Z7 Big tower 250W HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Puff Puff Pass

Aktivan Član
20.02.2013
120
178
43
Update : Evo malo su se oporavile i opet rastu ko mutave. Inače zaljevam ih sa AN Jungle Juice Micro i Bloom po propisanoj dozi svako zaljevanje i čini se da im paše tj. gladne su. Zaljevanje je 1. tjedno sa 1,5 L vode PH 6.5. Ima par spaljenih listića ali to nije uopće čudo s obzirom kolike su ... Meni se čine ok za sada :dada
Svi konstruktivni savijeti dobrodošli ... E da na slikama u kućištu je no name koji razvija vrhove brutalno, a u kutijama su Z7 kojima se vrhovi razvijaju malo sporije...

 

Puff Puff Pass

Aktivan Član
20.02.2013
120
178
43
Evo predzadnji update ... Cure su u zadnje vrijeme imale dosta stresa jer mi se poslovni put odužio i bile su neko vrijeme bez vode s tim da je jedna z7 se posušila (taman da fino probam rad Z7 :) skroz sa strane okrenute prema sijalici ... Druga Z7 i unknown su dale dosta ljepih i punih vrhića. Još 14 dana do kraja ...

Zaljevanje : 2 puta tjedno sa po 1,5 litru svaka
Gnojenje : Od početka cvjetanja svako zaljevanje AN Micro 2.69 ml i AN Bloom 4,5 ml na 1L

Fotke od 1 - 4 unknown , od 5 do 11 obe Z7

Savijeti za završavanje grow-a dobrodošli ;)
 
05.11.2012
27
40
13
31
flushaj jos jednom i daj im zadnju dozu i onda ih pusti bez vode 10-ak dana i ostavi ih na kraju 48-72 sati mraka i oberi.
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
koja steta ..sad se bas vidi da sami bloom nema snage da napumpa te hedove :sadbanana:

slijedeci grow dokupi jos neki booster i idi sa manje grana u cvjetanje i bit ce to bombona ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dk1litk

Puff Puff Pass

Aktivan Član
20.02.2013
120
178
43
Tnx na savijetima ... Da i meni se čini da mi je falio neki booster... Ali uz puno stresa i s obzirom da je prvi grow ja sam zadovoljan ;-) Puno sam čitao po forumu ali ništa ne može zamijeniti iskustvo stoga svim početnicima preporuka prvo informiranje onda nabavka preporučene opreme i bacajte se u grow sa dnevnikom ;-))
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke and weedoye

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
850
3.626
163
BRAVO !!! FINO SI TI TO ODRADIO,JOŠ FINIŠIRAŠ I MRAKKK :smoke18:
 

Puff Puff Pass

Aktivan Član
20.02.2013
120
178
43
Evo konačni update da završim cijelinu :

Slike osušenog od 1 unknown i dvije Z7 :)) Za prvi grow uz sve početničke greške i neočekivane probleme i više nego zadovoljan :)

Smoke report : Z7 je super dnevna pljuga ... Malo je lakša po količini THC-a ali zato unosi cijelodnevnu pozitivu i opuštenost idealna za chill :) Unknown strain je žešća smijalica ... ( Mislim da sam zato bio i sačuvao sjeme :)) ... Obe sam skinuo možda 2 tjedna prerano pa imaju izraženiji head high nego body high ...

Prvih 5. slike su od unknown, sljedeće Z7.






















image hosting 30 mb
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
potrimaj jos bolje malo kad se osuši...

super izgleda nije loše za prvi put to sigurno hehe


volio bi taj z7 probat zvuci dobro :D
 

fat_troll

Aktivan Član
18.09.2012
318
160
43
44
de, kolega, ako nije problem (može i na PM), možeš li mi malko opisat kako si sredio problem mirisa?
Može par slika ili tako nešto, ili samo ukratko opiši a ja ću improvizirati...

Dobio sam točno takvo kućište (iste dimenzije) i namjeravam 100w HPS piknuti unutra preko zime, ali stealth mora biti 'na nivou'...

hvala puno
 

Puff Puff Pass

Aktivan Član
20.02.2013
120
178
43
fat_troll je napisao(la):
de, kolega, ako nije problem (može i na PM), možeš li mi malko opisat kako si sredio problem mirisa?
Može par slika ili tako nešto, ili samo ukratko opiši a ja ću improvizirati...

Dobio sam točno takvo kućište (iste dimenzije) i namjeravam 100w HPS piknuti unutra preko zime, ali stealth mora biti 'na nivou'...

hvala puno

Nisam ga nikako sredio :) Ja sam imao 250W HPS u Big toweru i dosta ventilatora, ali da sam stavljao i filtere za miris ne bi mogao ohladiti kućište nikako ... Ako misliš raditi u big toweru moja preporuka ti je jedna biljka sa nižim cvjetnjakom i dobra prozračnost kućišta ... Što se tiće filtera mislim da će ti biti dosta teško još i to ugurat u kućište,(ako misliš stealth mora ti sva elektronika biti unutra što ti uzima prostor i dodatno grije) iako ništa nije nemoguće.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

Smak420

Aktivan Član
03.10.2013
1.135
4.795
188
somwhere over the rainbow
Ovo je jedinstveni grow na bilo kakvom cannabis grow friendly forumu.

Veliko priznanje za hlađenje 250w u PC.
majstorski, hrabro i pomalo nevjerojatno...

trebaš postavit na icmag ili rollitup čisto da im nabiješ komplekse..

Živio Balkan i najbolji groweri na svijetu...

:clap:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.