdo mailova i jebo im mater, i svaki put kazu da ce stici sigurno, da salju preko 100 posiljka tjedno i nitko se nikad nije zalio. . . e u ***** sve to ! kazu da pare ne mogu vratiti jer da svako moze reci da mu nije stigao paket . ok to ima smisla i to kuzim . danas sam im poslo da mogu dokazat da mi paket nije stigo, i mogu preko lokalnog Post Office .
Bilo bi mi svejedno da je u pitanju 50-ak eura, ali investicija je malo zesca !

Sad ovako : je mozda tko narucivao robu od njih i kako je proslo ?

Jel mozda moguce da kad paket dode u hrvatsku, da se pun ***** vremena zadrzi na carini ?

Ima tko kakvu ideju sta se moglo desit ili jos bolje, sta da radim ?

Evo hvala puno svima . Bio bih zahvalan na bilo kakvoj pomoci .
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Kao sto si rekao,postoji verovatnoca da je carina zadrzala semenke...Oni nemaju pravo pregledati pisma,tj.koverte ali postoje pokvareni carinici,pa se moze desiti da su neki od njih "preuzeo" kovertu...
Ali se desava i da kasne dostave po 1-1.5 mesec,jer znas i sam kako je drzava sjebana,sve ide kao usporeni snimak...
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
hehe...nisam rekao da sam narucio sjemenke :))

nisam glup pa da narucim sjemenke sa ostalom robom jer growshop sve to stavi u jedan paket i na carini obavezno moraju otvoriti paket . pa jasno da ce mi prefalit sjemenke :p

taj paket koji mi nije stigao je samo aparatura i oprema, dakle nema sjemenki !
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Vjerovatno je zapeo na carini. Nadam se samo da nisi naručivao sjeme u paketu sa opremom.

EDIT: ok, evo vidim da nisi, uletio si mi pred post :icon_lol:
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
a to sam pretpostavljao, bolje rec ...nadao se tome...jer onda barem znam da je stigao do carine i znam isto tako da ce stici, kad tad ---

a ako nije to, onda sam u govnima jer sam puno ulozio u taj "foken" "jebeni" paket ! !

pa koliko oni mogu zadrzat paket na carini ? kako mogu to saznat ili kako mogu tocno saznat da li je paket uopce tamo ?
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ups ne videh...
95 posto je ostao na carini...Pise li na web stranici shopa o situaciji ako zadrze paket na granici?Ili oni ne odgovaraju za to?
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
nemaju oni nista s time vise ako zapne na carini . mislim, neka zapinje paket koliko ce tamo..samo da stigne ! ali mora valjda postojati neki nacin da to saznam ??
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ma sve zavisi od nih,ako hoce da zadrze paket zadrzace ga...Carinici su veoma zajebani ljudi,mogli bi te sjebati po volji...
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
heh...u to ne sumnjam, ali stvar je u tome da u paketu nema nista sta je ilegalno i nemaju razloga da ga zadrze zbog toga. ako su ga zadrzali, onda je zbog guzve =< je moguce to ??
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Vidis,neki paketi nikad ne predju granicu,jer se non stop desava kradja na carini,a nemozes da optuzis carinika jer o paketu nema nikakve interne dokumetacije...
A i postari ponekad imaju ucesca u tome...
Sacekaj jos malo mozda samo kasni(nadam se) pa ce te obradovati kad stigne...:goldmaryjane:
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
a nista drugo mi ne preostaje nego da cekam ocito....

ali cekam vec mjesec i 15 dana i vutre mi zivci su mi na nuli !! a opet..kome nebi bili !

ako nekom ipak padne na pamet dobra ideja ...neka mi javi !
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Upravo tako,preostaje cekanje...Jbg da si znao da ce tako biti ne bi narucivao,ali ipak to je da si znao.
Moglo se svakom desiti...Izvestavaj dalje kako stoji stanje,jos jedno iskustvo vise i za tebe i za one koje koji ce narucivati ubuduce...
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
a ocu , nije problem .

a sjebo sam se i u tome sto sam za prvi put trebao narucit manje vredniju robu pa i ako ne dode, nema velikih gubitaka....ali ja... u pm , upravo suprotno !

jos kad sam procitao da kod narucivanja od aliena nema problem....ufffff.... brate...

odmah na :RastaBong: ! :))
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Alien je zakon brate,trebao si odmah preko Aliena...Niko se ne zali na njih,precizni su,imaju povoljne cene,odlicna semena,i sponzor su naseg foruma...
Just have faith brother,dont ever be pessimist...Everything is gonna be allright...
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
hehe...jebohte ! ! ! ne mogu vjerovat !!

ja napisem ovdje novi thread o tome kako mi paket jos nije stigo...i vidis oni blesavi carinari i postari ovo procitali..haha...i danas mi stigo paket ! !hehehe... :b_evil:
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Taman da ću napisat kako je meni uredno stiglo od Growsopa ...

@Lucid
Pa kad si ti išta naručivao od jednih i od drugih da znaš jel bolji Alien ili Growshop ???
Iskreno, baš si malo naporan u zadnje vrijeme sa tim svojim momentom da odgovaraš na svaki post i da pišeš o stvarima o kojima (jer si jednostavno premlad) nemaš pojma nego si negdje, nešto o tome pročitao.
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
@Brain Pa da,ja sam mu odgovorio na osnovu onoga sto pise na forumu...Nisam narucivao od Aliena(Planiram za jedno mesec dana),nisam rekao da je Alien bolji od Growshopa nego da je odlican,mnogo clanova je narucivalo od Alien-a pa sam m_weed-u preporucio istog...Primiricu se sto se tice postova...Odoh u OT...