x Hamer x Toping x LST x

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
nisam mjenjao, bit ce guzve ali ne tolike posto sam ih od pocetka bacio na 12/12 rezim... Nadam se.
Vjeverica - nije pamtno, ali sluzi svrsi, neda mi se zezat sad i s tim...

Btw - dnevnik moze u zavrsene

PEACE
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nixa86 and Blade

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....slasno izgledaju hedovi.......:bonappetit: zasluzeno uzivanje.....:thumb: rep+ za hammera u tegli......:cool44:
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Hvala vam svima! :banana:

Smoke report i, na upit, vaganje slijedi.... Pozdrav do onda! :samoja
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Smoke report:

Ocekivano losiji dim nego od prijasnjeg Hammera... Dosta prozirnih trihoma, recimo 40%, 55% mlijecih, ostalo smedji. Sad je na kjuranju i nadam se da ce se barem okus popraviti... Iskreno nisam ljubitelj "zemljanih" sorti, vise mi se svidja slatko!

Okus dakle los!
Miris prosjecan!
High prosjecan!
Izgled za 5!

One koje to dira u srce: oko 20-25g suhog ispalo a kraju! Koliko bi tek bilo da je to islo kak spada i do kraja!? Uhhhhhh...

Ispucat cu jos ove dvije sjemenke sto su otale, a onda nadam se iz novog stana, nova sorta, novi box i naravno novi dnevnik! Do onda budite dobri i veseli!

PEACE!
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Lekcije koje naučiš na fejlu su uvijek vrijedne :D
Jest da ih mi svi rađe ne bismo imali, ali tako to ide u ovom hobiju jbg.

:respect:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.994
34.359
2.598
naucio si nesto novo a i mi mozemo ponesto izvuci iz ovoga ...nije nikako lose ,cim ima za rizlu,tako da..rep+ ti ljepim,lako je izgurati do kraja kada sve ide kako treba...izazov je izvlaciti biljke iz problema.poz
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Evo da jos stavim i rezultate izrade kremem od kanabisa.

Mislim da je uspjela. U pocetku sam mislio kako ce to sve izgledati kad se vosak ohladi.... Na kraju ipak ima nekakvog smisla. Naravno, to je samo jedan od nacina da se radi krema, za druge mi treba pure THC, a za sad nemam dovoljno "materijala" da se s tim idem zezati.

Dakle, recept je uzet s forums.vutra.org - neznam tocno koja tema, ali je samo link stavljen.
Recept i kako sam JA to radio:
1L VODE
300ml MASLINOVOG ULJA (nađjbolje bi bilo Hemp ulje...)
Sav triming i sitni vrhici koji nisu za pusenje, oko 20-25g suhog materijala mi je ispalo na kraju.
30dkg VOSKA (kupljene svijece) - preporuca se beeswax iliti vosak od pcela, ali nisam ga nasao pa je ovaj obicni posluzio
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Priprema:
1L vode + 300ml maslinovog ulja + "tajni sastojak" sam stavio u malo dublju tavu i namjestio vatru na najmanje koliko je islo prije nego se ugasi i tako sam ostavio 8-9h. Ne smije kljucati!!! Mijesao sam svakih pola sata.
Kad se skuhalo precijedio sam u staklenke od krastavaca i stavio u frizider. Nakon 48h sam izvadio i voda se od ulja odvojila, ali za lakse manevriranje i da mi se opet voda ne pomijesa s uljem, sam stavio na 30min u skrinju na smrzabvanje. Nakon 30min sam samo zlicon pokupio masno iznad zeledjene vode i opet stavio u visu tavu na najmanje. Za vrijeme kad se ovo lagano zagrijavalo (i kad je sva preostala voda isparila) sam nasjeckao na sitne komadice svijece da se vosak brze otopi. Kad se to sve otopilo i pretvorilo u malo guscu smijesu, dodao sam 10-ak kapi cistog domaceg ulja od lavande tek toliko da kad naneses na kozu da ne vonjas po travi. I to sam na kraju ulio u posudice di je i prije bila krema. ili mozete staviti u plastiku od margarina ili neku slicnu posudu sa sirokim otvorom. Na kraju je vosak stegnuo i izgledalo je kao: " Kako cu si to mazati???" Ali kad se zabije prst unutra, ostane masno (ulje) na prstu i nije problem nanosenja na kozu. Dugo se upija i nadam se da djeluje. Sad to samo treba jos dokazati, a pokusni kunic mi je majka koju jako boli noga (kuk tocnije).

Evo slike kako to izgleda na kraju:
toaZM.jpg


Sto se mene tice, dnevnik je sad stvarno zavrsen :))

PEACE
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jolly Joker
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.