X360 kutak

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
dr.greentumb je napisao(la):
jel se nintendo game cube računa bod 360 ? XD XD ... nez zaš sam ovo napiso...

??? smanji inhaliranje THC-a :icon_lol:


evo da se nadovežem na temu,
ja sam ponosni vlasnik konzole, i odlična je stvar!!
prije par tjedana počeo Red Dead Redemption igrat, do jaja...
i preporučam vam Alan Wake, također jedna od boljih igrica koje sam odigrao!
 

Spawn_of_Uamenti

Aktivan Član
15.03.2010
131
57
28
41
Odigrao Alan Wake, ali meni osobno ništa fascinantno. Priča je ful ok i da se ufurat u nju dobro (još ako je pljuga pri ruci), i super mi je ta filmska spika. a šta se tiče gameplay-a je užas. Mislim pošto je AW ekskluziva za X360, dobila je hrpu reklama i hype-a pa sam očekivao više. Ideja je super ali loše ostvarena, nešto tipa Assasins Creed koji je bio predobro zamišljen ali loše realiziran, dok je recimo Assassins Creed 2 predobra i vukla me da igram dok nisam odigrao:icon_lol:
Red Dead... je navodno ludnica. to idem iduće gruvat kad ulovim vremena, navodno GTA na divljem zapadu:icon_lol:
Sid ako te pale horrori izchekiraj obavezno Dead Space, strava igra.
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
Dead Space sam odigrao,
sad čekam da izađe Dead Space 2 :))

biče ludinica!!
 
26.06.2010
5
0
0
43
dead space je prehebena igra, moram priznati da sam se zasrao u nekim situacijama dok sam ga igrao, jedina prava horor igra nakon aliena sa ps1
 

Spawn_of_Uamenti

Aktivan Član
15.03.2010
131
57
28
41
Potpisujem. Meni isto Dead space odlična horrorčina. Izčekuje se dvojka. AVP recimo novi mi je totalni shit. Ma da se slabo igram nešto zadnje vrijeme. obaveze ovo, ono...:icon_lol:
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
AvP je shit na kvadrat...

ak neko ima jtaganu konzolu i koristi Live Arcade, pogledajte si igricu Limbo, obavezno, meni izgleda super,
ja nemam LiveArcade, bio sam bannan sa Live-a, pa mi pojelo hdd, popravio sam i od onda se ne spajam više na Live,

šupci su pustili neki update, da ti automatski zaključa konzolu ako je modificirana... ali ima lijeka za to još sada.. neznam šta će bit kasnije!
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.586
2.598
Ne igram ali sam kupovao razne konzole po redu;nintendo,super nintendo,PS1,PS2...i zadnje XBox360....
Savršena konzola sa jednim jedinim nedostatkom....E74 u našem slučaju.Nekoliko pregrijavanja,pokušaj reparature i na kraju izjava moga dječaka;...jbg,eto...nisam više gamer:(
Radila je perfektno malo manje od 2 godine.

Kakva su iskustva sa XBox360 konzolama novije generacije?
Jasper chip ili slim modeli...imaju li probleme kao ove serije konzola na početku?
 

Spawn_of_Uamenti

Aktivan Član
15.03.2010
131
57
28
41
Ja imam jaspera, i znam dosta ljudi koji ga imaju i do sada niti jedan problem tog tipa. Novi slim je po meni marketinški šit za izbijanje love ljudima. Na slimu je praktički nemoguče dobiti RROD jer su potpuno makli crvene ledice:icon_lol: ali zato moš dobit GROD:rofl: jer ti se ista stvar može vratit ali umjesto crvenog svijetli zeleno...:eek:hno: stari falconi, xenoni itd su rikavali ko yugo:icon_lol:
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
Jasper nije chip, jasper je drive
jasper je za sada najstabilniji, ja imam falcon i nikad greške s njime... xenoni su katastrofa...

makar danas večina novih konzola dolazi sa jasperom, izbjegavajte slimke xbox... ako se pregrijava u običnoj, možete si zamisliti kolka je temperatura u slimu...

uzeo sam prije par dana ps3 za koji sam smatrao da je lošiji od xboxa ali sam se predomislio :))

@spawn... jesi isprobao dead space 2... igra je odlična.. sad sam si ju prebacio i na ps3 pošto ću sad xbox slabije igrat.. :))
u svakom slučaju skidajte ili kupite dead space 2... isplati se svake kune ili svake minute čekanja na download!
 

Spawn_of_Uamenti

Aktivan Član
15.03.2010
131
57
28
41
Opla, mala ispravka, sve 5, samo neke ispravke krivog navoda :icon_wink: ...

prvo chip kao chip (kao u nekad ps2) za X360 ne postoji (možda i postoji ali ga nema u komercijalnoj poizvodnji, neki chipom smatraju i jtag modifikaciju, šta nije točno), Da bi se igrale backup igre kod X360 se ubiti u stavlja modificirani Firmware u sami Dvd drive, znači fizičko kopanje po konzoli uopče nije potrebno osim naravno otvaranja kućišta kako bi se došlo do dvd drive-a.

@SiD
Jasper je revizija matočne ploče (ilitiga verzija) nema to veze sa drive-om (ako si mislio na dvd drive).
Xenon, Zephyr, Falcon, Opus, Jasper i sada nova VallHalla (koja ide u slim modele) su verzije matičnih ploča koje su se godinama poboljšavale kako bi se eliminirao kobni E74, što samnivanja konzumaciju napona, i naravno sa Falconom je došla prvi put 65nm jezgra CPU-a (prije je bila 90)
Driveovi koji idu u konzolu su uglavnom bili Hitachi, Samsung, Benq. Danas uglavnom trpaju unutra Lite-On.
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
pardon, nisam mislio na DVD drive.. ali sve jasno, možda sam nešto krivo napisao, ali uglavnom sve ok..

vrlo detaljan opis :thumb:

u svakom slučaju htio sam napisati da chip ne postoji :)... malo sam otišo :)
previše pišem
 
05.09.2012
10
0
0
31
Hehe znao sam da vas ima i ovde...Dakle ponosni vlasnik Xbox-a i moram se pohvaliti trenutno drugi u Srbiji po gamerscoru celih 95270 G ko hoce moze da me doda na Live-u takodje sto se tice modovanja stojim prilicno dobro pa ako neko ima neku nedoumicu vezanu za ovu konzolu rado cu pomoci ;)

Gamertag mi je Gospodin Covek.
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
imao nekad pa prodao prije par mjeseci...godinu dana sam mu vadio dušu i skinuo nekih 30tak igri...nisam naravno sve prosao al evo da spomenem neke odlicne...riddick chronics, arkham asylum, dead space, burnout, resident evil 4, borderlands, gears of war, mass effect, forza motorsport i dr...bio je modificiran i cak je par mjeseci xbox live radio par mjeseci i onda su me banali...nije da mi je trebao live ;-) ko ih hebe

playstation nije dolazio u obzir zbog orginala...a xbox je imao vec mali milion igara i sve su se dale nac po torrentima...podrska samo takva ;-)