Youtube i blokanje biljke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
:lol:
vidio da je jorge otvorio temu za doticno na svom forumu. nisam iso provjerit jer ionako imam skinuto sve ::listomahanje::
koliko sam vidio nabrzaka na webu, youtube je najavio te mjere jos pred neko vrijeme.
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
weedtubers.com taj sajt samo prelinkuje youtube snimke, nemal nikakav, originalni weed tube sajt, koji je na svojoj platformi

P.S
Vidiš nije ovo ni loša ideja, napravit sajt koji se osniva na vlastitoj video platformi, a isti koncept kao i kod youtubeta;
Uploaderi zarađuju na pregledima, i tako držiš aktivnost na vrhu.. radio sam za par firmi slične koncepte, mada ni ovo nije teško napravit.. samo nema se vremena..
 

Ribadow

Herbalist
24.05.2017
119
1.112
143
ista situacija je i na instagramu, nekoliko pozatih breedera kao i malih growera koji su godinama gore je izgubilo račun bez ikakvog objašnjenja. Smeće od fb-a neću ni spominjati.
 

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
kaze horge da su mu vratili jutub kanal, al se mora ulogirat da bi se gledalo (private). bice da je stisla dobro buna.
iako meni ovo nista ne znaci jer za mene je login na jubitu za ovake stvari no no :-(.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful