Yaa man 3:)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.01.2009
8
0
0
35
PozZ swima, Pisem wam iz Obrenowca mesto nadomak Beograda.
Nasao sam was preko GOogla yednostawnim searchom "kako uzgajati marihuanu"
Nisam poceo da ye pusim yos....mada nikad nije kasno da se pocne ...hehehe

Za sada me zanima kako uzgajati wutru. Znam da ima X X X topica o tome i o opremi ALI kao sto ye wec yedan "kolega" na forumu pomenuo to ye prewise podataka za nas amatere tako da se lako zbunimo.

Odakle poceti? kolika swota nowca ye potrebna za neki start , gajio bih yednu biljku u kuci u box-u narawno.
 

Frula

Virtuoz
30.10.2007
193
9
18
32
www.badgerbadgerbadger.com
oi, doro dosao na forum.
prelistaj malo forum, ima tema o uzgajanju za pocetnike. Pocni od toga da si napravish box za uzgajanje i nabavi si lampu :D

no shto ja tu objasnjavam bezze kad ima toliko toga za procitat. sretno sa uzgajanjem i josh jednom, dobro dosao :)
 
11.01.2009
8
0
0
35
Hwala na linku...mislio sam nesto u kracim crtama...probacu da naprawim neki box ali otom potom....Nego

DAnas ya eto taman da udjen na sajt kad ono dwa pandura na wratima dobar dan dobar....Hwala bogu pa su trazili caleta zbog neke kazne....inace sam se presekao.

Ali mogu da me powuku za prawoslawca posto sam cist 100%
 
11.01.2009
8
0
0
35
E Bongash......to mi je preslo u naviku da korsitim W umesto obicnog i Y umesto J...Tako da ye tastatura saswim okay :p

Heh kao da si znao da cu yednu biljku...ali dobro nesto sam razmisljam malo sam kraci sa prostorom Ali ono naprawio bi neki box 0.5m x 1m x 1.5m.....stim da cu da widim koliko mi treba para za to....onda cu da uzmem oko 4 coolera za PC , Yednu slijalicu ili 2 widecemo.....uzecu obicne...mislim na ne markinrane ali cu gledati da ispostujem yacinu...ma natenane prwo cu da sabijam teoriju a onda cemo da widimo kakaw cu biti u porakticnom delu...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Eto odma da ti kažem da ne funkcionira uzgajanje s "običnim" žaruljama(ako misliš an ove klasične s žarnom niti) treba ti hps ili možeš koristiti štedne a o svemu tome pročitaj na forumu
Dobrodošao inače
 

RosieLee

Aktivan Član
28.09.2008
69
1
0
39
zbilja. al čovjek se uči na pogreškama. ako već ideš uzgajat jednu biljku kako naumiše, pa ti je brate mili posadi. pa joj stavi sijalicu. pa čekaj. pa će počet rast. pa će stat. pa će se počet sušit. pa ćeš se interesirat šta joj je bilo. pa ćeš svatit kako neide to baš tako. pa ćeš opet malo dalje čitat, sve dok ne postaneš grouer deluks. vutra org je odličan fakultet, na kojem moš diplomirat tek kad odslušaš sva predavanja ;) nek ti je sa sretjom, a poželi je i ti meni!