Yoko Kanno mix

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
YokoROX.jpg


Rijec je o skladateljici cija glazba se moze cuti u mnogim poznatim anime filmovima. Rekao bi da je to najpoznatije ime kad je rijec o anime soundtrackovima i osobno su mi njezine stvari među najboljim sto muzika moze ponuditi.

Pa odlucih napravit tribute mix. Podijeljen je na dva dijela, ukupno 2 sata i 18 minuta, njena muzika i pjesme u kojima je na neki nacin sudjelovala (Gabriela Robin je vjerojatno Yoko Kanno pod pseudonimom). Muzika je stvarno raznovrsna, od chillouta do gitara do jazza do elektronike, trebalo bi bit za svakog po nesto. Ovo je bilo uzasno tesko mixat pa su neke tranzicije losije nego sto bi se nadao, al sta ces, napravio sam sto najbolje mogu.

190 Mb
>>http://rapidshare.com/files/209144152/Yoko_Kanno_mix_-_ROX.rar

Playlista:

Part I
01. Gabriela Robin – Moon
02. Ilaria Graziano – Replica
03. Gabriela Robin – Stamina Rose
04. Ilaria Graziano – I Can't Be Cool
05. Yoko Kanno – Solid State Society
06. Yoko Kanno - Idoling
07. Sharon Apple – Apple Trance
08. Yoko Kanno – Aqua
09. Yoko Kanno – Sold Your Soul
10. Yoko Kanno – Monochrome
11. Origa – Rise
12. Seatbelts – Call Me Call Me
13. Gabriela Robin - Cyberbird
14. Sharon Apple – Santi-U
15. Gabriela Robin – Torukia
16. Origa – Inner Universe
17. Yoko Kanno – Fish ~ Silent Cruise

Part II
18. Yoko Kanno – Voices
19. Yoko Kanno – Remedium
20. Yoko Kanno – To Tell the Truth
21. Yoko Kanno – Gravity
22. Yoko Kanno – Know Your Enemy
23. Yoko Kanno – Where Does This Ocean Go?
24. Ilaria Graziano – I Do
25. Gabriela Robin – Take a Little Hand
26. Gabriela Robin – Some Other Time
27. Ilaria Graziano - From The Roof Top ~ Somewhere in the Silence
28. Yoko Kanno – Zero Signal
29. Origa – Date of Rebirth
30. Origa – Player
31. Yoko Kanno – Europe
32. Seatbelts – Space Lion
 

xarabas

Aktivan Član
05.09.2005
161
8
0
40
pripremi se dobro psihicki pre gledanja.....film dotice jaku filozofsku tematike koja te jednostavno oduva svojom snagom.....rekao bih da obradjuje temu covjeka koji pokusava da se poveze koristeci modernu tehnologiju istovremeno seudaljavajuci od sebe....ironija.Da bi bolje shvatio o cemu pricam,evo jednog najupecatljivijeg citata iz filma:
"Section 9 Department Chief Aramaki: What is it? Artificial intelligence?
Puppet Master: Incorrect. I am not AI. My codename is project two-five-zero-one. I am a living, thinking entity that was created in the sea of information.
Section 6 Department Chief Nakamura: Nonsense! There's no proof at all that you are a living, thinking life form!
Puppet Master: And can you offer me proof of your existence? How can you, when neither modern science nor philosophy can explain what life is? "
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Soundtrack od Ghost in the Shell FILMA (prvog i drugog, od Mamoru Oshija) nije radila Yoko Kanno vec Kenji Kawai (i isto prerula soundtrack)

Kanno je radila soundtrack za GitS Stand Alone Complex seriju i film, koji se razlikuju od Oshijevih filmova (drugaciji storyline, iako u istom settingu i s istim likovima). Inace preporucam Oshijeve filmove i Ghost in the Shell SAC serije (i jedan SAC film), odlicni su svi.

U mixu prevladavaju Ghost in the Shell SAC pjesme ali ima i mnogih drugih od Kanno, iz Cowboy Bebopa, Wolf's Raina, Macross Plus, Earth Girl Arjuna...