LED X5 SuperUnknown LED raznih vrsta DIY-no budget lst

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Grona

⸸Ⓐ⸸
Banovan
20.05.2014
703
3.724
163
Kolega moj dobri...
Ne razumijem, zašto bi kupio pijate da mi bude jednostavnije ako mogu gubit živce i vrijeme na za*ebavanje oko ovoga?

P.S. hvala na ideji...Da sam se samo sjetio toga, kupit pijate :D :rofl:

Sretno i tebi:respect:
 
Poslednja izmena:

Grona

⸸Ⓐ⸸
Banovan
20.05.2014
703
3.724
163
#67
34 dan 12/12
Dvije manje su sinoć dobile punu dozu plantele i mislim da ih je malo pecnulo, vidjet ću do večeras pa ću ih možda isprat. @kek stavio sam tanjuriće nekakve ispod ;)
Ova najduža je ipak cropana isto. Sada su svi cvijetovi na manje više istoj udaljenosti od žarulje +/- 5-7cm to je najbolje što sam mogao u ovom trenutno, samo se nadam da ce podnijeti bez stresa taj crop. Svijetlo je spusteno oko 15ak cm a i neki od potova i puno ih je ljepše vidjeti ovako u ravnini, jedan je dio kao amfiteatar :D

Slike od sinoć IMG_20200404_235352.jpg
Novi crop @mr.Smooke_Allot
IMG_20200404_235507.jpg
I ovdje su listovi od manjih, nešto su se savili vrhovi, nadam se da ih neće jako opeć IMG_20200405_074032.jpg

:respect::rolleyes:

Također bih zamolio moderatore da prebace dnevnik u hps ako smataraju da treba, cijelu veg sam koristio iskljucivo led, a i sada koristim jedan reflektor led 42w uz hps
 
Poslednja izmena:

Grona

⸸Ⓐ⸸
Banovan
20.05.2014
703
3.724
163
Prođe dva tjedna od zadnjeg posta...Dogodilo se dosta toga, ostao sam na samo tri, s tim da mi OPET jedna od njih baca jaja. Kod nas jajima nikad kraja, nevjerovatno xD
Ali ako ništa drugo zadovoljan sam sa ovima koje su ostale, skromne ali slatke. Ovog novog jajana ću vjrv u ulje pošto je i onako debelo u cvatu pa vjerujem da će kanabinoida biti :)
Stigao mi je i Plagron Alga grow, Plagron Alga bloom i Plagron pk od čega sam za sada koristio samo grow na novim djevojcicama u veg boxu, kojima je odrađen FIM i FIFT(fuck i fucked twice) odnosno popravljanje popravka FIMinga :D


U 12/12 boxu:
48. dan režima...Temperatura dan između 23 i 29 a noć ne ide ispod cca 17...
Zadnje zaljevanje u srijedu su dobile samo vodu, a prije toga 8.4. boost i melasa za dvije, jedna nije dobila melasu jer ima mikorize u zemlji.
Danas sam ih mislio počastit sa Plagronom nakon sve te silne Plantele, ali čekam mentora da vidim da li ide i bloom i pk ili samo pk :)

Evo stanja... IMG_8554.JPG IMG_8541.JPG IMG_8542.JPG IMG_8532.JPG IMG_8535.JPG IMG_8536.JPG IMG_8537.JPG IMG_8538.JPG IMG_8539.JPG IMG_8565.JPG IMG_8580.JPG IMG_8594.JPG

EDIT: Tri najveće proklijale 5.4. a ostale za njima...
Dvije su odrađen je FIM na dvijema, na jednoj orginal FIM na naćin da sam htio TOPat ali dva dana kasnije skužih da je FIMM, a druga je planirano dobila FIMM ali sam ga za*ebo i to dva puta pa ga nazvah FIFT(fuck i fucked twice) dobila je vrlo osebujan izgled nakon toga, vidjet ćemo kako će ispast :D
Od gnojenja su jedino tri velike dobile melasu prvi tjedan a pred 3 dana i Plagron Alga grow :)
Režim je 20/4 na manualno isključivanje za sada :D
I dalje 120w ali uskoro stiže još 40w ali svakako ne planiram dugu vegetaciju s njima, barem ne s ovima što ću zadržati za indoor ;) IMG_8476.JPG IMG_8478.JPG IMG_8483.JPG IMG_8490.JPG IMG_8492.JPG IMG_8497.JPG IMG_8499.JPG IMG_8502.JPG IMG_8596.JPG IMG_8602.JPG IMG_8605.JPG

P.S. Na poklon mi je stigla Gorilla Breath Humboldt seed te nju planiram kada sajt bude dostojan bacit u Out! :D No sve u svoje vrijeme
 
Poslednja izmena:

Grona

⸸Ⓐ⸸
Banovan
20.05.2014
703
3.724
163
OBAVJEST! (Marketinška Obavjest)
Danas u popodnevnim satima održat će se izložba MakroKanabinoidne fotografije na našem najdražem sajtu :rolleyes::vutra:
Autor fotografija je moja draga! Inaće autor također gotovo svih fotografija na mom dnevniku :)
Tamatska/konceptualna izložba bit će u thread-u Vutra Macro Photo (close up)

Eto malo da začinim svakodnevnicu na sjatu i van njega. Izložba se svakako trebala desit u sklopu Cannabis Festivala kojeg smo planirali održat ali....covid19 :D

Do daljenjeg uživajte i prođite na izložbu, bit će naravno i besplatne cuge i hrane, kako to već na izložbama biva! :D

:respect::sun2::)):popcorn:::respect: