Z7 Big tower 250W HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Puff Puff Pass

Aktivan Član
20.02.2013
120
178
43
Ma potrgao sam po par starih velikih fan listova jer su mi stalno uljetali u vent :) Široko se grana nija baš pregusta sorta ... rebao sam ići sa jednom, a ne dvije...
 

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
isto tak sam i ja pogrijesio, ogroman server, 2 biljke nutri, obe spaljene i krzljave...

iduci put samo jednu stavljam... isto bude kolicinski.

ma bitno da si temp ukrotio, ostalo ces progurati svakako. drzim fige za debele hedove. :)
 

Puff Puff Pass

Aktivan Član
20.02.2013
120
178
43
Evo mali update ... Danas je točno mjesec dana od kada su posađene :dada ... Malo je gužva u boxu pa idemo na 12/12 ... Koliko još narastu u cvjetanju? Jel u cvjetanju izbijaju i dalje novi vrhići ili ovi koji jesu sad pretvaraju se u head i to je to ili dolaze i novi (pitam jer bi ih onda možda držao još par dana da ih izbije još par...
Trening je brutalni LST (savijam ih na moguće i nemoguće strane, ali fino se popunjavaju, i oporave se vrlo brzo.) Ova no name mi baš ljepo izgleda. Tu i tamo ima koji žuti listić koji capnem ...

1. Strain unknown ( starost 2mj vege, prije današnjeg LST-a)

screenshot app

Poslije treninga


image hosting no registration

2 Z7 strain (malo je gužva ali drže se i temp je OK za sada)

 

Puff Puff Pass

Aktivan Član
20.02.2013
120
178
43
Jel ih smijem za vrijeme cvijetanja trenirat sa LST-om ? Moram ih držati niže od stakla jer staklo je malo prevruće ....
 

Puff Puff Pass

Aktivan Član
20.02.2013
120
178
43
Pitanje za iskusnije: kako sam malo kratak sa mjestom jel da vrhove savijam sa LST-om prema dolje ili da prorijedim biljku tako da odrežem hrpu malih cvjetića i ostavim po par većih pa njih forsam do kraja ? Neki savjet bi dobro došao ? :icon_wink:
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
lstiraj, ne znam kako ces dobiti mesta u boksu ako odrezes male cvetice,
savijaj samo pazljivo, budi nezan posto se u cvetanju se stabljika odrveni pa moze lako da pukne.
 

Puff Puff Pass

Aktivan Član
20.02.2013
120
178
43
Tako što ću je ful prorijediti i onda ću imati mjesta za LST, a i ovi što će ostati imat će više svjetla i sva hrana će ići njima . Ne znam može li to tako ili ću previše oslabiti biljku ... Za sada super izgledaju samo što su prevelike za malo kućište i to još 3 biljčice ... E da i nisu još u fazi cvjetanja jer su tek neki dan prebačene na 12/12 tako da su još savitljive :notnice:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
pa sta si cekao do sada, mislis da ce kad procvetaju stati sa rastom, nece. moras savijati kad vec ranije nisi radio neki trening, neg uzivao gledajuci kako rastu i onda, ups, a sta sad ;)
 

Puff Puff Pass

Aktivan Član
20.02.2013
120
178
43
Frende savijam ih od prvog dana ... Pogledaj malo prethodne fotke ... Potrošio sam skoro 50m žice do sada ... Zato mi i je frka jer je sad jako zgusnuta ... Mislio sam malo počupati sredinu da dobije zraka i svjetla... Iako sam to radio i do sada stalno ali svaki dan dobijem po 5do 7 novih grančica ... Rastu ko lude i ne znam više kako ih zaustaviti :) Jedino što sam pogriješio što nisam išao na SCROG tehniku iako i s njom bi bilo gusto


Pitanje je bilo da im nedam nove vrhiće (da ih kidam) i pustim da pumpa sve u stare ili da ih pustim da rastu i onda koliko bude bude ... ?


Evo i mali update slika gdje se vidi da su trenirane LST-om kako bi ostale što niže ...

 
  • Sviđa mi se
Reactions: beštija

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
pa proredjuj ako mislis da ce pomoci, ima tu dosta lisnate mase pa biljke nisu ugrozene ako im skines poneki veci list, a koliko vidim ti si dao korenu vise prostora nego sto si ostavio biljci... kako da ti kazem, sve sto raste htelo bi da raste ;) kao sto sada i sam vidis, skola za sledeci put, za pc-box malo plice posude trebaju, npr. od dna do stakla, trecina za posudu dve trecine za biljku + trening obavezan, sretno dalje
 

Puff Puff Pass

Aktivan Član
20.02.2013
120
178
43
Opet ja sa pitanjem :) Ovako jedna biljka mi se ne čini ok ... Poslje zadnjeg gnojenja kao da je cijela pala ... Dobila je kandže i listovi su izgubili tamnozelenu boju i postala je cijela svjetlo zelena ... Sumnjam da joj nije pasalo gnojivo (previše nije jer je pola doze AN-a čak i manje od pola doze ) .

Koji je princip flusha ? Znači posude su od 5L , zaljevam je sa 3X više od toga 15L vode ... Tad se isperu svi nutrijenti iz zemlje ili samo višak ? Poslje toga prvo zaljevanje ide gnojivo ili samo voda ? Pomagajte ;)
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
5x vise vode u odnosu na posudu a moze i 3 x samo. posle flusha ide djubrivo, naravno kad se zemlja osusi.
al daj slike da vidimo mozda ne treba flush, kandze se javljaju zbog viska vode a zbog viska djubriva.
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
prva slika: list mi izgleda da je izgoren, kolke su temp?
druga slika: na rubu lista su znaci da je biljka pregnojena, uradi jedan flush.

javice se neko iskusniji da potvrdi ili da neki novi savet.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Puff Puff Pass
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.