X strain - 15

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
1.908
8.382
258
Neznam koliko aktualne snage vuče iz mreže ovaj panel al rekao bi da je zeru jak za ovaj prostor! Sasvim dovoljno bi bio jedan od 300W da ti vuče nekih 120,130W u ovom boxu bi to bilo nekak ok,ovo mi se čini mal jako,mogao bi imat problema sa light burn-ovima..hm.. neznam,vrijeme će pokazat,btw sretan grow dalje!! :cool: o_O

• Sviđa mi se
Reactions: Kalpsiz

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
1.908
8.382
258
Kaj zuji? Ventilator na njemu?? Pa skineš ga,odeš u chipoteku ili neku elektro radnju i kupiš novi i zamjeniš ga.. :vozdra:

OP
OP
Kalpsiz

Kalpsiz

Ma hajte molim vas
15.04.2019
224
733
93
27
Vozdra raja odradeno je presadivanje u 12l pot, i to je finisni pot, zemlja je biobizz all mix. zalivena sa 2L vode root, pz, sv. TnT ide slijedece pola doze.
odraden je i LST pri cemu sam mladu grancicu odsjeko :fuck: nema veze prezivjet ce. evo slika malo je zguzvana ali nema veze oporavit ce se. za koji dan ide i topiranje pa cemo vidimo slikedeci put na sta ce to licit :kafa:.
temp je konstantna 25 danju nocu 20. prijalo joj je sto sam panel podigo do maximuma. vlaga 50-60%. 29 dan vege, mislim da bi jos veca bila da je nisam mrcvario po hladnoci ali hajd. Also tjt i do slijedeceg javljanja. zivjeli i :rolleyes:

Prilozi