x Auto Bubble Gum x Auto Chocolate Skunk x Auto Cheese Berry

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
OP
OP
Netkotamo

Netkotamo

Not now...
11.06.2016
261
949
93
Tnx na info, nisam mislio da bi potground H mogao bit prazan nakon 25 dana vegetacije, a i male su, mislim florabela žuta mi je gurala duze sa brzim fotosicama, a ovo su i 3,6 litara tegle. No dobro nista strasno, listovi su povenuli, budem stavio slike, ovo gore raste, dobivat ce tnt i bok bok
I u velikom boxu isto izgleda fali cal-mag na cvjetajucima, nisam skuzio, neznam sta hesi ne pokrije taj dio. Uopce ga nisam davao zasebno.

OP
OP
Netkotamo

Netkotamo

Not now...
11.06.2016
261
949
93
Idemo dalje

Vege 31 F00
Temp 30 vlaga 50
buble gum cvjeta, ostale samo sto nisu, nisam stigao presadit i necu stic jos 5+ dana, potovi su premali da bi se ista postiglo pa kud puklo bit ce presađene pa u veci box. Hrana hesi tnt+SV, buble gum je stalno žut, raste ko blesav, morao sam dizat cfl da ne prođe kraj njega :)

Prilozi

[email protected]

...
Poznanik Foruma
08.02.2011
1.571
7.303
258
Galapagos( na Antartici)
Koliko ti w svjetla sad imaš? S difuzorima na led žaruljama i 4 lampe goniš 3 biljke, zato pitam :zvezda::
Što ih ne rastegneš malo bolje, vidiš kako si ovu prvu ljevo mogao svaku granu na svoju stranu i bila bi ti cjela grana vrhića;)
Savijaj to i pojačaj rasvjetu što prije, automati su to.. Nema ti je puno smisla više presađivat, ovu šta cvjeta radije ih pusti tako kako jesu sad..
Sretno :spliff::thumb:

OP
OP
Netkotamo

Netkotamo

Not now...
11.06.2016
261
949
93
Tnx tema. Svjetla imaju oko 70w, grane su mekane stignem lst radit, osim ak ne zakasnim sa bas svime :D
Sad je led 130 i hps 250 slobodan, pa bi se mogao malo poigrat. Nisam forsirao puno svjetla da mi ne prerastu box. Nije bas da imam mjesta za lst u 50š*30d.

1310

Prijatelj Foruma
14.04.2014
3.408
12.204
398
Nije bas sjajno, usle su u cvatnju i presadnja bi im mogla biti prestresna. Pot i ostala uobicajena zemlja moze izdrzat vegu od 45 dana bez dohranjivanja al moras dati barem 12L tegle. Automate je pozeljno dohrnjivati jer im je vega kratka, od drugog tjedna starosti. Uz dovoljno svijetla, 130 w panel vec si mogao od drugog tjedna koristiti. Nije to puno wata.
Gladne su ili im je svijetlo toliko preslabo da nemogu iskoristiti ponudjeno. Cal-mag je za hidro i ro vodu, holandezi su majstori botanike i sigurno je u hesiju taman svega. Temperatura oko 30 ti je sasvim ok, (28-30C - pozeljno kod leda jer fale infracrveni fotoni kojih kod hpsa ima) vlaga isto! :thumb:
Ako je boks 80x80 spreman na prihvat ,odgoj i ljubav pruziti a hps zglancana, selidba! Sretno dalje, bit ce vruce al moze se!:sun2: