YouTube snimci na jednom mjestu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
Evo da podjelim s vama video na koji sam naletio, radi se o lijecenju vida, kako vjezbati oci, poboljsati vid i rijesit se naocala. Lik je objasnio u videu ukratko kako, sta, zasto... on je nosio naocale od malena i sad ih ne nosi vise, u glavnom po meni odlicno i probat cu to prakticirat...






* * *
na linku koji si stavio pise:"Rupičaste naočare se mogu nabaviti po ceni od 700 din (7 evra) putem telefona..." sto je cista reklama, a shodno pravilniku foruma reklamiranje je zabranjeno, brisem link a temu prebacujem u odgovarajucu
 
Poslednja izmena od urednika:

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
Iskreno nisam to ni vidio, a razlog zasto sam stavio taj link je jer nisam htjeo direktno linkat knjigu zbog autorskih prava, a nisam je nigdje drugdje ni naso na netu prevednu, u videu se u opce ne spominju rupicaste naocale, niti sam imao namjeru nekog reklamirati. Vjerovatno nisi pogledo video, sto opet razumijem ali uvjeravam vas da nema veze sa reklamiranjem i mislim da bi stvarno znacilo i pomoglo ljudima koji nose naocale i imaju problema sa vidom i to je jedini razlog zbog cega sam stavio temu u lijecenje jer ovdje mislim da ce se samo zatrpati i nece biti bas od koristi, dovoljno je samo i video pogledat i bit ce vam jasno
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
pa video sam i ostavio u temi predvidjenoj za video sa youtuba, al ona reklama za naocare, kako god se tamo nasla ne moze da stoji jer je jasno mimo pravilnika, nadam se da se razumemo, nisi dobio nikakvu opomenu, samo obavestenje o premestanju posta uz napomnenu za reklame. sve je u skladu sa ove dve tacke pravilnika foruma:
6. Izaberite relevantan forum/temu za svoju temu/post
11. Reklamiranje je zabranjeno