YouTube snimci na jednom mjestu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.319
8.339
258
Da, i ja sam kontao da nije najsretnije rešenje zbog mikroplastike, itd. Ali kaže to se reši tako što obložiš bocu voskom. Jeste da se ne vidi unutra ali nije mi to ni primarni razlog zašto bih ovo probao. :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dzidzo

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Uuuu. Da znas da jesam. I to kakvoj. Livada Izmedju dva polja doslovno. I sta? Nema rizli. I evo ga junak progovara, ode on kao ništa se ne sekirajte. A kukuruz jos nije ni krenuo se otvarati jel. Skoro zelen. I sta sad? Vatrica gorila, laganini na lim i blizu vatre. Ali moraš Gadjati udaljenost jer ako ideš preblizu samo se smrvi. A ako smotas sa sirovim, nema teorije. Curi, u usta ide, kapa na sve strane. Ne gori. :D i tako. Okus je uglavnom užas i kad je suh. Ako bas nemorate nemojte ni probavati.
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.319
8.339
258
Od prijatelja jednog sam čuo da je najbolji domaći duvan pušio baš u kukuruzu. Ali suv, pa se oguli i uzme onaj prvi list do klipa. Navodno jako smooth.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Peroooooo

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Kratak video od 7 minuta je ustvari nadnarvno dobro odradjenih 7 minuta..netko od skupocjenih filmasa to nebi uspio pokazati u 90 minuta.

Meni mozda najbolji kratki film ikada.....heretic-hereza...payday

Stipe

...imas odlicnu sliku i odlican zvuk..zamraci i pojacaj !!!
 
Poslednja izmena:

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
32
Amsterdam
Jako edukativan sadržaj i pre svega potkovan naukom. Neke od meni lično zanimljivih stvari o kojima priča:
- preterivanje sa phosphorom kod uzgajivača kanabisa(i još dosta o P)
- koliko se koja boja svetla apsorbuje u listu
- zahtev za promenu zvaničnog naučnog stava o trenutnom spektru boja svetlosti koje biljke koriste
- jačanje imuniteta biljke Silicom( Si )